کلکسیون گلگون

 1. فرش بیتا ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش بیتا ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  بیتا فرشی زیبا از کلکسیون دانتل شرکت فرش پاتریس و یکی از محصولات هایبالک این شرکت است. محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس شامل فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۱۰۰ این شرکت می‌شوند. مشخصه اصلی این فرش‌ها استفاده از الیاف اکریلیک هایبالک در لایه خاب آن‌ها است. جمع شدن این نوع الیاف در برابر حرارت حالتی برجسته و بسیار زیبا به نقش گل فرش می‌دهد. علاوه بر این نوع الیاف در لایه خاب فرش‌های گل برجسته شرکت فرش پاتریس از الیاف اکریلیک و ابریشم مصنوعی نیز استفاده شده است. لایه پود این فرش‌ها تیز از الیاف پنبه و جوت است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش زنبق زرشکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش زنبق زرشکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای زنبق زرشکی یکی از محصولات هایبالک (گل برجسته) شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا به یکی از دو کلکسیون اختصاصی دربرگیرنده این محصولات یعنی کلکسیون گلگون تعلق دارد و از چند ویژگی مهم و بارز این محصولات بهره می‌برد. در تولید این فرش‌ها از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف در لایه خاب استفاده شده است که یکی از آن‌ها الیاف اکریلیک هایبالک است و همین باعث می‌شود که فرش‌های کلکسیون گلگون و دانتل فرش‌های گل برجسته‌ای باشند. در کنار این نوع الیاف به خصوص از الیاف اکرلیک و ابریشم مصنوعی نیز استفاده شده است.

  بیشتر بدانید
 3. فرش زنبق قهوه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش زنبق قهوه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زنبق قهوه‌ای فرشی گل برجسته است. این فرش یک محصول هایبالک و متعلق به کلکسیون گلگون فرش پاتریس است. در تولید این فرش از ۸ رنگ واقعی و الیاف مصنوعی و طبیعی مرغوب و با کیفیت استفاده شده است. لایه خاب فرش زنبق قهوه‌ای از سه نوع الیاف مختلف و لایه پود آن از دو نوع الیاف مختلف تشکیل شده است. استفاده به خصوص از الیاف اکریلیک هایبالک در لایه خاب این فرش‌ها باعث برجسته شدن گل این فرش‌ها می‌گردد در حالی که استفاده از ابریشم مصنوعی از طرفی دیگر باعث زیبایی و استحکام هرچه بیشتر فرش می‌شود.

  بیشتر بدانید
 4. فرش گلگون زرشکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش گلگون زرشکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلگون زرشکی نمونه‌ای فوق‌العاده از محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا و جذاب به کلکسیون گلگون پاتریس تعلق دارد و در دو رنگ زمینه قهوه‌ای و زرشکی عرضه می‌شود. یکی از ویژگی‌های اصلی این فرش زیبا به‌کار‌رفتن الیاف اکریلیک هایبالک در لایه خاب فرش است. استفاده از این نوع الیاف به خصوص باعث حالت برجسته نقش گل فرش می‌شود. فرش گلگون یک فرش گل برجسته و دارای ویژگی‌هایی همچون پاخور بالا، عدم جذب رطوبت و استحکام بالا است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش گلگون قهوه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش گلگون قهوه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلگون یکی از فرش‌های اختصاصی و محبوب فرش پاتریس از کلکسیونی همنام خودش است. فرش گلگون فرشی ۷۰۰ شانه، ۸ رنگ، تراکم ۲۱۰۰ است. این فرش و دیگر فرش‌های شبیه به آن در دو کلکسیون دانتل و کلکسیون گلگون فرش پاتریس جای می‌گیرند. فرش‌های کلکسیون دانتل و کلکسیون گلگون فرش‌های گل برجسته (هایبالک) هستند. در تولید این فرش‌ها از رنگ‌های مد روز و سه نوع الیاف مصنوعی مختلف در لایه خاب استفاده شده است. یکی از این سه نوع الیاف، الیاف مصنوعی اکریلیک هایبالک است و استفاده ار این نوع الیاف باعث برجستگی نقش گل این فرش‌ها می‌شود.

  بیشتر بدانید
 6. فرش آدرین زرشکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش آدرین زرشکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش آدرین زرشکی در دسته محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس قرار می‌گیرد و به کلکسیون گلگون از این محصولات تعلق دارد. فرش آدرین زرشکی فرشی گل برجسته است. دلیل برجستگی نقش گل این فرش به استفاده از الیاف اکریلیک هایبالک در لایه خاب فرش بر‌می‌گردد. لازم به ذکر است که در کنار این نوع الیاف به خصوص از الیاف ابریشم مصنوعی و اکریلیک نیز در لایه خاب این فرش زیبا استفاده شده است. الیاف اکریلیک از محبوب‌ترین انواع الیاف مصنوعی است که از ویژگی‌هایی همچون پاخور بالا، مقاومت در برابر فشار و گرما، و جذب اندک رطوبت برخوردار است.

  بیشتر بدانید
 7. فرش آدرین قهوه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش آدرین قهوه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  آدرین زرشکی فرشی زیبا از کلکسیون گلگون شرکت فرش پاتریس است. کلکسیون گلگون  و کلکسیون دانتل دو کلکسیونی هستند که محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس را به خود اختصاص می‌دهند. از ویژگی‌های اصلی این فرش‌ها می‌توان به برجستگی گل فرش، استحکام بالا و عدم جذب رطوبت اشاره کرد. در لایه خاب این فرش از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف و  در تولید لایه پود آن از دو نوع  الیاف مختلف استفاده شده است. برجستگی گل این فرش‌ها به استفاده به خصوص از الیاف اکریلیک هایبالک در لایه خاب این‌ فرش‌ها بر‌می‌گردد.

  بیشتر بدانید
 8. فرش کیمیا ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش کیمیا ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  کیمیا فرشی گل برجسته و نمونه‌ای از محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس است. محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس دو کلکسیون دانتل و گلگون این شرکت را به خود اختصاص می‌دهند. فرش کیمیا یکی از فرش‌های زیبای کلکسیون گلگون شرکت فرش پاتریس است. از ویژگی‌های اصلی این فرش می‌توان به برجستگی گل فرش، استحکام بالا و جذب رطوبت بسیار کم اشاره کرد. لایه خاب این فرش زیبا را سه نوع الیاف مختلف یعنی اکریلیک، اکریلیک هایبالک و ابریشم مصنوعی تشکیل می‌دهند. لایه پود فرش کیمیا نیز از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید