فرش ۷۰۰ شانه

 1. فرش الدوز موشی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش الدوز موشی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای الدوز موشی فرشی دستباف گونه و یکی از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است. این محصولات به چهار کلکسیون تقسیم شده و فرش الدوز موشی متعلق به کلکسیون سالاری است. ویژگی‌ها و خصوصیات برجسته این فرش شامل ظرافت و زیبایی، پاخور بالا، حفظ گرما، دوام و شفافیت رنگ و استحکام بالا اشاره کرد. جنس خاب فرش الدوز موشی از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن ۱۰۰٪ پنبه است. همچنین در تولید این فرش زیبا از ۱۰ رنگ خالص استفاده شده است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش الدوز کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش الدوز کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای الدوز یکی از طرح‌های جذاب کلکسیون سالاری فرش پاتریس است که در رنگ‌های زمینه موشی و کرم و فیروزه‌ای عرضه می‌شود. کلکسیون سالاری یکی از چهار کلکسیون دربرگیرنده محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است. از ویژگی‌های اصلی محصولات HCP شرکت فرش پاتریس می‌توان به دستباف گونه بودن و ظرافت بالای طرح این فرش‌ها اشاره کرد. فرش‌های HCP پاتریس، فرش‌هایی دارای دوام رنگ و استحکام بسیار بالا هستند. جنس نخ خاب این فرش‌ها از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن‌ها ۱۰۰٪ پنبه است.

  بیشتر بدانید
 3. فرش الدوز فیروزه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش الدوز فیروزه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای الدوز فیروزه‌ای فرشی دستباف گونه با چندین ویژگی برجسته است. فرش الدوز فیروزه‌ای یکی از فرش‌های ۱۰ رنگ کلکسیون سالاری شرکت فرش پاتریس و نمونه‌ای عالی از محصولات HCP این شرکت است. دستباف گونه بودن این فرش به معنای زیبایی و ظرافت بسیار بالا و مثال‌زدنی این فرش است. در تولید این فرش از ۱۰ رنگ خالص و همچنین مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی استفاده شده است. جنس خاب فرش الدوز فیروزه‌ای از اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن تمام پنبه است.

  بیشتر بدانید
 4. فرش سالاری کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش سالاری کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سالاری کرم فرشی دستباف گونه است. این فرش دستباف گونه یکی از محصولات HCP فرش پاتریس است. فرش‌های HCP شرکت فرش پاتریس در قالب چهار کلکسیون عرضه می‌شوند. یکی از این کلکسیون‌ها کلکسیون سالاری است و فرش سالاری کرم نیز متعلق به همین کلکسیون است. جنس پود این فرش زیبای ۱۰ رنگ از الیاف طبیعی پنبه است. جنس نخ خاب این فرش نیز از الیاف اکریلیک است و لازم به ذکر است که اکریلیک مصرفی در این فرش الیاف اکریلیک با کیفیت شرکت درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش سالاری آجری ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش سالاری آجری ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای سالاری آجری فرشی دستباف گونه است. اما این فرش نه‌تنها از ظرافت و زیبایی بی‌نظیر به‌کاررفته در طراحی و تولید بلکه از چندین ویژگی برجسته برخوردار است. جنس خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است. استفاده از اکریلیک هست‌ست شده در این فرش باعث پرزدهی کم‌تر می‌شود. فرش سالاری آجری یکی از فرش‌های ۱۰ رنگ کلکسیون سالاری و یکی از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است.

  بیشتر بدانید
 6. فرش سالاری سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش سالاری سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای سالاری سرمه‌ای یکی از فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ کلکسیون سالاری شرکت فرش پاتریس است. فرش زیبای سالاری سرمه‌ای نمونه‌ای عالی از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است و در تولید آن از ۱۰ رنگ واقعی استفاده شده است. دستباف گونه بودن فرش سالاری سرمه‌ای نشان از ظرافت و زیبایی این فرش دارد و از طرفی دیگر استفاده از الیاف مصنوعی مرغوب در تولید این فرش ویژگی‌های دیگری همچون استحکام و ثبات و شفافیت رنگ را به ارمغان آورده است. جنس فرش سالاری کرم از اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 7. فرش شانلی کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش شانلی کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش شانلی کرم یک محصول HCP است. فرش‌های HCP شرکت فرش پاتریس تحت چهار کلکسیون اختصاصی قرار می‌گیرند. یکی از چهار کلکسیون اختصاصی محصول HCP پاتریس، کلکسیون سالاری است. فرش شانلی کرم یکی از طرح‌های زیبای کلکسیون سالاری و دارای چند ویژگی برجسته است. فرش شانلی کرم فرشی دستباف گونه است و جنس پود این فرش از الیاف طبیعی پنبه و جنس نخ خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون است.

