فرش ۸ رنگ تراکم ۲۱۰۰ - هایبالک

 1. فرش دیبا خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش دیبا خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای دیبا خاکی فرشی گل برجسته از کلکسیون دانتل شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا یکی از محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس به حساب می‌آید. از ویژگی‌ها و خصوصیات فرش دیبا خاکی می‌توان به برجستگی گل فرش، استحکام و پایداری، حفظ گرما و شفافیت رنگ اشاره کرد. در لایه خاب فرش دیبا خاکی از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف و در لایه پود آن از دو نوع الیاف استفاده شده است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش لیان خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش لیان خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای لیان خاکی فرشی ۷۰۰ شانه و جزئی از محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس است. مجموعه محصولات هایبالک پاتریس شامل فرش‌های گل برجسته و زیبایی می‌شوند که دو کلکسیون دانتل و گلگون پاتریس را به خود اختصاص می‌دهند. لیان خاکی یکی از فرش‌های زیبای کلکسیون دانتل فرش پاتریس است. از ویژگی‌های بارز این فرش می‌توان به استفاده از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف در لایه پود و دو نوع الیاف در لایه پود این فرش اشاره کرد. برجستگی گل فرش محصولات هایبالک پاتریس باعث زیبایی هرچه بیشتر این فرش‌ها می‌شود.

  بیشتر بدانید
 3. فرش دلینا خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش دلینا خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش دلینا خاکی فرشی گل برجسته است. محصول هایبالک یا گل برجسته فرش پاتریس در دو کلکسیون گلگون و دانتل این فرش قرار می‌گیرد و فرش دلینا خاکی به کلکسیون دانتل تعلق دارد. لایه خاب فرش دلینا خاکی از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف تشکیل شده است. این الیاف شامل اکریلیک،‌ اکریلیک هایبالک و ابریشم مصنوعی می‌شوند. استفاده به خصوص از الیاف اکریلیک هایبالک باعث برجسته شدن گل‌های فرش و به طبع زیبایی هرچه بیشتر فرش می ‌شود.

  بیشتر بدانید
 4. فرش سایان خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش سایان خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سایان خاکی یک محصول هایبالک است و به کلکسیون دانتل فرش پاتریس تعلق دارد. محصولات هایبالک فرش پاتریس در دو کلکسیون اختصاصی دانتل و گلگون قرار می‌گیرند و شامل فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۱۰۰ می‌شوند. فرش‌های ۷۰۰ شانه این دو کلکسیون اختصاصی فرش‌های گل برجسته هستند. در تولید این فرش‌ها از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف در لایه خاب استفاده شده است. یکی از این سه نوع الیاف، الیاف اکریلیک هایبالک است که باعث گل برجسته شدن این فرش‌ها می‌شود.

  بیشتر بدانید
 5. فرش آوین خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش آوین خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش آوین خاکی یکی از محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس است. محصولات هایبالک فرش پاتریس در دو کلکسیون مختلف قرار می‌گیرند. فرش آوین خاکی متعلق به کلکسیون دانتل است. فرش‌های زیبای این کلکسیون فرش‌های گل برجسته ۷۰۰ شانه هستند. دلیل این گل برجسته بودن استفاده ازالیاف اکریلیک هایبالک در تولید این فرش است. علاوه بر این در تولید فرش‌های گل برجسته پاتریس از الیاف اکریلیک و ابریشم مصنوعی در خاب و الیاف جوت و پنبه در پود فرش نیز استفاده شده و همین کیفیت بسیار بالای این محصولات را رقم زده است.

