فرش ۸ رنگ تراکم ۳۷۵۰

 1. فرش شکارگاه اصیل بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش شکارگاه اصیل بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  طرح شکارگاه اصیل بادمجانی یکی از طرح‌های زیبای محصولات قالی سه میلیون و کلکسیون سیمرغ فرش پاتریس است. کلکسیون سیمرغ پاتریس شامل طرح‌هایی اختصاصی، ثبت‌شده و بی‌نظیر است که به علت نوع بافت و شانه بالا در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرند. فرش‌های این مجموعه ۱۲۰۰ شانه، تراکم ۳۷۵۰ یا ۳۶۰۰ و دارای کیفیتی جهانی می‌باشند. نقشه‌های این مجموعه فرش بی‌نظیر با ظرافت و دقتی مثال‌زدنی در آتلیه اختصاصی فرش پاتریس طراحی شده‌اند و تمامی طرح‌ها ثبت‌شده می‌باشند. در تولید فرش‌های ماشینی کلکسیون سیمرغ از ۸ رنگ واقعی و الیاف مصنوعی اکریلیک شرکت درالون آلمان استفاده شده است. ریزبافتی، ثبات رنگ، مقاومت در برابر شستشو و شکستگی، زیبایی طرح از ویژگی‌های اصلی فرش‌های مجموعه قالی سه میلیون به شمار می‌روند.

  بیشتر بدانید
 2. فرش سیمرغ بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش سیمرغ بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  فرش سیمرغ بادمجانی فرشی ریزبافت و متعلق به کلکسیون سیمرغ از مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس است. فرش سیمرغ بادمجانی و دیگر فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس به علت نوع بافت منحصربه‌فرد، شانه بالا و درنتیجه ظرافت بسیار بالای طرح عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان را به خود اختصاص داده‌اند. ریزبافتی منحصربه‌فرد این فرش‌ها به معنای پرزدهی بسیار کم و زیبایی و جلوه دوچندان آن‌هاست. اما علاوه بر این ویژگی‌ها، محصولات قالی سه میلیون را برای کیفیت بسیار بالای الیاف مصنوعی به‌کاررفته در این فرش‌ها نیز می‌شناسند. الیاف اکریلیک به‌کاررفته در نخ خاب این فرش‌ها محصول شرکت درالون آلمان است و شفافیت و ثبات رنگ فوق‌العاده این فرش‌ها را تضمین می‌کند. جنس نخ پود محصولات قالی سه میلیون پاتریس نیز از الیاف طبیعی پنبه است که باعث قوام و شکل محکم این فرش‌ها شده است.

  بیشتر بدانید
 3. فرش سیمرغ کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش سیمرغ کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سیمرغ کرم نمونه‌ای عالی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا به کلکسیون سیمرغ تعلق دارد و دارای ویژگی‌های بسیار است. سیمرغ کرم به‌عنوان یکی از محصولات قالی سه میلیون پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. جنس لایه خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس لایه پود آن از پنبه است. ویژگی‌های اصلی فرش سیمرغ کرم عبارت‌اند از ظرافت و زیبایی، ثبات و شفافیت رنگ، پاخور بالا و استحکام بالا.

  بیشتر بدانید
 4. فرش سیمرغ آبی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش سیمرغ آبی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای سیمرغ آبی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. این فرش فوق‌العاده نمونه‌ای از فرش‌های بسیار ظریف و با کیفیت مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس، ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان، است. محصولات قالی سه میلیون پاتریس در قالب کلکسیون‌های سیمرغ و زرین این شرکت عرضه می‌شوند و فرش سیمرغ آبی به کلکسیون اول تعلق دارد. فرش سیمرغ آبی دارای ظرافت و زیبایی بی‌نظیر و استحکام بسیار بالا است. جنس خاب این فرش از اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش سیمرغ سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش سیمرغ سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سیمرغ سرمه‌ای یکی از فرش‌های بسیار محبوب شرکت فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون سیمرغ این شرکت است. این فرش زیبا به‌عنوان نمونه‌ای از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های مهم فرش سیمرغ سرمه‌ای که از کیفیتی جهانی برخوردار است می‌توان به استحکام بالا، ظرافت و زیبایی منحصربه‌فرد، پاخور بالا و همچنین شفافیت و دوام رنگ این فرش‌ اشاره کرد. جنس خاب فرش سیمرغ سرمه‌ای از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است.

  بیشتر بدانید