More Views

فرش شکارگاه اصیل بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

Be the first to review this product

هزار تومان2,318

Availability:Out of stock

Details:

طرح شکارگاه اصیل بادمجانی یکی از طرح‌های زیبای محصولات قالی سه میلیون و کلکسیون سیمرغ فرش پاتریس است. کلکسیون سیمرغ پاتریس شامل طرح‌هایی اختصاصی، ثبت‌شده و بی‌نظیر است که به علت نوع بافت و شانه بالا در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرند. فرش‌های این مجموعه ۱۲۰۰ شانه، تراکم ۳۷۵۰ یا ۳۶۰۰ و دارای کیفیتی جهانی می‌باشند. نقشه‌های این مجموعه فرش بی‌نظیر با ظرافت و دقتی مثال‌زدنی در آتلیه اختصاصی فرش پاتریس طراحی شده‌اند و تمامی طرح‌ها ثبت‌شده می‌باشند. در تولید فرش‌های ماشینی کلکسیون سیمرغ از ۸ رنگ واقعی و الیاف مصنوعی اکریلیک شرکت درالون آلمان استفاده شده است. ریزبافتی، ثبات رنگ، مقاومت در برابر شستشو و شکستگی، زیبایی طرح از ویژگی‌های اصلی فرش‌های مجموعه قالی سه میلیون به شمار می‌روند.

Details

محصولات قالی سه میلیون، فرش شکارگاه اصیل

 

 

فرش بسیار زیبای شکارگاه اصیل بادمجانی یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس و یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. فرش شکارگاه اصیل بادمجانی به کلکسیون سیمرغ شرکت فرش پاتریس تعلق دارد. در تولید فرش‌های این مجموعه از ۸ رنگ خالص و بهترین و مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی و طبیعی استفاده شده است. جنس نخ خاب این فرش زیبا از الیاف مرغوب اکریلیک درالون آلمان و جنس نخ پود آن کاملاً از الیاف طبیعی پنبه است. ریزبافتی، ثبات رنگ، مقاومت در برابر شستشو و شکستگی، زیبایی طرح از ویژگی‌های اصلی فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون به شمار می‌روند.

 

ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان

 

یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس ریزبافت بودن این فرش‌ها است. هرچه شانه فرش بالاتر باشد فرش ریزبافت‌تر است و فرش‌های ۱۲۰۰ شانه پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرند. دقت و ظرافت فوق‌العاده‌ای که در تولید و طراحی فرش‌های ریزبافت مجموعه قالی سه میلیون پاتریس به‌کاررفته باعث جلوه و زیبایی هرچه بیشتر این فرش‌ها شده است. ویژگی برجسته دیگری که محصولات پاتریس نسبت به دیگر فرش‌ها از آن برخوردارند تنوع رنگی بالایی است که در میان این محصولات به چشم می‌خورد. فرش پاتریس در تولید فرش‌های اکریلیک خود از حدود ۷۰ نوع رنگ مختلف استفاده می‌کند.

 

فرش اکریلیک درالون آلمان، کیفیت ممتاز

 

جنس نخ خاب فرش شکارگاه اصیل بادمجانی از الیاف اکریلیک درالون آلمان است. شرکت فرش پاتریس در راستای تولید فرش‌هایی با کیفیت جهانی از الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان که از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین الیاف‌ها به شمار می‌رود استفاده می‌کند. از الیاف مصنوعی اکریلیک به جای پشم در خاب فرش‌های ماشینی استفاده می‌کنند زیرا اکریلیک هم سبک‌تر از الیاف پشم است هم عایق حرارتی بسیار خوبی است. از طرفی دیگر جذب رطوبت این نوع الیاف بسیار کم و چیزی حدود ۱% است. اکریلیک نه تنها خاصیت برگشت‌پذیری بالایی دارد بلکه زیر دست هم نسبتاً نرم و در برابر فشار بالا مقاوم است. علاوه بر همه این‌ها، این نوع الیاف در مقابل حرارت و نور خورشید بسیار مقاوم بوده و نقطه ذوب ندارد. پوشانندگی بالا، مقاومت در برابر رطوبت و حفظ گرما از دیگر ویژگی‌های این نوع الیاف مصنوعی محبوب هستند.

 

 

اکریلیک هیت‌ست شده

 

 

نخ‌های اکریلیک استفاده‌شده در فرش شکارگاه اصیل بادمجانی هیت‌ست شده‌اند. طی این فرایند نخ بعد از ریسیده شدن با بخار و دما تثبیت می‌شود. این فرایند به بهبود کیفیت فرش کمک کرده و باعث پرزدهی هرچه کمتر آن می‌شود. نخ‌های هیت‌ست به فرش انسجام بیشتری بخشیده و حالت شیک‌تری به آن می‌بخشند. سر این نخ‌ها در فرش حالت سوزنی شکل و به اصطلاح حالت دانه اناری دارند. همچنین فرش بافته‌شده با نخ‌های هیت‌ست شده زیر دست نرم‌تر است و پاخور بالاتری دارد. فرایند هیت‌ست استحکام نخ را بالاتر می‌برد و لذا پارگی نخ در فرایند بافت کاهش می‌یابد. که این امر می‌تواند باعث افزایش کیفیت و دوام محصول نهایی گردد.

 

 

تراکم بالا و پود دنبه

 

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد شانه فرش به ظرافت طرح و نقشه فرش مربوط می‌شود، اما تراکم فرش به فشردگی و سنگینی فرش مربوط است. هرچه تراکم فرش بیشتر باشد فرش سفت‌تر و سنگین‌تر می‌شود. تراکم یک فرش از آنجایی مهم است که استحکام فرش در جهت طول و عرض آن را مشخص می‌کند. محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس دارای تراکم‌های ۳۷۵۰ یا ۳۶۰۰ هستند و علاوه بر این، نخ پود این فرش‌ها از جنس الیاف طبیعی پنبه است. این بدان معناست که این فرش‌ها هیچگاه شکل و حالت خود را از دست نخواهند داد و از قوام و استحکام بالایی برخوردارند از آنجایی که الیاف پنبه در مقابل حرارت جمع‌شدگی ندارد.

Up-Sell Products

Additional Information

Background Color Burgundy
Reed 1200
Color No. 8
Density 3750
نوع بافت 3X Million
Collection 3X Million - Simorgh
Material Acrylic

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Reviews

Write Your Own Review

You're reviewing: فرش شکارگاه اصیل بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