فرش گلیم

 1. فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ – MC 300
  ناموجود

  فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ – MC 300

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم MC 300 یک فرش گلیم مولتی کالر جنس پلی‌پروپیلن است. این فرش گلیم متعلق به کلکسیون مدرن محصولات فرش پاتریس است. کلکسیون مولتی کالر از مجموعه محصولات مدرن فرش پاتریس شامل تنها فرش گلیم‌های ۱۶ رنگ ایرانی است. جنس این فرش گلیم‌ها از الیاف پلی‌پروپیلن است و درنتیجه تنوع رنگی بسیار بالایی در محصولات این کلکسیون به چشم می‌خورد. نرمی و لطافت و عدم جذب رطوبت نیز از ویژگی‌های دیگر این فرش گلیم‌ها است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ – MC 200
  ناموجود

  فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ – MC 200

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم MC 200 یکی از محصولات مدرن فرش پاتریس است. محصول فرش گلیم فرش پاتریس که خود زیرمجموعه‌ای از محصولات مدرن این شرکت است در چهار کلکسیون اختصاصی قرار می‌گیرد. فرش گلیم MC 200 متعلق به کلکسیون مولتی کالر فرش پاتریس است. فرش گلیم‌های کلکسیون مواتی کالر تنها فرش گلیم‌های ۱۶ رنگ در ایران هستند و قابلیت رقابت به فرش گلیم‌های اروپایی و ترکی را به‌خوبی دارند. جنس فرش گلیم مولتی کالر MC 200 پلی‌پروپیلن است و تنوع رنگی بالا، دقت رنگ و سادگی طرح از ویژگی‌های اصلی آن به‌حساب می‌آیند.

  بیشتر بدانید
 3. فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ - MC 500
  ناموجود

  فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ - MC 500

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم MC ۵۰۰ از فرش گلیم‌های محبوب کلکسیون مولتی کالر (Multi Color) است. در طرح این فرش گلیم که متناسب با دکوراسیون داخلی مدرن طراحی شده است از رنگ‌های متنوع و شاد و الگوی ساده استفاده شده است. کلکسیون مولتی کالر زیرمجموعه‌ای از گروه فرش گلیم کلکسیون مدرن فرش پاتریس است. فرش گلیم‌های کلکسیون مولتی کالر، فرش گلیم‌هایی منحصربه‌فرد و تنها محصولات ۱۶ رنگ تولیدی در ایران هستند. این فرش گلیم‌ها ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ هستند و جنس نخ خاب به‌کاررفته در این فرش‌ها از الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن است. خاصیت برجسته الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن که گاها به آن اولفین یا په په هم می‌گویند، رنگ‌پذیری بسیار بالای این نوع الیاف است که به‌وضوح در محصولات ۱۶ رنگ فرش پاتریس دیده می‌شود.

  بیشتر بدانید
 4. فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ – MC 900
  ناموجود

  فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ – MC 900

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصول فرش گلیم MC 900 شرکت فرش پاتریس یک فرش گلیم مدرن از کلکسیون مدرن این شرکت است. جنس این فرش گلیم از الیاف مصنوعی په په یا پلی‌پروپیلن است و درنتیجه از تنوع رنگی بسیار بالا و نرمی و لطافت منحصربه‌فردی برخوردار است. فرش گلیم‌های اختصاصی کلکسیون مولتی کالر فرش پاتریس تنها فرش گلیم‌های ۱۶ رنگ ایرانی هستند و قابلیت این را دارند که با همتاهای ترکی و اروپایی خود رقابت کنند.

  بیشتر بدانید
 5. فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ – MC 400
  ناموجود

  فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ – MC 400

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم MC 400 متعلق به کلکسیون مولتی کالر (Multi Color) زیرمجموعه کلکسیون مدرن فرش پاتریس است. این فرش گلیم در آتلیه اختصاصی فرش پاتریس طراحی شده است و استفاده از الگویی ساده و رنگ‌های زنده آن را متناسب با فضاهای داخلی مدرن ساخته است. فرش گلیم‌های ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ کلکسیون مدرن فرش پاتریس تنها محصولات شانزده رنگ ایرانی هستند و کاملاً قابلیت رقابت با همتاهای ترک و اروپایی خود را دارند. جنس این فرش گلیم‌ها از الیاف مصنوعی محبوب پلی‌پروپیلن است و همین باعث تنوع رنگی بسیار بالا در بین این فرش گلیم‌ها شده است.

