کلکسیون سیمرغ

 1. فرش پالیز سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش پالیز سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای پالیز سرمه‌ای به‌عنوان یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار دارد. ظرافت و زیبایی، ثبات و شفافیت رنگ، دقت و کیفیت در مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در بالاترین سطح خود قرار دارند. جنس خاب فرش پالیز سرمه‌ای مانند دیگر فرش‌های این مجموعه از جنس الیاف اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان و جنس پود آن از جنس الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش پالیز کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش پالیز کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  طرح پالیز کرم یکی از طرح‌های اختصاصی، زیبا و ثبت‌شده شرکت فرش پاتریس از مجموعه محصولات قالی سه میلیون و متعلق به کلکسیون سیمرغ این شرکت است. فرش پالیز کرم فرشی ۱۲۰۰ شانه، ۸ رنگ، تراکم ۳۶۰۰ است. فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس دارای کیفیتی جهانی می‌باشند و در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرند. ریزبافت بودن فرش باعث پرزدهی هرچه کم‌تر آن می‌شود و طبیعتاً هرچه فرش ریزبافت‌تر باشد دقت به‌کاررفته در طرح آن بیشتر است و هرچه دقت به‌کاررفته در طرح یک فرش بیشتر باشد به جلوه و زیبایی آن نیز افزوده می‌شود.

  بیشتر بدانید
 3. فرش نقره کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش نقره کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش نقره کرم طرحی زیبا و ۱۲۰۰ شانه، ۸ رنگ با تراکم ۳۶۰۰ از مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون سیمرغ این شرکت است. محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس مجموعه‌ای از فرش‌های سنتی با طرح‌های بی‌نظیر و ثبت‌شده است. فرش زیبای نقره کرم و دیگر فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون را به علت شانه بالا و نوع بافت منحصر‌به‌فردی که دارند، به عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان می‌شناسند. فرش‌های این مجموعه در آتلیه اختصاصی فرش پاتریس طراحی‌شده‌اند و همگی دارای طرح‌های ثبت‌شده هستند. از ویژگی‌های اصلی فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون می‌توان به استفاده از الیاف مصنوعی اکریلیک درالون آلمان، از مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی، در نخ خاب و استفاده از الیاف  طبیعی پنبه در پود فرش‌های این مجموعه اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 4. فرش نقره گلبهی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش نقره گلبهی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش نقره گلبهی یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. این ویژگی مهم یکی از چندین مشخصه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. ظرافت نقش، شفافیت رنگ، جلوه طرح در محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس به بالاترین حد خود می‌رسند. جنس خاب این فرش‌های فوق‌العاده از الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان، از پیشگامان اصلی این صنعت، و جنس پود این فرش‌ها از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش نقره بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش نقره بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای نقره بادمجانی یکی از فرش‌های ۱۲۰۰ شانه، ۸ رنگ، تراکم ۳۶۰۰ کلکسیون سیمرغ شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا نمونه‌ای از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است که به‌عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان شناخته می‌شوند. جنس خاب فرش نقره بادمجانی از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن نیز از الیاف پنبه است. دوام و شفافیت رنگ، ظرافت و زیبایی چشمگیر، پرزدهی بسیار کم و استحکام بالا چندی از ویژگی‌های برجسته فرش نقره بادمجانی هستند.

  بیشتر بدانید
 6. فرش گلشید بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشید بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  طرح ۱۲۰۰ شانه، تراکم ۳۶۰۰ گلشید بادمجانی شرکت فرش پاتریس یکی از طرح‌های اختصاصی کلکسیون سیمرغ از محصولات قالی سه میلیون این شرکت است. در تولید این فرش از مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی استفاده ‌شده است. الیاف اکریلیک به‌کاررفته در نخ خاب این فرش محصول شرکت درالون آلمان است و ثبات و شفافیت رنگ این فرش‌ها را در کنار بسیاری از ویژگی‌های دیگر رقم می‌زند. همچنین استفاده از الیاف پلی‌استر در پود این فرش‌ها باعث استحکام بسیار بالای آن‌ها می‌شود. فرش ماشینی گلشید بادمجانی همانند دیگر محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس به خاطر نوع بافت بی‌نظیرش و شانه بالا به‌عنوان یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان شناخته می‌شود.

  بیشتر بدانید
 7. فرش گلشید کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشید کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس قسمتی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان را شکل می‌دهند. این محصولات به دو کلکسیون اختصاصی تقسیم می‌شوند که کلکسیون سیمرغ یکی از آن‌هاست. فرش گلشید کرم یکی از فرش‌های ریزبافت و زیبای این کلکسیون است. جنس خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است. از ویژگی‌های برجسته این فرش می‌توان به استحکام بالا، ثبات و شفافیت رنگ، ریزبافتی و ظرافت و زیبایی منحصربه‌فرد اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 8. فرش گلشید سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشید سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای گلشید سرمه‌ای نمونه‌ای عالی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس و یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. از ویژگی‌های اصلی و برجسته فرش گلشید سرمه‌ای می‌توان به ثبات و شفافیت رنگ، استحکام بسیار بالا، ظرافت و دقت مثال‌زدنی در طراحی و تولید، جلوه و زیبایی چشمگیر و پاخور بالا این فرش اشاره کرد. فرش گلشید سرمه‌ای متعلق به کلکسیون سیمرغ شرکت فرش پاتریس است. جنس این فرش از الیاف محبوب اکریلیک درالون آلمان است. پود این فرش نیز از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 9. فرش مشکات بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش مشکات بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ماشینی مشکات بادمجانی متعلق به کلکسیون سیمرغ از مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. در تولید این فرش ۱۲۰۰ شانه، تراکم ۳۶۰۰ از ۸ رنگ استفاده شده است و این فرش زیبا در اندازه‌های مختلف عرضه می‌شود. نوع بافت طرح مشکات بادمجانی همانند دیگر طرح‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون از ظرافت خاصی برخوردار است و فرش مشکات بادمجانی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان به شمار می‌رود. در نخ خاب این محصول از الیاف اکریلیک شرکت درالون کشور آلمان استفاده شده است. این نوع الیاف باعث شفافیت و ماندگاری رنگ شده و سازگاری بالایی با محیط ‌زیست دارد. از طرفی دیگر در پود فرش مشکات بادمجانی از الیاف پنبه استفاده شده که باعث قوام و حفظ فرن فرش می‌شود.

  بیشتر بدانید
 10. فرش گلشن سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشن سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ماشینی گلشن سرمه‌ای متعلق به مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس است. گلشن سرمه‌ای فرشی ۱۲۰۰ شانه است و علاوه بر جلوه و زیبایی خیره‌کننده، پرزدهی بسیار کمی دارد. جنس نخ خاب فرش گلشن سرمه‌ای تمام اکریلیک و جنس نخ پود آن ۱۰۰٪ پنبه است. از ویژگی‌های اصلی این فرش می‌توان به ریزبافت بودن آن، ثبات و شفافیت رنگ، استحکام بالا، عدم جذب رطوبت، حفظ گرما و زیبایی طرح اشاره کرد.

  بیشتر بدانید