  بیشتر بدانید
 6. فرش بیتا ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش بیتا ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  بیتا فرشی زیبا از کلکسیون دانتل شرکت فرش پاتریس و یکی از محصولات هایبالک این شرکت است. محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس شامل فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۱۰۰ این شرکت می‌شوند. مشخصه اصلی این فرش‌ها استفاده از الیاف اکریلیک هایبالک در لایه خاب آن‌ها است. جمع شدن این نوع الیاف در برابر حرارت حالتی برجسته و بسیار زیبا به نقش گل فرش می‌دهد. علاوه بر این نوع الیاف در لایه خاب فرش‌های گل برجسته شرکت فرش پاتریس از الیاف اکریلیک و ابریشم مصنوعی نیز استفاده شده است. لایه پود این فرش‌ها تیز از الیاف پنبه و جوت است.

  بیشتر بدانید
 7. فرش زنبق زرشکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش زنبق زرشکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای زنبق زرشکی یکی از محصولات هایبالک (گل برجسته) شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا به یکی از دو کلکسیون اختصاصی دربرگیرنده این محصولات یعنی کلکسیون گلگون تعلق دارد و از چند ویژگی مهم و بارز این محصولات بهره می‌برد. در تولید این فرش‌ها از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف در لایه خاب استفاده شده است که یکی از آن‌ها الیاف اکریلیک هایبالک است و همین باعث می‌شود که فرش‌های کلکسیون گلگون و دانتل فرش‌های گل برجسته‌ای باشند. در کنار این نوع الیاف به خصوص از الیاف اکرلیک و ابریشم مصنوعی نیز استفاده شده است.

  بیشتر بدانید
 8. فرش زنبق قهوه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش زنبق قهوه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زنبق قهوه‌ای فرشی گل برجسته است. این فرش یک محصول هایبالک و متعلق به کلکسیون گلگون فرش پاتریس است. در تولید این فرش از ۸ رنگ واقعی و الیاف مصنوعی و طبیعی مرغوب و با کیفیت استفاده شده است. لایه خاب فرش زنبق قهوه‌ای از سه نوع الیاف مختلف و لایه پود آن از دو نوع الیاف مختلف تشکیل شده است. استفاده به خصوص از الیاف اکریلیک هایبالک در لایه خاب این فرش‌ها باعث برجسته شدن گل این فرش‌ها می‌گردد در حالی که استفاده از ابریشم مصنوعی از طرفی دیگر باعث زیبایی و استحکام هرچه بیشتر فرش می‌شود.

  بیشتر بدانید
 9. فرش گلگون زرشکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش گلگون زرشکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلگون زرشکی نمونه‌ای فوق‌العاده از محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا و جذاب به کلکسیون گلگون پاتریس تعلق دارد و در دو رنگ زمینه قهوه‌ای و زرشکی عرضه می‌شود. یکی از ویژگی‌های اصلی این فرش زیبا به‌کار‌رفتن الیاف اکریلیک هایبالک در لایه خاب فرش است. استفاده از این نوع الیاف به خصوص باعث حالت برجسته نقش گل فرش می‌شود. فرش گلگون یک فرش گل برجسته و دارای ویژگی‌هایی همچون پاخور بالا، عدم جذب رطوبت و استحکام بالا است.

  بیشتر بدانید
 10. فرش گلگون قهوه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش گلگون قهوه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلگون یکی از فرش‌های اختصاصی و محبوب فرش پاتریس از کلکسیونی همنام خودش است. فرش گلگون فرشی ۷۰۰ شانه، ۸ رنگ، تراکم ۲۱۰۰ است. این فرش و دیگر فرش‌های شبیه به آن در دو کلکسیون دانتل و کلکسیون گلگون فرش پاتریس جای می‌گیرند. فرش‌های کلکسیون دانتل و کلکسیون گلگون فرش‌های گل برجسته (هایبالک) هستند. در تولید این فرش‌ها از رنگ‌های مد روز و سه نوع الیاف مصنوعی مختلف در لایه خاب استفاده شده است. یکی از این سه نوع الیاف، الیاف مصنوعی اکریلیک هایبالک است و استفاده ار این نوع الیاف باعث برجستگی نقش گل این فرش‌ها می‌شود.

  بیشتر بدانید