فرش سوپر لوپ شگی

 1. فرش سوپر لوپ شگی هانا نقره‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰
  ناموجود

  فرش سوپر لوپ شگی هانا نقره‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش‌های گروه سوپرلوپ شگی از کلکسیون مدرن فرش پاتریس فرش‌هایی ۲۰۰ شانه، تراکم ۶۵۰ می‌باشند که در ۴ الی ۸ رنگ تولید می‌شوند. فرش شگی متناسب با فضاهای مدرن طراحی شده است و استفاده از نخ‌های بریده‌شده حالتی لوکس و گران‌قیمت به آن می‌دهد. این نوع فرش که دارای پرزهای بلند است شکلی متفاوت با فرش‌های سنتی دارد و نرمی و لطافت استثنایی این فرش باعث می‌شود قدم برداشتن بر روی آن بسیار دلپذیر و لذت‌بخش باشد. فرش شگی یا پرز بلند هم در رنگ‌های شاد و متناسب با فضاهای مدرن و هم در رنگ‌های ساده و سنتی‌تر تولید می‌شود و فرشی ایدئال برای اتاق کودک و فضاهای معماری مدرن و دکوراسیون مدرن است. فرش هانا پاتریس که در رنگ نقره‌ای عرضه بازار می‌شود نمونه‌ای عالی از فرش‌های باکیفیت بافت سوپرلوپ شگی است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش سوپر لوپ شگی طره نقره‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰
  ناموجود

  فرش سوپر لوپ شگی طره نقره‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش طره نقره‌ای یکی فرش سوپر لوپ شگی است. فرش‌های سپور لوپ شگی شرکت فرش پاتریس به مجموعه محصولات مدرن این شرکت تعلق دارند. در تولید فرش طره نقره‌ای از ۶ الی ۸ رنگ و از الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن استفاده شده است. استفاده از چنین الیافی باعث شده است تا فرش سوپر لوپ شگی طره نقره‌ای فرشی بسیار نرم و لطیف باشد و رطوبت را به‌سختی در خود جذب کند.

  بیشتر بدانید
 3. فرش سوپر لوپ شگی سورنا بنفش ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰
  ناموجود

  فرش سوپر لوپ شگی سورنا بنفش ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سورنا فرشی سوپر لوپ شگی است که با رنگ‌های زمینه بنفش و قهوه‌ای تولید می‌شود. فرش سورنا بنفش به‌عنوان یکی فرش سوپر لوپ شگی جزئی از محصولات مدرن شرکت فرش پاتریس به شمار می‌رود. جنس خاب این فرش زیبا از الیاف پلی‌پروپیلن است. فرش‌های شگی جنس پلی‌پروپیلن فرش‌های بسیار نرم و لطیف هستند که رطوبت را به سختی در خود جذب می‌کنند. فرش‌های سوپر لوپ شگی به فرش‌های پرز بلند نیز شناخته می‌شوند.

  بیشتر بدانید
 4. فرش سوپر لوپ شگی گلسار بنفش ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰
  ناموجود

  فرش سوپر لوپ شگی گلسار بنفش ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلسار بنفش نمونهٔ بسیار خوبی از محصولات سوپر لوپ شگی فرش پاتریس است. محصولات سوپر لوپ شگی شرکت فرش پاتریس جزئی از مجموعه محصولات مدرن این شرکت محسوب می‌شوند. جنس خاب فرش گلسار بنفش مانند دیگر فرش‌های سوپر لوپ شگی پاتریس از الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن است. استفاده از چنین الیافی در تولید این فرش‌های پرز بلند باعث نرمی و لطافت منحصربه‌فرد و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت شده است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش سوپرلوپ شگی تارا قهوه‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰
  ناموجود

  فرش سوپرلوپ شگی تارا قهوه‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ماشینی مدرن تارا قهوه‌ای از فرش‌های گروه سوپر لوپ شگی مجموعه مدرن فرش پاتریس است. این فرش ماشینی همانند دیگر محصولات مدرن گروه سوپر لوپ شگی ۲۰۰ شانه با تراکم ۶۵۰ الی ۸۰۰ است و در ۴ الی ۸ رنگ واقعی تولید می‌شود. جنس نخ خاب این فرش‌های ماشینی پلی‌پروپیلن است. ویژگی‌های اصلی این فرش‌ها استحکام بالا، تنوع رنگ و لطافت می‌باشند. این فرش‌ها برای استفاده در فضاهایی داخلی مدرن به‌خصوص اتاق‌خواب، اتاق کودک و یا فضاهای باز و پر رطوبت بسیار مناسب می‌باشند.

