کلکسیون ترانه

 1. فرش ترانه سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش ترانه سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ترانه سرمه‌ای فرشی دستباف گونه و ۷۰۰ شانه است. این فرش زیبا نمونه خوبی از محصولات HCP شکرت فرش پاتریس به شمار می‌رود. محصولات HCP شرکت فرش پاتریس به چند کلکسیون اختصاصی تقسیم می‌شوند. فرش ترانه سرمه‌ای متعلق به کلکسیونه ترانه این شرکت است. از ویژگی‌ها و مشخصه‌های اصلی این فرش می‌توان به ظرافت نقش و دقت به کار رفته در تولید و همچنین استفاده از الیاف مصنوعی و طبیعی مرغوب در لایه خاب و پود فرش اشاره کرد.  خاب این فرش زیبا از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش ترانه کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش ترانه کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای ترانه کرم یکی از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبای ده رنگ به کلکسیون ترانه پاتریس تعلق دارد و دارای چند ویژگی مهم است. فرش ترانه کرم فرشی دستباف گونه است و از ظرافت و دقت طرح بسیار بالایی برخوردار است. جنس نخ پود این فرش زیبا ۱۰۰٪ پنبه است و  جنس نخ خاب این فرش نیز از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 3. فرش ترنم سرمه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش ترنم سرمه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ترنم سرمه‌ای شرکت فرش پاتریس یکی از سه فرش زیبای کلکسیون ترانه این شرکت است. کلکسیون ترانه شرکت فرش پاتریس از چهار کلکسیون اختصاصی محصولات HCP این شرکت به شمار می‌رود. فرش‌های HCP شرکت فرش پاتریس فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ هستند. این فرش‌های HCP دارای بافت دستباف گونه هستند و الیاف مصنوعی مصرفی در نخ خاب این فرش‌ها از جنس الیاف اکریلیک درالون آلمان است. جنس نخ پود این فرش‌ها نیز از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 4. فرش تبسم سرمه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش تبسم سرمه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش تبسم سرمه‌ای یکی از فرش‌های زیبای کلکسیون ترانه شرکت فرش پاتریس است. کلکسیون ترانه فرش پاتریس یکی از چهار کلکسیون اختصاصی از محصولات HCP این شرکت است. محصولات HCP شرکت فرش پاتریس شامل فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ می شود. نوع بافت فرش‌های HCP بافت دستباف گونه است و الیاف مصرفی در نخ خاب این فرش‌ها الیاف اکریلیک درالون آلمان است. جنس نخ مصرفی در لایه پود این فرش نیز از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید