کلکسیون شهسوار

 1. فرش افشان شهسوار کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش افشان شهسوار کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصولات HCP شرکت فرش پاتریس در چهار کلکسیون اختصاصی و مختلف قرار می‌گیرند. کلکسیون شهسوار یکی از این کلکسیون‌هاست و فرش زیبای افشان شهسوار کرم به همین کلکسیون تعلق دارد. فرش افشان شهسوار کرم به‌ عنوان یک محصول HCP دارای ویژگی‌هایی چون دستباف گونه بودن است که به معنای ظرافت و جلوه بالای این فرش است. جنس پود این فرش از الیاف جوت و پنبه و جنس خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش افشان شهسوار سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش افشان شهسوار سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش افشان شهسوار یکی از طرح‌های ثبت‌شده شرکت فرش پاتریس و دارای چند ویژگی برجسته است. فرش افشان شهسوار یک محصول HCP است. محصولات HCP فرش پاتریس دارای چهار کلکسیون هستند. فرش HCP افشان شهسوار متعلق به کلکسیون شهسوار است. این فرش به‌عنوان یک محصول HCP دارای بافت دستباف گونه است و در تولید آن از مرغوب‌ترین الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده شده است. جنس نخ خاب فرش افشان شهسوار از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 3. فرش نارین سرمه‌ای ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش نارین سرمه‌ای ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای نارین سرمه‌ای یک فرش دستباف گونه است. این فرش زیبا به کلکسیون شهسوار، یکی از کلکسیون‌های چهارگانه مجموعه محصولات HCP شرکت فرش پاتریس، تعلق دارد. فرش‌های فوق‌العاده این مجموعه از ظرافت و زیبایی بی‌نظیری برخوردارند و در تولید آن‌ها از الیاف مصنوعی و طبیعی بسیار مرغوب استفاده شده است. جنس نخ خاب این فرش‌ها از الیاف اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان و جنس نخ پود از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 4. فرش نارین فیروزه‌ای ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش نارین فیروزه‌ای ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش نارین فیروزه‌ای را با چند ویژگی می‌توان تعریف کرد. این فرش یک محصول اچ سی پی (HCP) است و در تولید آن از هشت رنگ واقعی استفاده شده است. فرش‌های اچ سی پی شرکت فرش پاتریس به چهار کلکسیون تقسیم می‌شوند. فرش نارین فیروزه‌ای متعلق به کلکسیون شهسوار است.ظرافت و زیبایی فوق‌العاده و الیاف مصنوعی و طبیعی با کیفیت از ویژگی‌های برجسته این فرش هستند. الیاف مصرفی در نخ خاب این فرش از جنس اکریلیک شرکت درالون آلمان و جنس نخ پود آن از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید