فرش گلیم کودک

 1. فرش گلیم آروشا ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم آروشا ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصول فرش گلیم آروشا یکی از فرش گلیم‌های جذاب کلکسیون کودک فرش پاتریس است. کلکسیون کودک یکی از چند کلکسیون محصولات فرش گلیم پاتریس است که خود نیز زیرمجموعه محصولات مدرن این شرکت قرار می‌گیرند. از ویژگی‌های اصلی فرش گلیم‌های کلکسیون کودک شرکت فرش پاتریس می‌توان به تنوع رنگ و گوناگونی طرح، نرمی و لطافت فوق‌العاده و جذب رطوبت کم اشاره کرد. محصولات فرش گلیم پاتریس از جنس الیاف پلی‌پروپیلن هستند.

  بیشتر بدانید
 2. فرش گلیم بامداد ۴۰۰ شانه – تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم بامداد ۴۰۰ شانه – تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم بامداد یک فرش گلیم مدرن جنس پلی‌پروپیلن است. این فرش گلیم متعلق به کلکسیون کودک فرش پاتریس است. تنوع رنگی بالا، رنگ‌های شفاف، لطافت بی‌نظیر، عدم جذب رطوبت ویژگی‌های برجسته این فرش گلیم هستند. ویژگی‌های بسیار فرش گلیم رابطه مستقیم با الیاف مصرفی در تولید آن دارد. الیاف مصنوعی‌ای که در تولید تمامی فرش گلیم‌های مدرن فرش پاتریس به کار می‌رود پلی‌پروپیلن یا په په است. فرش گلیم بامداد انتخاب خوبی برای استفاده در اتاق‌خواب کودک و یا فضاهای داخلی مدرن است.

  بیشتر بدانید
 3. فرش گلیم ترگل ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم ترگل ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصولات مدرن شرکت پاتریس شامل چند گروه محصولی می‌شوند که یکی از آن‌ها گروه محصولات فرش گلیم است. محصولات فرش گلیم پاتریس در قالب چند کلکسیون عرضه می‌شوند. یکی از این چند کلکسیون، کلکسیون کودک فرش پاتریس است. از ویژگی‌های فرش گلیم‌های این کلکسیون می‌توان به تنوع و گوناگونی در طرح و رنگ و استفاده از الیاف بسیار مرغوب در تولید اشاره کرد. طرح‌های کلکسیون کودک فرش پاتریس بر اساس شخصیت‌های محبوب کودکان و جنس این فرش گلیم‌ها از الیاف پلی‌پروپیلن است.

  بیشتر بدانید
 4. فرش گلیم ریو ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم ریو ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  طرح ریو یکی از طرح‌های محبوب کلکسیون کودک است که بر اساس انیمیشنی با همین نام طراحی شده است. کلکسیون کودک فرش پاتریس زیرمجموعه‌ای از محصولات مدرن این شرکت است و شامل محصولات فرش گلیم ۴۰۰ شانه، ۸ رنگ، تراکم ۱۵۰۰ می‌شود. از ویژگی‌های این فرش گلیم‌ها می‌توان به تنوع رنگ و طرح، نرمی و لطافت و جذب سخت رطوبت اشاره کرد. جنس نخ خاب این فرش گلیم‌ها از الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش گلیم پونی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم پونی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم دوست‌داشتنی پونی یکی از فرش گلیم‌های مدرن و جذاب کلکسیون کودک فرش پاتریس است. محصولات فرش گلیم شرکت فرش پاتریس زیرمجموعه‌ای از محصولات مدرن این شرکت هستند و خود به چند کلکسیون مجزا تقسیم می‌شوند. از ویژگی‌های فرش گلیم‌های کلکسیون کودک پاتریس باید به تنوع رنگ و گوناگونی طرح، جذب رطوبت بسیار کم، نرمی و لطافت فوق‌العاده اشاره کرد. جنس نخ خاب این فرش گلیم‌ها از الیاف پلی‌پروپیلن است.