  بیشتر بدانید
 8. فرش شانلی موشی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش شانلی موشی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش شانلی موشی فرشی ۷۰۰ شانه و دستباف گونه است. این فرش زیبا نمونه‌ای بسیار خوب از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است. محصولات HCP فرش پاتریس به چند کلکسیون مختلف تقسیم می‌شوند و فرش شانلی موشی به کلکسیون سالاری تعلق دارد. ظرافت و زیبایی منحصربه‌فرد و جنس مرغوب الیاف مصنوعی استفاده‌شده در تولید فرش‌های HCP پاتریس برخی از ویژگی‌های این فرش‌ها هستند. جنس خاب فرش شانلی موشی از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 9. فرش هریس کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش هریس کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش HCP هریس کرم یکی از فرش‌های کلکسیون سالاری فرش پاتریس است. محصولات HCP پاتریس شامل چهار کلکسیون اختصاصی ازجمله سالاری هستند. یکی از ویژگی‌های فرش هریس کرم و یکی از ویژگی‌های محصولات HCP در کل دستباف گونه بودن آن‌هاست. ویژگی دیگراستفاده از الیاف طبیعی پنبه در پود این فرش‌ها است. ویژگی آخر هم الیاف اکریلیک به‌کاررفته در تولید این فرش‌ها که محصول شرکت معتبر درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 10. فرش ترانه سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش ترانه سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ترانه سرمه‌ای فرشی دستباف گونه و ۷۰۰ شانه است. این فرش زیبا نمونه خوبی از محصولات HCP شکرت فرش پاتریس به شمار می‌رود. محصولات HCP شرکت فرش پاتریس به چند کلکسیون اختصاصی تقسیم می‌شوند. فرش ترانه سرمه‌ای متعلق به کلکسیونه ترانه این شرکت است. از ویژگی‌ها و مشخصه‌های اصلی این فرش می‌توان به ظرافت نقش و دقت به کار رفته در تولید و همچنین استفاده از الیاف مصنوعی و طبیعی مرغوب در لایه خاب و پود فرش اشاره کرد.  خاب این فرش زیبا از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 11. فرش ترانه کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش ترانه کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای ترانه کرم یکی از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبای ده رنگ به کلکسیون ترانه پاتریس تعلق دارد و دارای چند ویژگی مهم است. فرش ترانه کرم فرشی دستباف گونه است و از ظرافت و دقت طرح بسیار بالایی برخوردار است. جنس نخ پود این فرش زیبا ۱۰۰٪ پنبه است و  جنس نخ خاب این فرش نیز از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 12. فرش ترنم سرمه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش ترنم سرمه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ترنم سرمه‌ای شرکت فرش پاتریس یکی از سه فرش زیبای کلکسیون ترانه این شرکت است. کلکسیون ترانه شرکت فرش پاتریس از چهار کلکسیون اختصاصی محصولات HCP این شرکت به شمار می‌رود. فرش‌های HCP شرکت فرش پاتریس فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ هستند. این فرش‌های HCP دارای بافت دستباف گونه هستند و الیاف مصنوعی مصرفی در نخ خاب این فرش‌ها از جنس الیاف اکریلیک درالون آلمان است. جنس نخ پود این فرش‌ها نیز از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 13. فرش تبسم سرمه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش تبسم سرمه ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش تبسم سرمه‌ای یکی از فرش‌های زیبای کلکسیون ترانه شرکت فرش پاتریس است. کلکسیون ترانه فرش پاتریس یکی از چهار کلکسیون اختصاصی از محصولات HCP این شرکت است. محصولات HCP شرکت فرش پاتریس شامل فرش‌های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ می شود. نوع بافت فرش‌های HCP بافت دستباف گونه است و الیاف مصرفی در نخ خاب این فرش‌ها الیاف اکریلیک درالون آلمان است. جنس نخ مصرفی در لایه پود این فرش نیز از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 14. فرش افشان شهسوار کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش افشان شهسوار کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصولات HCP شرکت فرش پاتریس در چهار کلکسیون اختصاصی و مختلف قرار می‌گیرند. کلکسیون شهسوار یکی از این کلکسیون‌هاست و فرش زیبای افشان شهسوار کرم به همین کلکسیون تعلق دارد. فرش افشان شهسوار کرم به‌ عنوان یک محصول HCP دارای ویژگی‌هایی چون دستباف گونه بودن است که به معنای ظرافت و جلوه بالای این فرش است. جنس پود این فرش از الیاف جوت و پنبه و جنس خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 15. فرش افشان شهسوار سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش افشان شهسوار سرمه‌ای ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش افشان شهسوار یکی از طرح‌های ثبت‌شده شرکت فرش پاتریس و دارای چند ویژگی برجسته است. فرش افشان شهسوار یک محصول HCP است. محصولات HCP فرش پاتریس دارای چهار کلکسیون هستند. فرش HCP افشان شهسوار متعلق به کلکسیون شهسوار است. این فرش به‌عنوان یک محصول HCP دارای بافت دستباف گونه است و در تولید آن از مرغوب‌ترین الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده شده است. جنس نخ خاب فرش افشان شهسوار از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 16. فرش نارین سرمه‌ای ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش نارین سرمه‌ای ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای نارین سرمه‌ای یک فرش دستباف گونه است. این فرش زیبا به کلکسیون شهسوار، یکی از کلکسیون‌های چهارگانه مجموعه محصولات HCP شرکت فرش پاتریس، تعلق دارد. فرش‌های فوق‌العاده این مجموعه از ظرافت و زیبایی بی‌نظیری برخوردارند و در تولید آن‌ها از الیاف مصنوعی و طبیعی بسیار مرغوب استفاده شده است. جنس نخ خاب این فرش‌ها از الیاف اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان و جنس نخ پود از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 17. فرش نارین فیروزه‌ای ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش نارین فیروزه‌ای ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش نارین فیروزه‌ای را با چند ویژگی می‌توان تعریف کرد. این فرش یک محصول اچ سی پی (HCP) است و در تولید آن از هشت رنگ واقعی استفاده شده است. فرش‌های اچ سی پی شرکت فرش پاتریس به چهار کلکسیون تقسیم می‌شوند. فرش نارین فیروزه‌ای متعلق به کلکسیون شهسوار است.ظرافت و زیبایی فوق‌العاده و الیاف مصنوعی و طبیعی با کیفیت از ویژگی‌های برجسته این فرش هستند. الیاف مصرفی در نخ خاب این فرش از جنس اکریلیک شرکت درالون آلمان و جنس نخ پود آن از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 18. فرش آبنوس کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش آبنوس کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ماشینی اچ سی پی (HCP) آبنوس کرم یکی از طرح های ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ کلکسیون اصفهان و نایین فرش پاتریس است. در تولید این فرش از ۸ رنگ واقعی استفاده شده است و همینطور جنس نخ پود آن از الیاف جوت و پنبه و جنس نخ خاب آن از اکریلیک مرغوب درالون آلمان است. ویژگی مهم دیگر این فرش دستباف گونه بودن آن است. دستباف گونه بودن این فرش مزایایی همچون دقت و ظرافت در طرح، پرزدهی کم و در پی دو ویژگی قبلی زیبایی و جلوه طرح مثال زدنی را برای فرش آبنوس کرم به همراه داشته است.

  بیشتر بدانید
 19. فرش مهسان کرم ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش مهسان کرم ۷۰۰ شانه – تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای مهسان کرم یک فرش اچ سی پی (HCP) است. فرش‌های اچ سی پی شرکت فرش پاتریس در چهار کلکسیون مختلف قرار می‌گیرند. فرش مهسان کرم متعلق به کلکسیون اصفهان و نایین است. جنس الیاف به‌کار‌رفته در لایه پود این فرش از جوت و پنبه وجنس الیاف به‌کار‌رفته در لایه خاب این فرش از اکریلیک درالون آلمان است. فرش مهسان کرم فرشی دستباف گونه بوده و از ظرافت و زیبایی طرح خاصی برخوردار است.

  بیشتر بدانید
 20. فرش افشان اصفهان کرم ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰
  ناموجود

  فرش افشان اصفهان کرم ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

   کلکسیون اصفهان و نایین شرکت فرش پاتریس شامل فرش‌های اچ سی پی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ است. فرش‌های اچ سی پی (HCP) این مجموعه فرش‌هایی دستباف گونه هستند و در تولید این فرش‌ها از ۸ یا ۱۰ رنگ استفاده شده است. فرش افشان اصفهان کرم یکی از فرش‌های زیبای این مجموعه است و مانند دیگر فرش‌های مجموعه اصفهان و نایین از ویژگی‌های بسیاری برخوردار است. دستباف گونه بودن این فرش نه‌ تنها به معنای ظرافت طرح آن بلکه به معنای پرزدهی کم آن نیز هست. جنس نخ خاب این فرش از الیاف با کیفیت اکریلیک درالون آلمان و جنس نخ‌های پود آن از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید