کلکسیون اصفهان و نایین - سری کرک و ابریشم

 1. فرش آبنوس کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش آبنوس کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ماشینی اچ سی پی (HCP) آبنوس کرم یکی از طرح های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ کلکسیون اصفهان و نایین فرش پاتریس است. در تولید این فرش از ۸ رنگ واقعی استفاده شده است و همینطور جنس نخ پود آن از الیاف جوت و پنبه و جنس نخ خاب آن از اکریلیک مرغوب درالون آلمان است. ویژگی مهم دیگر این فرش دستباف گونه بودن آن است. دستباف گونه بودن این فرش مزایایی همچون دقت و ظرافت در طرح، پرزدهی کم و در پی دو ویژگی قبلی زیبایی و جلوه طرح مثال زدنی را برای فرش آبنوس کرم به همراه داشته است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش مهسان کرم ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش مهسان کرم ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای مهسان کرم یک فرش اچ سی پی (HCP) است. فرش‌های اچ سی پی شرکت فرش پاتریس در چهار کلکسیون مختلف قرار می‌گیرند. فرش مهسان کرم متعلق به کلکسیون اصفهان و نایین است. جنس الیاف به‌کار‌رفته در لایه پود این فرش از جوت و پنبه وجنس الیاف به‌کار‌رفته در لایه خاب این فرش از اکریلیک درالون آلمان است. فرش مهسان کرم فرشی دستباف گونه بوده و از ظرافت و زیبایی طرح خاصی برخوردار است.

  بیشتر بدانید
 3. فرش افشان اصفهان کرم ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش افشان اصفهان کرم ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

   کلکسیون اصفهان و نایین شرکت فرش پاتریس شامل فرش‌های اچ سی پی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ است. فرش‌های اچ سی پی (HCP) این مجموعه فرش‌هایی دستباف گونه هستند و در تولید این فرش‌ها از ۸ یا ۱۰ رنگ استفاده شده است. فرش افشان اصفهان کرم یکی از فرش‌های زیبای این مجموعه است و مانند دیگر فرش‌های مجموعه اصفهان و نایین از ویژگی‌های بسیاری برخوردار است. دستباف گونه بودن این فرش نه‌ تنها به معنای ظرافت طرح آن بلکه به معنای پرزدهی کم آن نیز هست. جنس نخ خاب این فرش از الیاف با کیفیت اکریلیک درالون آلمان و جنس نخ‌های پود آن از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 4. فرش افشان اصفهان آبی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش افشان اصفهان آبی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش اچ سی پی افشان اصفهان آبی یکی از فرش‌های زیبای کلکسیون اصفهان و نایین شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا دارای بافت دستباف گونه است و ظرافت و دقت و زیبایی و جلوه طرح از ویژگی‌های برجسته آن به‌ حساب می‌آیند. جنس نخ خاب فرش افشان اصفهان آبی از الیاف اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان است. جنی نخ‌های پود این فرش نیز از الیاف طبیعی پنبه و الیاف نیمه مصنوعی جوت است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش فاخته کرم ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش فاخته کرم ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش فاخته کرم یک فرش اچ سی پی و متعلق به کلکسیون اصفهان و نایین شرکت فرش پاتریس است. محصولات HCP فرش پاتریس چهار کلکسیون مجزا را به خود اختصاص می‌دهند که کلکسیون اصفهان و نایین یکی از آن‌ها است. فرش‌های اچ سی پی این کلکسیون‌ها فرش‌هایی دستباف گونه هستند و در تولید این فرش‌ها از مرغوب‌ترین الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده شده است. جنس خاب این فرش‌ها از جنس اکریلیک درالون آلمان، از مرغوب‌ترین الیاف اکریلیک جهان، است. جنس پود این فرش‌ها نیز از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 6. فرش فاخته بژ ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش فاخته بژ ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش فاخته بژ فرشی دستباف گونه و یکی از فرش‌های اچ سی پی (HCP) از کلکسیون اصفهان و نایین شرکت فرش پاتریس است. ظرافت و زیبایی به‌کار‌ٰفته در تولید و همچنین طراحی این فرش جلوه و زیبایی فوق‌العاده آن را رقم زده‌اند. در تولید این فرش دستباف گونه و زیبا از بهترین و مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی و طبیعی استفاده شده است. جنس فرش فاخته بژ یا جنس خاب آن از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود ایت فرش از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید