فرش ۱۲۰۰ شانه

 1. فرش گلشید بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشید بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  طرح ۱۲۰۰ شانه، تراکم ۳۶۰۰ گلشید بادمجانی شرکت فرش پاتریس یکی از طرح‌های اختصاصی کلکسیون سیمرغ از محصولات قالی سه میلیون این شرکت است. در تولید این فرش از مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی استفاده ‌شده است. الیاف اکریلیک به‌کاررفته در نخ خاب این فرش محصول شرکت درالون آلمان است و ثبات و شفافیت رنگ این فرش‌ها را در کنار بسیاری از ویژگی‌های دیگر رقم می‌زند. همچنین استفاده از الیاف پلی‌استر در پود این فرش‌ها باعث استحکام بسیار بالای آن‌ها می‌شود. فرش ماشینی گلشید بادمجانی همانند دیگر محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس به خاطر نوع بافت بی‌نظیرش و شانه بالا به‌عنوان یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان شناخته می‌شود.

  بیشتر بدانید
 2. فرش گلشید کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشید کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس قسمتی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان را شکل می‌دهند. این محصولات به دو کلکسیون اختصاصی تقسیم می‌شوند که کلکسیون سیمرغ یکی از آن‌هاست. فرش گلشید کرم یکی از فرش‌های ریزبافت و زیبای این کلکسیون است. جنس خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است. از ویژگی‌های برجسته این فرش می‌توان به استحکام بالا، ثبات و شفافیت رنگ، ریزبافتی و ظرافت و زیبایی منحصربه‌فرد اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 3. فرش گلشید سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشید سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای گلشید سرمه‌ای نمونه‌ای عالی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس و یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. از ویژگی‌های اصلی و برجسته فرش گلشید سرمه‌ای می‌توان به ثبات و شفافیت رنگ، استحکام بسیار بالا، ظرافت و دقت مثال‌زدنی در طراحی و تولید، جلوه و زیبایی چشمگیر و پاخور بالا این فرش اشاره کرد. فرش گلشید سرمه‌ای متعلق به کلکسیون سیمرغ شرکت فرش پاتریس است. جنس این فرش از الیاف محبوب اکریلیک درالون آلمان است. پود این فرش نیز از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 4. فرش مشکات بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش مشکات بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ماشینی مشکات بادمجانی متعلق به کلکسیون سیمرغ از مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. در تولید این فرش ۱۲۰۰ شانه، تراکم ۳۶۰۰ از ۸ رنگ استفاده شده است و این فرش زیبا در اندازه‌های مختلف عرضه می‌شود. نوع بافت طرح مشکات بادمجانی همانند دیگر طرح‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون از ظرافت خاصی برخوردار است و فرش مشکات بادمجانی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان به شمار می‌رود. در نخ خاب این محصول از الیاف اکریلیک شرکت درالون کشور آلمان استفاده شده است. این نوع الیاف باعث شفافیت و ماندگاری رنگ شده و سازگاری بالایی با محیط ‌زیست دارد. از طرفی دیگر در پود فرش مشکات بادمجانی از الیاف پنبه استفاده شده که باعث قوام و حفظ فرن فرش می‌شود.

  بیشتر بدانید
 5. فرش گلشن سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشن سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ماشینی گلشن سرمه‌ای متعلق به مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس است. گلشن سرمه‌ای فرشی ۱۲۰۰ شانه است و علاوه بر جلوه و زیبایی خیره‌کننده، پرزدهی بسیار کمی دارد. جنس نخ خاب فرش گلشن سرمه‌ای تمام اکریلیک و جنس نخ پود آن ۱۰۰٪ پنبه است. از ویژگی‌های اصلی این فرش می‌توان به ریزبافت بودن آن، ثبات و شفافیت رنگ، استحکام بالا، عدم جذب رطوبت، حفظ گرما و زیبایی طرح اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 6. فرش گلشن کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشن کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای گلشن کرم نمونه‌ای عالی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس و یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس به دو کلکسیون اختصاصی تقسیم می‌شوند و فرش زیبای گلشن کرم متعلق به کلکسیون سیمرغ است. جنس خاب فرش گلشن کرم از الیاف اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف طبیعی و پنبه است. از ویژگی‌های این فرش می‌توان به ظرافت و زیبایی، پاخور بالا و استحکام بی‌نظیر آن اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 7. فرش گلشن بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشن بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای گلشن بادمجانی یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون سیمرغ است. این فرش ۱۲۰۰ شانه ۸ رنگ به‌عنوان نمونه‌ای بسیار خوب از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان به شمار می‌رود. فرش گلشن بادمجانی از ویژگی‌هایی همچون ظرافت و زیبایی بی‌نظیر، دوام و شفافیت رنگ، پاخور بالا و همین‌طور استحکام بالا برخوردار است. جنس خاب این فرش زیبا از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است.

  بیشتر بدانید
 8. فرش چلیپا کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش چلیپا کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  یکی از طرح‌های زیبا از مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس، طرح چلیپا کرم است. چلیپا کرم فرشی ۱۲۰۰ شانه و دارای نوع بافتی منحصربه‌فرد است. این فرش ماشینی و فرش‌های ماشینی دیگر مجموعه محصولات قالی سه میلیون را با عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان می‌شناسند. در تولید فرش‌های کلکسیون قالی سه میلیون از بهترین و باکیفیت‌ترین الیاف مصنوعی و طبیعی استفاده شده است. فرش ریزبافت چلیپا کرم، فرشی ۸ رنگ از جنس اکریلیک است که در لایه پود آن از الیاف طبیعی پنبه استفاده شده است.

  بیشتر بدانید
 9. فرش چلیپا بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش چلیپا بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ۱۲۰۰ شانه چلیپا بادمجانی یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس و یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس فرش‌هایی مطابق با استانداردهای روز و کیفیتی جهانی هستند. در تولید فرش چلیپا کرم از الیاف اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان در لایه خاب و الیاف طبیعی پنبه در لایه پود استفاده شده است. از ویژگی‌های این فرش می‌توان به ریزبافتی، ظرافت و زیبایی، استحکام و پاخور بالا، پرزدهی کم و ثبات و شفافیت رنگ اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 10. فرش چلیپا سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش چلیپا سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای چلیپا سرمه‌ای به‌عنوان یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. در تولید این فرش زیبای ۱۲۰۰ شانه از ۸ رنگ واقعی و از مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی و طبیعی استفاده شده است. علاوه بر ریزبافتی فرش چلیپا سرمه‌ای دارای ویژگی‌های دیگری است که ازجمله این ویژگی‌ها می‌توان به ظرافت و زیبایی فوق‌العاده، دوام و شفافیت رنگ، پرزدهی بسیار کم، استحکام بالا و پاخور بالا اشاره کرد. جنس خاب فرش چلیپا سرمه‌ای از اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از پنبه است.

  بیشتر بدانید