فرش ۷۰۰ شانه

 1. فرش الدوز موشی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش الدوز موشی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای الدوز موشی فرشی دستباف گونه و یکی از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است. این محصولات به چهار کلکسیون تقسیم شده و فرش الدوز موشی متعلق به کلکسیون سالاری است. ویژگی‌ها و خصوصیات برجسته این فرش شامل ظرافت و زیبایی، پاخور بالا، حفظ گرما، دوام و شفافیت رنگ و استحکام بالا اشاره کرد. جنس خاب فرش الدوز موشی از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن ۱۰۰٪ پنبه است. همچنین در تولید این فرش زیبا از ۱۰ رنگ خالص استفاده شده است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش الدوز کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش الدوز کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای الدوز یکی از طرح‌های جذاب کلکسیون سالاری فرش پاتریس است که در رنگ‌های زمینه موشی و کرم و فیروزه‌ای عرضه می‌شود. کلکسیون سالاری یکی از چهار کلکسیون دربرگیرنده محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است. از ویژگی‌های اصلی محصولات HCP شرکت فرش پاتریس می‌توان به دستباف گونه بودن و ظرافت بالای طرح این فرش‌ها اشاره کرد. فرش‌های HCP پاتریس، فرش‌هایی دارای دوام رنگ و استحکام بسیار بالا هستند. جنس نخ خاب این فرش‌ها از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن‌ها ۱۰۰٪ پنبه است.

  بیشتر بدانید
 3. فرش الدوز فیروزه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش الدوز فیروزه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای الدوز فیروزه‌ای فرشی دستباف گونه با چندین ویژگی برجسته است. فرش الدوز فیروزه‌ای یکی از فرش‌های ۱۰ رنگ کلکسیون سالاری شرکت فرش پاتریس و نمونه‌ای عالی از محصولات HCP این شرکت است. دستباف گونه بودن این فرش به معنای زیبایی و ظرافت بسیار بالا و مثال‌زدنی این فرش است. در تولید این فرش از ۱۰ رنگ خالص و همچنین مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی استفاده شده است. جنس خاب فرش الدوز فیروزه‌ای از اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن تمام پنبه است.

  بیشتر بدانید
 4. فرش سالاری کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش سالاری کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سالاری کرم فرشی دستباف گونه است. این فرش دستباف گونه یکی از محصولات HCP فرش پاتریس است. فرش‌های HCP شرکت فرش پاتریس در قالب چهار کلکسیون عرضه می‌شوند. یکی از این کلکسیون‌ها کلکسیون سالاری است و فرش سالاری کرم نیز متعلق به همین کلکسیون است. جنس پود این فرش زیبای ۱۰ رنگ از الیاف طبیعی پنبه است. جنس نخ خاب این فرش نیز از الیاف اکریلیک است و لازم به ذکر است که اکریلیک مصرفی در این فرش الیاف اکریلیک با کیفیت شرکت درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش سالاری آجری ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش سالاری آجری ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای سالاری آجری فرشی دستباف گونه است. اما این فرش نه‌تنها از ظرافت و زیبایی بی‌نظیر به‌کاررفته در طراحی و تولید بلکه از چندین ویژگی برجسته برخوردار است. جنس خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است. استفاده از اکریلیک هست‌ست شده در این فرش باعث پرزدهی کم‌تر می‌شود. فرش سالاری آجری یکی از فرش‌های ۱۰ رنگ کلکسیون سالاری و یکی از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است.

  بیشتر بدانید
 6. فرش سالاری سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش سالاری سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای سالاری سرمه‌ای یکی از فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ کلکسیون سالاری شرکت فرش پاتریس است. فرش زیبای سالاری سرمه‌ای نمونه‌ای عالی از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است و در تولید آن از ۱۰ رنگ واقعی استفاده شده است. دستباف گونه بودن فرش سالاری سرمه‌ای نشان از ظرافت و زیبایی این فرش دارد و از طرفی دیگر استفاده از الیاف مصنوعی مرغوب در تولید این فرش ویژگی‌های دیگری همچون استحکام و ثبات و شفافیت رنگ را به ارمغان آورده است. جنس فرش سالاری کرم از اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 7. فرش شانلی کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش شانلی کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش شانلی کرم یک محصول HCP است. فرش‌های HCP شرکت فرش پاتریس تحت چهار کلکسیون اختصاصی قرار می‌گیرند. یکی از چهار کلکسیون اختصاصی محصول HCP پاتریس، کلکسیون سالاری است. فرش شانلی کرم یکی از طرح‌های زیبای کلکسیون سالاری و دارای چند ویژگی برجسته است. فرش شانلی کرم فرشی دستباف گونه است و جنس پود این فرش از الیاف طبیعی پنبه و جنس نخ خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون است.

  بیشتر بدانید
 8. فرش شانلی موشی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش شانلی موشی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش شانلی موشی فرشی ۷۰۰ شانه و دستباف گونه است. این فرش زیبا نمونه‌ای بسیار خوب از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است. محصولات HCP فرش پاتریس به چند کلکسیون مختلف تقسیم می‌شوند و فرش شانلی موشی به کلکسیون سالاری تعلق دارد. ظرافت و زیبایی منحصربه‌فرد و جنس مرغوب الیاف مصنوعی استفاده‌شده در تولید فرش‌های HCP پاتریس برخی از ویژگی‌های این فرش‌ها هستند. جنس خاب فرش شانلی موشی از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 9. فرش هریس کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش هریس کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش HCP هریس کرم یکی از فرش‌های کلکسیون سالاری فرش پاتریس است. محصولات HCP پاتریس شامل چهار کلکسیون اختصاصی ازجمله سالاری هستند. یکی از ویژگی‌های فرش هریس کرم و یکی از ویژگی‌های محصولات HCP در کل دستباف گونه بودن آن‌هاست. ویژگی دیگراستفاده از الیاف طبیعی پنبه در پود این فرش‌ها است. ویژگی آخر هم الیاف اکریلیک به‌کاررفته در تولید این فرش‌ها که محصول شرکت معتبر درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 10. فرش ترانه سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش ترانه سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ترانه سرمه‌ای فرشی دستباف گونه و ۷۰۰ شانه است. این فرش زیبا نمونه خوبی از محصولات HCP شکرت فرش پاتریس به شمار می‌رود. محصولات HCP شرکت فرش پاتریس به چند کلکسیون اختصاصی تقسیم می‌شوند. فرش ترانه سرمه‌ای متعلق به کلکسیونه ترانه این شرکت است. از ویژگی‌ها و مشخصه‌های اصلی این فرش می‌توان به ظرافت نقش و دقت به کار رفته در تولید و همچنین استفاده از الیاف مصنوعی و طبیعی مرغوب در لایه خاب و پود فرش اشاره کرد.  خاب این فرش زیبا از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید