فرش ۸ رنگ تراکم ۱۳۰۰

 1. فرش سروستان شکلاتی ۵۰۰ شانه - تراکم ۱۳۰۰
  ناموجود

  فرش سروستان شکلاتی ۵۰۰ شانه - تراکم ۱۳۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سروستان طرحی محبوب از کلکسیونی با همین نام است. کلکسیون سروستان فرش پاتریس شامل فرش ها و فرش گلیم های دستباف گونه عشایری است. فرش های دستباف گونه عشایری این کلکسیون، فرش های ۵۰۰ شانه، ۸ رنگ، تراکم ۱۳۰۰ هستند. نقشه های اختصاصی این فرش ها بر اساس فرش های زیبای عشایری دستباف طراحی شده اند. جنس نخ خاب فرش سروستان شکلاتی و جنس نخ خاب دیگر فرش های کلکسیون سروستان از الیاف پلی پروپیلن است. پروپیلن هم الیافی مستحکم است، هم رطوبت را جذب نمی کند و هم رنگپذیری بسیار بالایی دارد.

  بیشتر بدانید
 2. فرش درخت زندگی شکلاتی ۵۰۰ شانه - تراکم ۱۳۰۰
  ناموجود

  فرش درخت زندگی شکلاتی ۵۰۰ شانه - تراکم ۱۳۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش درخت زندگی شکلاتی یکی از طرح‌های اختصاصی ۵۰۰ شانه تراکم ۱۳۰۰ شرکت فرش پاتریس است. این فرش هشت رنگ متعلق به گروه دستباف گونه عشایری است و زیرمجموعه کلکسیون سروستان فرش پاتریس قرار می‌گیرد. در تولید فرش درخت زندگی شکلاتی و دیگر فرش‌های گروه دستباف گونه عشایری از الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن یا P.P. استفاده شده است. پلی‌پروپیلن سبک‌ترین نوع الیاف مصنوعی است و در عین ارزان قیمت بودن از ویژگی‌های بسیاری برخوردار است. این ویژگی‌ها باعث شده‌اند که الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن در طی سال‌های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کند.

  بیشتر بدانید
 3. فرش گلفرنگ شکلاتی ۵۰۰ شانه - تراکم ۱۳۰۰
  ناموجود

  فرش گلفرنگ شکلاتی ۵۰۰ شانه - تراکم ۱۳۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلفرنگ شکلاتی یکی از محصولات ۵۰۰ شانه شرکت فرش پاتریس است و در کلکسیون سروستان این شرکت قرار می‌گیرد. کلکسیون سروستان پاتریس علاوه بر فرش گلیم‌های مدرن شامل فرش‌های سنتی هم می‌شود. این فرش‌های سنتی به علت شباهت بالایی که به همتاهای دستباف خود دارند، فرش‌های دستباف گونه عشایری خوانده می‌شوند. فرش‌های دستباف گونه عشایری شرکت فرش پاتریس از جنس الیاف پلی‌پروپیلن هستند و از همین رو از لطافت منحصربه‌فردی برخوردارند.

  بیشتر بدانید
 4. فرش گلفرنگ سرمه‌ای ۵۰۰ شانه - تراکم ۱۳۰۰
  ناموجود

  فرش گلفرنگ سرمه‌ای ۵۰۰ شانه - تراکم ۱۳۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش گلفرنگ سرمه‌ای متعلق به گروه فرش‌های دستباف گونه عشایری از کلکسیون سروستان فرش پاتریس است. گلفرنگ سرمه‌ای فرشی ۸ رنگ، ۵۰۰ شانه و تراکم ۱۳۰۰ است. طرح و نقشه این فرش بر اساس فرش‌های عشایری دستباف در آتلیه اختصاصی فرش پاتریس طراحی شده است. جنس نخ خاب فرش گلفرنگ سرمه‌ای همانند دیگر فرش‌های کلکسیون سروستان از الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن است. کیفیت و ویژگی‌های نخ خاب یک فرش تا حد زیادی کیفیت و ویژگی‌های آن فرش را مشخص می‌کند. الیاف مصنوعی پلی‌پروپیلن هم از الیاف مصنوعی ارزان‌قیمت به شمار می‌رود و هم ویژگی‌های بسیار دارد.

  بیشتر بدانید