کلکسیون ونوس

 1. New فرش ونوس سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰
  Out of stock

  فرش ونوس سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰

  Out of stock

  هزار تومان0

  فرش ونوس سرمه‌ای متعلق به یکی از چهار کلکسیون اختصاصی محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است. چند مشخصه اصلی در کیفیت بالای این فرش نقش اساسی دارند. یکی از این مشخصه‌ها نوع بافت فوق ظریف دستباف گونه این فرش و دیگری جنس الیاف مصنوعی مصرفی در تولید این فرش است. فرش ونوس سرمه‌ای یک فرش اچ‌دی (HD Carpet) است. جنس پود این فرش از پنبه و جوت و جنس خاب آن از الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان است.

  Learn More
 2. New فرش ونوس کرم ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰
  Out of stock

  فرش ونوس کرم ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰

  Out of stock

  هزار تومان0

  فرش ۱۰۵۰ شانه ونوس کرم نمونه‌ای از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است. محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس فرش‌های ریزبافتی هستند که چند کلکسیون اختصاصی شرکت فرش پاتریس از جمله کلکسیون ونوس را به خود اختصاص می‌دهند. فرش ونوس کرم یکی از فرش‌های ریزبافت کلکسیون ونوس است که در تولید آن از ۸ رنگ واقعی استفاده شده است. این فرش بسیار زیبا دارای بافت فوق ظریف دستباف گونه، خاب اکریلیک و پود جوت و پنبه است. لازم به ذکر است که الیاف اکریلیک به‌کاررفته در لایه خاب این فرش محصول شرکت معتبر درالون آلمان است.

  Learn More
 3. New فرش ونوس بژ ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰
  Out of stock

  فرش ونوس بژ ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰

  Out of stock

  هزار تومان0

  فرش ونوس بژ فرشی ریزبافت است. این فرش بسیار زیبا نمونه‌ای عالی از فرش‌های ۱۰۵۰ شانه، تراکم ۳۰۰۰ مجموعه محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است و به کلکسیون ونوس این شرکت تعلق دارد. در تولید فرش ونوس بژ از ۸ رنگ واقعی و الیاف مصنوعی و طبیعی بسیار باکیفیت استفاده شده است. ویژگی‌های برجسته این فرش شامل بافت فوق ظریف دستباف گونه، ظرافت و دقت طرح و تولید، جلوه و زیبایی، پرزدهی بسیار کم، شفافیت و ثبات رنگ، پاخور بالا، استحکام بالا می‌شود. جنس خاب فرش ونوس بژ از اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از جوت و پنبه است.

  Learn More
 4. New فرش سارگل کرم ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰
  Out of stock

  فرش سارگل کرم ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰

  Out of stock

  هزار تومان0

  فرش سارگل کرم یکی از طرح‌های زیبای کلکسیون ونوس فرش پاتریس است. کلکسیون اختصاصی ونوس یکی از پنج کلکسیون اختصاصی شرکت فرش پاتریس است که محصولات میلینیوم این شرکت را در خود جای می‌دهد. فرش سارگل کرم به‌عنوان یک محصول میلینیوم دارای چند ویژگی مهم است. فرش سارگل کرم یک فرش اچ‌دی (HD Carpet) فوق ظریف دستباف گونه با پود پنبه و جوت و خاب اکریلیک درالون آلمان است.

  Learn More
 5. New فرش سارگل سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰
  Out of stock

  فرش سارگل سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰

  Out of stock

  هزار تومان0

  فرش بسیار زیبای سارگل سرمه‌ای فرشی ۱۰۵۰ شانه و یکی از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است. محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس به چندین کلکسیون اختصاصی و مجزا تقسیم می‌شوند و فرش سارگل سرمه‌ای متعلق به کلکسیون ونوس این شرکت است. ریزبافتی، ظرافت و زیبایی بی‌نظیر، شفافیت و ثبات رنگ، پرزدهی خیلی کم، استحکام بالا، پاخور بالا همه و همه از ویژگی‌های برجسته فرش سارگل سرمه‌ای به شمار می‌روند. جنس نخ خاب فرش سارگل سرمه‌ای از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس نخ پود آن از پنبه و جوت است.

