فرش ۷۰۰ شانه

 1. فرش ترانه کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش ترانه کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای ترانه کرم یکی از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبای ده رنگ به کلکسیون ترانه پاتریس تعلق دارد و دارای چند ویژگی مهم است. فرش ترانه کرم فرشی دستباف گونه است و از ظرافت و دقت طرح بسیار بالایی برخوردار است. جنس نخ پود این فرش زیبا ۱۰۰٪ پنبه است و  جنس نخ خاب این فرش نیز از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش ترنم سرمه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش ترنم سرمه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ترنم سرمه‌ای شرکت فرش پاتریس یکی از سه فرش زیبای کلکسیون ترانه این شرکت است. کلکسیون ترانه شرکت فرش پاتریس از چهار کلکسیون اختصاصی محصولات HCP این شرکت به شمار می‌رود. فرش‌های HCP شرکت فرش پاتریس فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ هستند. این فرش‌های HCP دارای بافت دستباف گونه هستند و الیاف مصنوعی مصرفی در نخ خاب این فرش‌ها از جنس الیاف اکریلیک درالون آلمان است. جنس نخ پود این فرش‌ها نیز از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 3. فرش تبسم سرمه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش تبسم سرمه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش تبسم سرمه‌ای یکی از فرش‌های زیبای کلکسیون ترانه شرکت فرش پاتریس است. کلکسیون ترانه فرش پاتریس یکی از چهار کلکسیون اختصاصی از محصولات HCP این شرکت است. محصولات HCP شرکت فرش پاتریس شامل فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ می شود. نوع بافت فرش‌های HCP بافت دستباف گونه است و الیاف مصرفی در نخ خاب این فرش‌ها الیاف اکریلیک درالون آلمان است. جنس نخ مصرفی در لایه پود این فرش نیز از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 4. فرش افشان شهسوار کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش افشان شهسوار کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصولات HCP شرکت فرش پاتریس در چهار کلکسیون اختصاصی و مختلف قرار می‌گیرند. کلکسیون شهسوار یکی از این کلکسیون‌هاست و فرش زیبای افشان شهسوار کرم به همین کلکسیون تعلق دارد. فرش افشان شهسوار کرم به‌ عنوان یک محصول HCP دارای ویژگی‌هایی چون دستباف گونه بودن است که به معنای ظرافت و جلوه بالای این فرش است. جنس پود این فرش از الیاف جوت و پنبه و جنس خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش افشان شهسوار سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش افشان شهسوار سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش افشان شهسوار یکی از طرح‌های ثبت‌شده شرکت فرش پاتریس و دارای چند ویژگی برجسته است. فرش افشان شهسوار یک محصول HCP است. محصولات HCP فرش پاتریس دارای چهار کلکسیون هستند. فرش HCP افشان شهسوار متعلق به کلکسیون شهسوار است. این فرش به‌عنوان یک محصول HCP دارای بافت دستباف گونه است و در تولید آن از مرغوب‌ترین الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده شده است. جنس نخ خاب فرش افشان شهسوار از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 6. فرش نارین سرمه‌ای ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش نارین سرمه‌ای ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای نارین سرمه‌ای یک فرش دستباف گونه است. این فرش زیبا به کلکسیون شهسوار، یکی از کلکسیون‌های چهارگانه مجموعه محصولات HCP شرکت فرش پاتریس، تعلق دارد. فرش‌های فوق‌العاده این مجموعه از ظرافت و زیبایی بی‌نظیری برخوردارند و در تولید آن‌ها از الیاف مصنوعی و طبیعی بسیار مرغوب استفاده شده است. جنس نخ خاب این فرش‌ها از الیاف اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان و جنس نخ پود از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 7. فرش نارین فیروزه‌ای ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش نارین فیروزه‌ای ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش نارین فیروزه‌ای را با چند ویژگی می‌توان تعریف کرد. این فرش یک محصول اچ سی پی (HCP) است و در تولید آن از هشت رنگ واقعی استفاده شده است. فرش‌های اچ سی پی شرکت فرش پاتریس به چهار کلکسیون تقسیم می‌شوند. فرش نارین فیروزه‌ای متعلق به کلکسیون شهسوار است.ظرافت و زیبایی فوق‌العاده و الیاف مصنوعی و طبیعی با کیفیت از ویژگی‌های برجسته این فرش هستند. الیاف مصرفی در نخ خاب این فرش از جنس اکریلیک شرکت درالون آلمان و جنس نخ پود آن از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 8. فرش آبنوس کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش آبنوس کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ماشینی اچ سی پی (HCP) آبنوس کرم یکی از طرح های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ کلکسیون اصفهان و نایین فرش پاتریس است. در تولید این فرش از ۸ رنگ واقعی استفاده شده است و همینطور جنس نخ پود آن از الیاف جوت و پنبه و جنس نخ خاب آن از اکریلیک مرغوب درالون آلمان است. ویژگی مهم دیگر این فرش دستباف گونه بودن آن است. دستباف گونه بودن این فرش مزایایی همچون دقت و ظرافت در طرح، پرزدهی کم و در پی دو ویژگی قبلی زیبایی و جلوه طرح مثال زدنی را برای فرش آبنوس کرم به همراه داشته است.

  بیشتر بدانید
 9. فرش مهسان کرم ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش مهسان کرم ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای مهسان کرم یک فرش اچ سی پی (HCP) است. فرش‌های اچ سی پی شرکت فرش پاتریس در چهار کلکسیون مختلف قرار می‌گیرند. فرش مهسان کرم متعلق به کلکسیون اصفهان و نایین است. جنس الیاف به‌کار‌رفته در لایه پود این فرش از جوت و پنبه وجنس الیاف به‌کار‌رفته در لایه خاب این فرش از اکریلیک درالون آلمان است. فرش مهسان کرم فرشی دستباف گونه بوده و از ظرافت و زیبایی طرح خاصی برخوردار است.

  بیشتر بدانید
 10. فرش افشان اصفهان کرم ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش افشان اصفهان کرم ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

   کلکسیون اصفهان و نایین شرکت فرش پاتریس شامل فرش‌های اچ سی پی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ است. فرش‌های اچ سی پی (HCP) این مجموعه فرش‌هایی دستباف گونه هستند و در تولید این فرش‌ها از ۸ یا ۱۰ رنگ استفاده شده است. فرش افشان اصفهان کرم یکی از فرش‌های زیبای این مجموعه است و مانند دیگر فرش‌های مجموعه اصفهان و نایین از ویژگی‌های بسیاری برخوردار است. دستباف گونه بودن این فرش نه‌ تنها به معنای ظرافت طرح آن بلکه به معنای پرزدهی کم آن نیز هست. جنس نخ خاب این فرش از الیاف با کیفیت اکریلیک درالون آلمان و جنس نخ‌های پود آن از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید