کلکسیون زرین

 1. جدید فرش زرین مشکی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش زرین مشکی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای زرین مشکی یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس دو کلکسیون سیمرغ و زرین این شرکت را در بر می‌گیرند. فرش زرین یکی از پنج طرح زیبای کلکسیون زرین است. این فرش زیبا یک فرش هشت رنگ است و به‌عنوان یک محصول قالی سه میلیون در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. پود فرش زرین از پنبه و جنس نخ خاب آن از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 2. جدید فرش زرین آبی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش زرین آبی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای زرین آبی یکی از فرش‌های محبوب کلکسیون زرین از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. فرش زرین آبی به‌عنوان یک محصول قالی سه میلیون دارای نوع بافتی منحصر‌ به فرد بوده و یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان به حساب می‌آید. جنس نخ خاب این فرش‌ها از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن‌ها از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 3. جدید فرش زرین کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش زرین کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای زرین کرم فرشی ۱۲۰۰ شانه و یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس در دو کلکسیون اختصاصی با نام‌های کلکسیون سیمرغ و کلکسیون زرین قرار می‌گیرند که فرش زرین کرم به دومین کلکسیون تعلق دارد. در تولید این فرش زیبا از الیاف مصنوعی با کیفیت و مرغوبی چون الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان در لایه خاب و الیاف طبیعی پنبه در لایه پود استفاده شده است. از ویژگی‌های برجسته این فرش می‌توان به شفافیت و دوام رنگ، استحکام بالا و ریزبافتی آن اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 4. جدید فرش ابریشم کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش ابریشم کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ابریشم کرم یکی از طرح‌های زیبای کلکسیون زرین شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا را با چند ویژگی می‌توان شناخت. فرش ابریشم کرم یک محصول قالی سه میلیون است. به‌عنوان یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس، این فرش در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. پود مستحکم این فرش از جنس الیاف طبیعی پنبه و جنس خاب آن از الیاف اکریلیک درالون آلمان است. ثبات و شفافیت رنگ، ظرافت و زیبایی طرح، و عدم جذب رطوبت تنها چندی از ویژگی‌های این فرش منحصربه‌فرد هستند.

  بیشتر بدانید
 5. جدید فرش ابریشم بنفش ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش ابریشم بنفش ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ابریشم بنفش یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. این فرش بسیار زیبا نمونهٔ بسیار خوبی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس به چند کلکسیون اختصاصی تقسیم می‌شوند. فرش ابریشم بنفش متعلق به کلکسیون زرین فرش پاتریس است. از ویژگی‌های برجسته این فرش می‌توان به ریزبافت بودن آن و همچنین پرزدهی کم، پاخور بالا، استحکام بالا، ثبات و شفافیت رنگ اشاره کرد. جنس خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 6. جدید فرش اطلس مشکی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش اطلس مشکی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای اطلس مشکی را با چند ویژگی می‌توان شناخت. فرش اطلس مشکی یک محصول قالی سه میلیون و متعلق به کلکسیون زرین است. این فرش به‌عنوان یک محصول قالی سه میلیون به‌عنوان یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان شناخته می‌شود. الیاف مصرفی در این فرش شامل الیاف طبیعی پنبه در پود فرش و اکریلیک در خاب فرش می‌شود. الیاف اکریلیکی که در خاب این فرش استفاده شده است تولید شرکت درالون آلمان، یکی از پیشگامان این صنعت است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

  بیشتر بدانید
 7. جدید فرش ترمه مشکی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  فرش ترمه مشکی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  0 هزار تومان

  ترمه مشکی یکی از فرش‌های زیبای مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس به دو کلکسیون اختصاصی سیمرغ و زرین تقسیم می‌شوند. فرش ترمه یکی از پنج طرح زیبای کلکسیون زرین است. ترمه مشکی فرش هشت رنگ بوده و به‌عنوان یک محصول قالی سه میلیون در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. پود فرش ترمه مشکی از پنبه و جنس نخ خاب آن از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید