More Views

فرش سیمرغ بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

Be the first to review this product

هزار تومان3,090

Availability:Out of stock

Details:

فرش سیمرغ بادمجانی فرشی ریزبافت و متعلق به کلکسیون سیمرغ از مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس است. فرش سیمرغ بادمجانی و دیگر فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس به علت نوع بافت منحصربه‌فرد، شانه بالا و درنتیجه ظرافت بسیار بالای طرح عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان را به خود اختصاص داده‌اند. ریزبافتی منحصربه‌فرد این فرش‌ها به معنای پرزدهی بسیار کم و زیبایی و جلوه دوچندان آن‌هاست. اما علاوه بر این ویژگی‌ها، محصولات قالی سه میلیون را برای کیفیت بسیار بالای الیاف مصنوعی به‌کاررفته در این فرش‌ها نیز می‌شناسند. الیاف اکریلیک به‌کاررفته در نخ خاب این فرش‌ها محصول شرکت درالون آلمان است و شفافیت و ثبات رنگ فوق‌العاده این فرش‌ها را تضمین می‌کند. جنس نخ پود محصولات قالی سه میلیون پاتریس نیز از الیاف طبیعی پنبه است که باعث قوام و شکل محکم این فرش‌ها شده است.

متن تست

Details

محصولات قالی سه میلیون، فرش سیمرغ بادمجانی

 

 

فرش زیبای سیمرغ بادمجانی نمونه بسیار خوبی از محصولات قالی سه میلیون پاتریس و متعلق به کلکسیون سیمرغ شرکت فرش پاتریس است. این دسته از محصولات پاتریس را به عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان می‌شناسند. محصولات قالی سه میلیون پاتریس شامل فرش‌های ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ و ۳۷۵۰ این شرکت می‌شوند. ظرافت و زیبایی، تنوع رنگ و طرح، پاخور بالا، قوام و استحکام، دوام و شفافیت رنگ برخی از ویژگی‌های برجسته این محصولات هستند. جنس خاب این فرش‌ها تمام اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن‌ها ۱۰۰٪ پنبه است.

 

خاب اکریلیک درالون آلمان، فرش‌هایی با استاندارد‌های جهانی

 

جنس نخ خاب فرش‌های ۱۲۰۰ شانه پاتریس از الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان است. اکریلیک درالون آلمان علاوه بر داشتن کیفیت بسیار بالا سازگاری بالایی با محیط زیست دارد. فرش‌های جنس اکریلیک پاتریس پاخور بالایی دارند یعنی بارهای استاتیک را به خوبی تحمل می‌کنند. همچنین حالت اسفنجی الیاف اکریلیک باعث می‌شود که گرما را در خود حفظ کند. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد شرکت فرش پاتریس تنوع رنگی میان محصولات این شرکت است. پاتریس در تولید فرش‌های ریزبافت خود از حدود ۷۰ سایه رنگی اکریلیک بهره می‌برد.

 

ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان

 

همان‌طور که اشاره شد از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس به عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان یاد می‌شود. هرچه تراکم عرضی یا شانه فرش بالاتر باشد، فرش ریزبافت‌تر و ظریف‌تر است. فرش‌های ۱۲۰۰ شانه شرکت فرش پاتریس از دقت و ظرافت فوق‌العاده‌ای هم در طرح و هم در تولید بهره می‌برند. ظرافت بالای محصولات قالی سه میلیون باعث زیبایی و جلوه مثال‌زدنی این فرش‌ها نیز شده است. از ویژگی‌های مهم دیگر فرش‌های ریزبافت می‌توان به پرزدهی هرچه کمتر این فرش‌ها اشاره کرد.

 

نخ‌های هیت‌ست شده، فرش‌های منسجم‌تر

 

در راستای کیفیت هرچه بالاتر فرش‌های پاتریس نخ‌های اکریلیک این فرش‌ها فرایند هیت‌ست شدن را طی می‌کنند. طی این فرایند نخ‌ها بعد از ریسیده شدن با بخار و دما تثبیت می‌شوند. این باعث می‌شود که نخ‌ها فشرده‌تر شده و در فرش به اصطلاح حالت سوزنی یا دانه اناری داشته باشند. استفاده از این نخ‌ها باعث کیفیت بالاتر فرش و پرزدهی هرچه کمتر آن می‌شود. از طرفی دیگر فرش حالت بسیار منسجم‌تر و شیک‌تری هم پیدا می‌کند.

 

تراکم بالا، فرش‌های مستحکم

 

همان‌طور که شانه بالا باعث ریزبافتی فرش می‌شود تراکم بالا هم ویژگی‌هایی به همراه دارد. شانه فرش به ظرافت طرح و نقشه فرش مربوط می‌شود، اما تراکم فرش به فشردگی و سنگینی فرش مربوط است. هرچه تراکم فرش بیشتر باشد فرش سفت‌تر و سنگین‌تر می‌شود. در نتیجه فرش‌های تراکم بالا فرش‌هایی با استحکام بسیار بالا هستند. استفاده از الیاف طبیعی پنبه در لایه پود این فرش‌ها نیز بی‌تأثیر نبوده است. الیاف پنبه در مقابل حرارت جمع نمی‌شود و همین باعث می‌شود تا فرش شما حالت خود را از دست ندهد.

Additional Information

Background Color Burgundy
Reed 1200
Color No. 8
Density 3750
نوع بافت 3X Million
Collection 3X Million - Simorgh
Material Acrylic

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Reviews

Write Your Own Review

You're reviewing: فرش سیمرغ بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