  بیشتر بدانید
 6. فرش گلیم پاتریک ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم پاتریک ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصولات فرش گلیم پاتریس به سه گروه مجزا تقسیم می‌شوند. کلکسیون کودک یکی از این سه گروه است و ۱۵ فرش گلیم جذاب و طرح متنوع را در خود جای می‌دهد. فرش گلیم پاتریک یکی از فرش گلیم‌های محبوب کلکسیون کودک شرکت فرش پاتریس است. تنوع رنگی و تنوع طرح از ویژگی‌های اصلی این فرش گلیم ها به شمار می‌روند. اما با توجه به الیاف مصنوعی مرغوبی که در تولید این فرش گلیم ها استفاده شده است این فرش گلیم‌های از ویژگی‌های مهم دیگری نیز برخوردارند. فرش گلیم‌های کلکسیون کودک از جنس پلی‌پروپیلن، بسیار نرم و لطیف و دارای قابلیت جذب بسیار کم رطوبت هستند.

  بیشتر بدانید
 7. فرش گلیم کشتی حیوانات ۴۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰۴
  ناموجود

  فرش گلیم کشتی حیوانات ۴۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰۴

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم کشتی حیوانات یکی از فرش گلیم های زیبا و جذاب کلکسیون کودک فرش پاتریس است. کلکسیون کودک شرکت فرش پاتریس شامل محصولات فرش گلیم ۴۰۰ شانه این شرکت و زیرمجموعه ای از محصولات مدرن آن است. استفاده از رنگ ها خالص و جذاب، استفاده از طرح های شخصیت های محبوب نزد کودکان، نرمی و لطافت فوق العاده، عدم جذب رطوبت همه از ویژگی های این فرش گلیم های جنس پلی پروپیلن هستند.

  بیشتر بدانید
 8. فرش گلیم زومبا ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم زومبا ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم زیبای زومبا نمونه‌ای عالی از فرش گلیم‌های جذاب و دوست‌داشتنی کلکسیون کودک شرکت فرش پاتریس است. ویژگی‌های اصلی فرش گلیم‌های این کلکسیون به‌خوبی در این فرش گلیم دیده می‌شوند. رنگ‌های خالص و متنوع به همراه طرحی بر اساس شخصیت‌های محبوب و دوست‌داشتنی کودکان در کنار ویژگی‌هایی چون نرمی و لطافت منحصربه‌فرد و جذب بسیار کم رطوبت، فرش گلیم‌های کلکسیون کودک فرش پاتریس را تبدیل به بهترین انتخاب برای کودک می‌کنند.

  بیشتر بدانید
 9. فرش گلیم کارخانه هیولاها ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم کارخانه هیولاها ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرشگلیم کارخانه هیولاها یکی از طرح های محبوب گروه فرشگلیم (سری کودک) از کلکسیون مدرن فرش پاتریس است که بر اساس انیمیشن محبوبی با همین نام طراحی شده است. در تولید این فرشگلیم ۴۰۰ شانه، تراکم ۱۵۰۰ از ۸ رنگ خالص و واقعی استفاده شده است و جنس نخ خاب آن پلی پروپیلن می باشد. استفاده از الیاف مصنوعی پلی پروپیلن یا اولفین در نخ خاب این فرشگلیم ها باعث شده که این فرشگلیم ها از ویژگی های بسیاری برخوردار شوند. این ویزگی ها عبارتند از تنوع رنگ بالا، ظرافت طرح و دقت بالا، استحکام و همیچنین لطافت فرشگلیم. تنوع طرح در فرشگیلم های این مجموعه بسیار بالا است و این باعث شده است که این فرشگلیم ها برای تمامی سلیقه ها جذاب و مورد پسند باشند.

  بیشتر بدانید
 10. فرش گلیم شهر آبی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم شهر آبی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم شهر آبی، یکی از طرح‌های زیبای کلکسیون کودک فرش پاتریس است. کلکسیون کودک درواقع زیرمجموعه کلکسیون مدرن فرش پاتریس است و فرش گلیم‌های این کلکسیون همگی ۴۰۰ شانه، هشت رنگ و تراکم ۱۵۰۰ هستند. طرح‌ها و نقشه‌های فرش گلیم‌های کلکسیون کودک بر اساس شخصیت‌های کارتونی و تلویزیونی محبوب کودکان هستند و سعی شده است تا در طرح‌های این مجموعه از رنگ‌های شاد و متنوع استفاده بشود. جنس نخ خاب فرش گلیم‌های کلکسیون کودک از الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن است. این باعث جذب رطوبت کم، استحکام و لطافت و نرمی این فرش گلیم‌ها شده است.

  بیشتر بدانید