  بیشتر بدانید
 6. فرش سوپر لوپ شگی سورنا قهوه‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰
  ناموجود

  فرش سوپر لوپ شگی سورنا قهوه‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  گروه سوپر لوپ شگی یکی از گروه محصولات مدرن فرش پاتریس است. فرش سورنا قهوه‌ای یکی از فرش‌های زیبای گروه سوپر لوپ شگی از کلکسیون مدرن فرش پاتریس است. این فرش همانند دیگر فرش‌های این گروه دارای پرزهای بلند است. جنس فرش سورنا قهوه‌ای از الیاف مصنوعی په په یا همان پلی‌پروپیلن است. ویژگی برجسته فرش سورنا قهوه‌ای و ویژگی برجسته همهٔ فرش‌های سوپر لوپ شگی لطافت و نرمی منحصربه‌فرد آن‌ها است. فرش سورنا قهوه‌ای به‌عنوان یک فرش سوپر لوپ شگی برای استفاده در اتاق‌خواب و فضاهای داخلی مدرن انتخاب بسیار مناسبی است.

  بیشتر بدانید
 7. فرش سوپر لوپ شگی چوبین قهوه‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰
  ناموجود

  فرش سوپر لوپ شگی چوبین قهوه‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش چوبین قهوه‌ای نمونه‌ای از محصولات سوپر لوپ شگی فرش پاتریس است. محصولات سوپر لوپ شگی شرکت فرش پاتریس جزئی از محصولات مدرن این شرکت هستند. فرش‌های سوپر لوپ شگی برای فضاهای مدرن طراحی شده‌اند و به فرش‌های پرز بلند نیز شناخته می‌شوند. جنس خاب این فرش‌های از الیاف پلی‌پروپیلن است. فرش‌های سوپر لوپ شگی دارای نرمی و لطافت منحصربه‌فرد هستند و رطوبت را به‌سختی در خود جذب می‌کنند.

  بیشتر بدانید
 8. فرش سوپر لوپ شگی سانی قهوه‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰
  ناموجود

  فرش سوپر لوپ شگی سانی قهوه‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصولات مدرن فرش پاتریس به چند گروه محصول مختلف تقسیم می‌شوند. یکی از این گروه محصولات، گروه فرش‌های سوپر لوپ شگی است. فرش مدرن سانی قهوه‌ای به این گروه از محصولات مدرن تعلق دارد. فرش‌های سوپر لوپ شگی که برای فضاهای معماری مدرن طراحی شده‌اند را به‌عنوان فرش‌های پرز بلند نیز می‌شناسند. فرش‌های سوپر لوپ شگی فرش پاتریس از جنس الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن یا په په هستند و علاوه بر جذب رطوبت بسیار کم از نرمی و لطافت خاصی برخوردارند.

  بیشتر بدانید
 9. فرش سوپر لوپ شگی شیرو قهوه‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰
  ناموجود

  فرش سوپر لوپ شگی شیرو قهوه‌ای ۲۰۰ شانه - تراکم ۶۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  کلکسیون فرش‌های مدرن فرش پاتریس شامل چند گروه و چند نوع محصول می‌شود. محصول سوپر لوپ شگی از کلکسیون مدرن فرش پاتریس شامل فرش‌های مدرن پرز بلند است. فرش شیرو قهوه‌ای یک محصول سوپر لوپ شگی است. در تولید این فرش به‌عنوان یک محصول سوپر لوپ شگی از الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن استفاده‌ شده است. از ویژگی‌های این فرش می‌توان به لطافت منحصربه‌فرد و عدم جذب رطوبت آن اشاره کرد.

  بیشتر بدانید