فرش ۷۰۰ شانه

 1. فرش افشان اصفهان آبی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش افشان اصفهان آبی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش اچ سی پی افشان اصفهان آبی یکی از فرش‌های زیبای کلکسیون اصفهان و نایین شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا دارای بافت دستباف گونه است و ظرافت و دقت و زیبایی و جلوه طرح از ویژگی‌های برجسته آن به‌ حساب می‌آیند. جنس نخ خاب فرش افشان اصفهان آبی از الیاف اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان است. جنی نخ‌های پود این فرش نیز از الیاف طبیعی پنبه و الیاف نیمه مصنوعی جوت است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش فاخته کرم ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش فاخته کرم ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش فاخته کرم یک فرش اچ سی پی و متعلق به کلکسیون اصفهان و نایین شرکت فرش پاتریس است. محصولات HCP فرش پاتریس چهار کلکسیون مجزا را به خود اختصاص می‌دهند که کلکسیون اصفهان و نایین یکی از آن‌ها است. فرش‌های اچ سی پی این کلکسیون‌ها فرش‌هایی دستباف گونه هستند و در تولید این فرش‌ها از مرغوب‌ترین الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده شده است. جنس خاب این فرش‌ها از جنس اکریلیک درالون آلمان، از مرغوب‌ترین الیاف اکریلیک جهان، است. جنس پود این فرش‌ها نیز از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 3. فرش فاخته بژ ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش فاخته بژ ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش فاخته بژ فرشی دستباف گونه و یکی از فرش‌های اچ سی پی (HCP) از کلکسیون اصفهان و نایین شرکت فرش پاتریس است. ظرافت و زیبایی به‌کار‌ٰفته در تولید و همچنین طراحی این فرش جلوه و زیبایی فوق‌العاده آن را رقم زده‌اند. در تولید این فرش دستباف گونه و زیبا از بهترین و مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی و طبیعی استفاده شده است. جنس فرش فاخته بژ یا جنس خاب آن از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود ایت فرش از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 4. فرش دیبا خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش دیبا خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای دیبا خاکی فرشی گل برجسته از کلکسیون دانتل شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا یکی از محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس به حساب می‌آید. از ویژگی‌ها و خصوصیات فرش دیبا خاکی می‌توان به برجستگی گل فرش، استحکام و پایداری، حفظ گرما و شفافیت رنگ اشاره کرد. در لایه خاب فرش دیبا خاکی از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف و در لایه پود آن از دو نوع الیاف استفاده شده است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش لیان خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش لیان خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای لیان خاکی فرشی ۷۰۰ شانه و جزئی از محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس است. مجموعه محصولات هایبالک پاتریس شامل فرش‌های گل برجسته و زیبایی می‌شوند که دو کلکسیون دانتل و گلگون پاتریس را به خود اختصاص می‌دهند. لیان خاکی یکی از فرش‌های زیبای کلکسیون دانتل فرش پاتریس است. از ویژگی‌های بارز این فرش می‌توان به استفاده از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف در لایه پود و دو نوع الیاف در لایه پود این فرش اشاره کرد. برجستگی گل فرش محصولات هایبالک پاتریس باعث زیبایی هرچه بیشتر این فرش‌ها می‌شود.

  بیشتر بدانید
 6. فرش دلینا خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش دلینا خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش دلینا خاکی فرشی گل برجسته است. محصول هایبالک یا گل برجسته فرش پاتریس در دو کلکسیون گلگون و دانتل این فرش قرار می‌گیرد و فرش دلینا خاکی به کلکسیون دانتل تعلق دارد. لایه خاب فرش دلینا خاکی از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف تشکیل شده است. این الیاف شامل اکریلیک،‌ اکریلیک هایبالک و ابریشم مصنوعی می‌شوند. استفاده به خصوص از الیاف اکریلیک هایبالک باعث برجسته شدن گل‌های فرش و به طبع زیبایی هرچه بیشتر فرش می ‌شود.

  بیشتر بدانید
 7. فرش سایان خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش سایان خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سایان خاکی یک محصول هایبالک است و به کلکسیون دانتل فرش پاتریس تعلق دارد. محصولات هایبالک فرش پاتریس در دو کلکسیون اختصاصی دانتل و گلگون قرار می‌گیرند و شامل فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۱۰۰ می‌شوند. فرش‌های ۷۰۰ شانه این دو کلکسیون اختصاصی فرش‌های گل برجسته هستند. در تولید این فرش‌ها از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف در لایه خاب استفاده شده است. یکی از این سه نوع الیاف، الیاف اکریلیک هایبالک است که باعث گل برجسته شدن این فرش‌ها می‌شود.

  بیشتر بدانید
 8. فرش آوین خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش آوین خاکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش آوین خاکی یکی از محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس است. محصولات هایبالک فرش پاتریس در دو کلکسیون مختلف قرار می‌گیرند. فرش آوین خاکی متعلق به کلکسیون دانتل است. فرش‌های زیبای این کلکسیون فرش‌های گل برجسته ۷۰۰ شانه هستند. دلیل این گل برجسته بودن استفاده ازالیاف اکریلیک هایبالک در تولید این فرش است. علاوه بر این در تولید فرش‌های گل برجسته پاتریس از الیاف اکریلیک و ابریشم مصنوعی در خاب و الیاف جوت و پنبه در پود فرش نیز استفاده شده و همین کیفیت بسیار بالای این محصولات را رقم زده است.

  بیشتر بدانید
 9. فرش بیتا ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش بیتا ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  بیتا فرشی زیبا از کلکسیون دانتل شرکت فرش پاتریس و یکی از محصولات هایبالک این شرکت است. محصولات هایبالک شرکت فرش پاتریس شامل فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۱۰۰ این شرکت می‌شوند. مشخصه اصلی این فرش‌ها استفاده از الیاف اکریلیک هایبالک در لایه خاب آن‌ها است. جمع شدن این نوع الیاف در برابر حرارت حالتی برجسته و بسیار زیبا به نقش گل فرش می‌دهد. علاوه بر این نوع الیاف در لایه خاب فرش‌های گل برجسته شرکت فرش پاتریس از الیاف اکریلیک و ابریشم مصنوعی نیز استفاده شده است. لایه پود این فرش‌ها تیز از الیاف پنبه و جوت است.

  بیشتر بدانید
 10. فرش زنبق زرشکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰
  ناموجود

  فرش زنبق زرشکی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۱۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای زنبق زرشکی یکی از محصولات هایبالک (گل برجسته) شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا به یکی از دو کلکسیون اختصاصی دربرگیرنده این محصولات یعنی کلکسیون گلگون تعلق دارد و از چند ویژگی مهم و بارز این محصولات بهره می‌برد. در تولید این فرش‌ها از سه نوع الیاف مصنوعی مختلف در لایه خاب استفاده شده است که یکی از آن‌ها الیاف اکریلیک هایبالک است و همین باعث می‌شود که فرش‌های کلکسیون گلگون و دانتل فرش‌های گل برجسته‌ای باشند. در کنار این نوع الیاف به خصوص از الیاف اکرلیک و ابریشم مصنوعی نیز استفاده شده است.

  بیشتر بدانید