کلکسیون دانتل

 1. فرش دیبا خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش دیبا خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای دیبا خاکی فرشی گل برجسته از کلکسیون دانتل شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا یکی از محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس به حساب می‌آید. از ویژگی‌ها و خصوصیات فرش دیبا خاکی می‌توان به برجستگی گل فرش، استحکام و پایداری، حفظ گرما و شفافیت رنگ اشاره کرد. در لایه خاب فرش دیبا خاکی از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف و در لایه پود آن از دو نوع الیاف استفاده شده است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش لیان خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش لیان خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای لیان خاکی فرشی ۷۰۰ شانه و جزئی از محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس است. مجموعه محصولات هایبالک پاتریس شامل فرش‌های گل برجسته و زیبایی می‌شوند که دو کلکسیون دانتل و گلگون پاتریس را به خود اختصاص می‌دهند. لیان خاکی یکی از فرش‌های زیبای کلکسیون دانتل فرش پاتریس است. از ویژگی‌های بارز این فرش می‌توان به استفاده از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف در لایه پود و دو نوع الیاف در لایه پود این فرش اشاره کرد. برجستگی گل فرش محصولات هایبالک پاتریس باعث زیبایی هرچه بیشتر این فرش‌ها می‌شود.

  بیشتر بدانید
 3. فرش دلینا خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش دلینا خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش دلینا خاکی فرشی گل برجسته است. محصول هایبالک یا گل برجسته فرش پاتریس در دو کلکسیون گلگون و دانتل این فرش قرار می‌گیرد و فرش دلینا خاکی به کلکسیون دانتل تعلق دارد. لایه خاب فرش دلینا خاکی از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف تشکیل شده است. این الیاف شامل اکریلیک،‌ اکریلیک هایبالک و ابریشم مصنوعی می‌شوند. استفاده به خصوص از الیاف اکریلیک هایبالک باعث برجسته شدن گل‌های فرش و به طبع زیبایی هرچه بیشتر فرش می ‌شود.

  بیشتر بدانید
 4. فرش سایان خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش سایان خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سایان خاکی یک محصول هایبالک است و به کلکسیون دانتل فرش پاتریس تعلق دارد. محصولات هایبالک فرش پاتریس در دو کلکسیون اختصاصی دانتل و گلگون قرار می‌گیرند و شامل فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۱۰۰ می‌شوند. فرش‌های ۷۰۰ شانه این دو کلکسیون اختصاصی فرش‌های گل برجسته هستند. در تولید این فرش‌ها از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف در لایه خاب استفاده شده است. یکی از این سه نوع الیاف، الیاف اکریلیک هایبالک است که باعث گل برجسته شدن این فرش‌ها می‌شود.

  بیشتر بدانید
 5. فرش آوین خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش آوین خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش آوین خاکی یکی از محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس است. محصولات هایبالک فرش پاتریس در دو کلکسیون مختلف قرار می‌گیرند. فرش آوین خاکی متعلق به کلکسیون دانتل است. فرش‌های زیبای این کلکسیون فرش‌های گل برجسته ۷۰۰ شانه هستند. دلیل این گل برجسته بودن استفاده ازالیاف اکریلیک هایبالک در تولید این فرش است. علاوه بر این در تولید فرش‌های گل برجسته پاتریس از الیاف اکریلیک و ابریشم مصنوعی در خاب و الیاف جوت و پنبه در پود فرش نیز استفاده شده و همین کیفیت بسیار بالای این محصولات را رقم زده است.

  بیشتر بدانید