فرش گلیم عشایری

 1. فرش گلیم عشایری ناردون ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم عشایری ناردون ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم‌های کلکسیون سروستان فرش پاتریس زیرمجموعه گروه فرش گلیم از کلکسیون مدرن این شرکت قرار می‌گیرند. این فرش گلیم‌ها بر اساس طرح‌های فرش گلیم‌های دستباف عشایری طراحی‌شده‌اند. فرش گلیم ناردون یکی از فرش گلیم‌های زیبای این کلکسیون است. فرش گلیم ناردون ۴۰۰ شانه، تراکم ۱۵۰۰ است و در تولید آن از هشت رنگ استفاده شده است. تنوع رنگی بالای فرش گلیم ناردون جدای از ویژگی‌های بسیار دیگرش به دلیل استفاده از الیاف پلی‌پروپیلن در تولید آن است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش گلیم عشایری صحرا شکلاتی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم عشایری صحرا شکلاتی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم صحرا شکلاتی متعلق به کلکسیون سروستان فرش پاتریس است. فرش گلیم‌های کلکسیون سروستان زیرمجموعه محصولات مدرن فرش پاتریس قرار می‌گیرند. این فرش گلیم ۴۰۰ شانه بر اساس فرش گلیم‌های دستباف عشایری طراحی‌شده است. فرش گلیم صحرا شکلاتی از جنس الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن است. از ویژگی‌های فرش گلیم صحرا شکلاتی می‌توان به شفافیت و تنوع رنگ، لطافت و نرمی منحصربه‌فرد و عدم جذب رطوبت اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 3. فرش گلیم عشایری حنان عنابی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم عشایری حنان عنابی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصولات مدرن فرش پاتریس به سه گروه محصول مختلف تقسیم می‌شوند. محصولات فرش گلیم شرکت فرش پاتریس یکی از این سه گروه را تشکیل می‌دهند. فرش گلیم حنان عنابی یکی از محصولات این گروه و متعلق به کلکسیون سروستان است. کلکسیون سروستان فرش پاتریس هم شامل فرش‌های عشایری سنتی این شرکت و هم فرش گلیم‌های عشایری مدرن آن است. فرش گلیم حنان عنابی یکی از همین فرش گلیم‌های عشایری مدرن است که از ویژگی‌های برجسته‌ای چون نرمی و لطافت و جذب رطوبت بسیار کم بهره می‌برد

  بیشتر بدانید
 4. فرش گلیم عشایری باغستان شکلاتی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم عشایری باغستان شکلاتی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصول فرش گلیم شرکت فرش پاتریس که شامل سه کلکسیون مجزا می‌شود خود زیرمجموعه‌ای از محصولات مدرن این شرکت است. یکی از کلکسیون‌های فرش گلیم‌های مدرن شرکت فرش پاتریس کلکسیون سروستان است که مجموعه‌ای از فرش گلیم‌های مدرن عشایری را در برمی‌گیرد. فرش گلیم مدرن باغستان شکلاتی یکی از طرح‌های اختصاصی و فرش گلیم‌های زیبای کلکسیون سروستان است. غیر از طرح و نقشه زیبا از ویژگی‌های دیگر این فرش گلیم می‌توان به نرمی و لطافت، تنوع رنگ و جذب رطوبت کم آن اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 5. فرش گلیم عشایری مهربان شکلاتی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم عشایری مهربان شکلاتی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم ۴۰۰ شانه، هشت رنگ، تراکم ۱۵۰۰ مهربان شکلاتی یکی از فرش گلیم‌های زیبای کلکسیون سروستان فرش پاتریس است. طرح و نقشه این فرش گلیم همانند دیگر فرش گلیم‌های کلکسیون سروستان بر اساس فرش گلیم های دستباف عشایری طراحی شده است. فرش گلیم‌های کلکسیون سروستان از محصولات مدرن فرش پاتریس به حساب می‌آیند و در تولید آن‌ها از باکیفیت‌ترین الیاف مصنوعی استفاده شده است. جنس این فرش گلیم‌ها یا همان جنس نخ خاب آن‌ها از پلی‌پروپیلن یا الیاف مصنوعی په په است و همین باعث تنوع رنگی بسیار بالای مشهود میان این فرش گلیم‌ها شده است.

  بیشتر بدانید
 6. فرش گلیم عشایری گلاب عنابی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم عشایری گلاب عنابی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم گلاب عنابی یکی از محصولات مدرن فرش پاتریس از کلکسیون سروستان است. این فرش گلیم ۴۰۰ شانه، ۸ رنگ و تراکم ۱۵۰۰ است. طرح و نقشه این فرش گلیم زیبا بر اساس فرش گلیم‌های دستباف عشایری و در آتلیه اختصاصی فرش پاتریس طراحی شده است. در تولید فرش گلیم گلاب عنابی از الیاف مصنوعی پلی پروپیلن استفاده شده است. از ویژگی‌های اصلی الیاف پلی پروپیلن یا په په م تواند به عدم جذب رطوبت، استحکام بالا و رنگپذیری بسیار بالای آن اشاره کرد. این نوع فرش گلیم انتخاب مناسبی برای استفاده در محیط‌های باز و پر رطوبت است.

  بیشتر بدانید
 7. فرش گلیم عشایری گلاب کرم ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم عشایری گلاب کرم ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم مدرن گلاب کرم یکی از محصولات کلکسیون سروستان شرکت فرش پاتریس است. کلکسیون سروستان شامل فرش‌های سنتی و فرش گلیم‌های مدرنی می‌شود که بر اساس همتاهای عشایری خود طراحی شده‌اند و از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردارند. از همین رو به این فرش‌ها و فرش گلیم‌ها عنوان دستباف گونه عشایری داده‌اند. جنس فرش گلیم‌های مدرن کلکسیون سروستان فرش پاتریس از الیاف محبوب پلی‌پروپیلن است.

  بیشتر بدانید
 8. فرش گلیم عشایری گلاب سرمه‌ای ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم عشایری گلاب سرمه‌ای ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم گلاب سرمه‌ای کی از فرش گلیم‌های ۴۰۰ شانه مدرن کلکسیون سروستان شرکت فرش پاتریس است. طرح و نقشه این فرش گلیم زیبا بر اساس طرح‌های عشایری طراحی شده است و از طرفی دیگر ظرافت بالای این فرش گلیم باعث شده است که حالتی شبیه به همتاهای دستباف خود بگیرد. از همین جهت به فرش گلیم‌هایی شبیه به فرش گلیم گلاب عنابی شرکت فرش پاتریس فرش گلیم‌های دستباف گونه عشایری می‌گویند. جنس فرش گلیم گلاب عنابی نیز همانند دیگر محصولات فرش گلیم شرکت فرش پاتریس از الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن است.

  بیشتر بدانید
 9. فرش گلیم عشایری لوتوس کرم ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم عشایری لوتوس کرم ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  طرح لوتوس کرم یک محصول فرش گلیم است. محصولات فرش گلیم فرش پاتریس جزئی از مجموعه محصولات مدرن این شرکت هستند و در چهار کلکسیون قرار می گیرند. کلکسیون سروستان فرش پاتریس هم شامل فرش های سنتی و هم شامل فرش گلیم های عشایری مدرن می شوند که فرش گلیم لوتوس کرم یکی از این فرش گلیم هاست. جنس فرش گلیم لوتوس کرم پلی پروپیلن است و در نتیجه فرش گلیم لوتوس کرم فرش گلیمی مستحکم، نرم و لطیف و با تنوع رنگی بالاست.

  بیشتر بدانید