  بیشتر بدانید
 6. فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ – MC 1000
  ناموجود

  فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ – MC 1000

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصول فرش گلیم MC 1000 شرکت فرش پاتریس یکی از محصولات مدرن این شرکت است که به کلکسیون مولتی کالر تعلق دارد. فرش گلیم MC 1000 به‌عنوان یکی از فرش گلیم‌های کلکسیون مولتی کالر یک محصول ۱۶ رنگ است. فرش گلیم‌های ۱۶ رنگ کلکسیون مولتی کالر فرش پاتریس درواقع اولین و تنها محصولات ۱۶ رنگ ایرانی هستند. از ویژگی برجسته فرش گلیم‌های این مجموعه می‌توان به نرمی و لطافت، تنوع رنگی و تنوع طرح بسیار بالا و عدم جذب رطوبت آن‌ها اشاره کرد. این ویژگی‌های برجسته به جنس الیاف به‌کاررفته در این فرش گلیم ها برمی‌گردد که همان الیاف محبوب پلی‌پروپیلن یا په په است.

  بیشتر بدانید
 7. فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ – MC 2000
  ناموجود

  فرش گلیم ۴۰۰ شانه تراکم ۱۵۰۰ – MC 2000

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصول فرش گلیم MC 2000 یکی از محصولات مدرن شرکت فرش پاتریس به شمار می‌رود. محصول فرش گلیم شرکت فرش پاتریس شامل سه کلکسیون اختصاصی و مجزا می‌شود. فرش گلیم MC 2000 متعلق به کلکسیون مولتی کالر فرش پاتریس ست. فرش گلیم‌های اختصاصی کلکسیون مولتی کالر تنها محصولات ۱۶ رنگ ایرانی هستند. جنس این فرش گلیم‌ها از الیاف پلی‌پروپیلن است و از ویژگی‌های برجسته آن‌ها می‌توان به نرمی و لطافت، تنوع رنگی بالا و عدم جذب رطوبت اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 8. فرش گلیم عشایری ناردون ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم عشایری ناردون ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم‌های کلکسیون سروستان فرش پاتریس زیرمجموعه گروه فرش گلیم از کلکسیون مدرن این شرکت قرار می‌گیرند. این فرش گلیم‌ها بر اساس طرح‌های فرش گلیم‌های دستباف عشایری طراحی‌شده‌اند. فرش گلیم ناردون یکی از فرش گلیم‌های زیبای این کلکسیون است. فرش گلیم ناردون ۴۰۰ شانه، تراکم ۱۵۰۰ است و در تولید آن از هشت رنگ استفاده شده است. تنوع رنگی بالای فرش گلیم ناردون جدای از ویژگی‌های بسیار دیگرش به دلیل استفاده از الیاف پلی‌پروپیلن در تولید آن است.

  بیشتر بدانید
 9. فرش گلیم عشایری صحرا شکلاتی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم عشایری صحرا شکلاتی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلیم صحرا شکلاتی متعلق به کلکسیون سروستان فرش پاتریس است. فرش گلیم‌های کلکسیون سروستان زیرمجموعه محصولات مدرن فرش پاتریس قرار می‌گیرند. این فرش گلیم ۴۰۰ شانه بر اساس فرش گلیم‌های دستباف عشایری طراحی‌شده است. فرش گلیم صحرا شکلاتی از جنس الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن است. از ویژگی‌های فرش گلیم صحرا شکلاتی می‌توان به شفافیت و تنوع رنگ، لطافت و نرمی منحصربه‌فرد و عدم جذب رطوبت اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 10. فرش گلیم عشایری حنان عنابی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰
  ناموجود

  فرش گلیم عشایری حنان عنابی ۴۰۰ شانه - تراکم ۱۵۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصولات مدرن فرش پاتریس به سه گروه محصول مختلف تقسیم می‌شوند. محصولات فرش گلیم شرکت فرش پاتریس یکی از این سه گروه را تشکیل می‌دهند. فرش گلیم حنان عنابی یکی از محصولات این گروه و متعلق به کلکسیون سروستان است. کلکسیون سروستان فرش پاتریس هم شامل فرش‌های عشایری سنتی این شرکت و هم فرش گلیم‌های عشایری مدرن آن است. فرش گلیم حنان عنابی یکی از همین فرش گلیم‌های عشایری مدرن است که از ویژگی‌های برجسته‌ای چون نرمی و لطافت و جذب رطوبت بسیار کم بهره می‌برد

  بیشتر بدانید