  Learn More
 6. New فرش سارگل لاکی ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰
  Out of stock

  فرش سارگل لاکی ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰

  Out of stock

  هزار تومان0

  فرش سارگل لاکی یکی از فرش‌های بسیار زیبای کلکسیون ونوس از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است. در تولید این فرش ۱۰۵۰ شانه از ۸ رنگ طبیعی و مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی استفاده شده است. جنس لایه خاب فرش سارگل لاکی از الیاف با کیفیت اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف جوت و پنبه است. از ویژگی‌های برجسته فرش سارگل لاکی می‌توان به بافت فوق ظریف دستباف گونه آن، ثبات و شفافیت رنگ، استحکام بالا و همچنین پرزدهی کم و پاخور بالا اشاره کرد.

  Learn More
 7. New فرش صدف کرم ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰
  Out of stock

  فرش صدف کرم ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰

  Out of stock

  هزار تومان2,450 As low as: هزار تومان306

  فرش صدف کرم یکی از فرش‌های محبوب کلکسیون ونوس فرش پاتریس است. کلکسیون ونوس یکی از چند کلکسیونی است که محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس را در خود جای می‌دهند. محصولات میلینیوم فرش پاتریس دارای چند ویژگی اساسی هستند که فرش صدف کرم از تمامی آن‌ها برخوردار است. نوع بافت فرش صدف پیازی بافت فوق ظریف دستباف گونه است. فرش صدف پیازی فرشی ریزبافت است. جنس خاب این فرش از جنس اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از جنس پنبه و جوت است.

  Learn More
 8. New فرش صدف پیازی ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰
  Out of stock

  فرش صدف پیازی ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰

  Out of stock

  هزار تومان0

  فرش اچ‌دی (HD Carpet) صدف پیازی یکی از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است. از مشخصه‌های اصلی محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس که به‌خوبی در فرش صدف پیازی منعکس شده است، می‌توان به ریزبافتی، ظرافت و زیبایی، شفافیت و ثبات رنگ، استحکام بالا اشاره کرد. فرش صدف پیازی دارای نوع بافت فوق ظریف دستباف گونه است و همین‌طور در لایه خاب این فرش از الیاف باکیفیت اکریلیک درالون آلمان و در لایه پود آن از الیاف پنبه و جوت استفاده شده است.

  Learn More
 9. New فرش صدف الماسی ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰
  Out of stock

  فرش صدف الماسی ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰

  Out of stock

  هزار تومان0

  فرش صدف الماسی فرشی زیبا و ریزبافت است. در تولید فرش صدف الماسی از ۸ رنگ واقعی و الیاف مصنوعی بسیار مرغوب استفاده شده است. فرش صدف اسلامی نمونه بسیار خوبی از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون ونوس شرکت فرش پاتریس است. این فرش بسیار زیبا از بافت فوق ظریف دستباف گونه، ثبات و شفافیت رنگ و استحکام بسیار بالا برخوردار است. جنس خاب فرش صدف اسلامی از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف طبیعی پنبه و الیاف نیمه مصنوعی جوت است.

  Learn More
 10. New فرش ریزماهی اصیل سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰
  Out of stock

  فرش ریزماهی اصیل سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه – تراکم ۳۰۰۰

  Out of stock

  هزار تومان0

  فرش ریزماهی اصیل سرمه‌ای یکی از فرش‌های زیبای کلکسیون ونوس شرکت فرش پاتریس است. کلکسیون اختصاصی ونوس یکی از پنج کلکسیون اختصاصی شرکت فرش پاتریس است که گروه محصولات میلینیوم این شرکت را در خود جای می‌دهد. فرش ریزماهی اصیل سرمه‌ای به‌عنوان یک محصول میلینیوم دارای چند ویژگی مهم است. فرش ریزماهی اصیل سرمه‌ای فرشی اچ‌دی (HD Carpet) فوق ظریف دستباف گونه با پود پنبه و جوت و خاب اکریلیک درالون آلمان است.

  Learn More