فرش ۱۲۰۰ شانه

 1. فرش ترمه مشکی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش ترمه مشکی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  شروع از: 3٬860٬000 هزار تومان

  ترمه مشکی یکی از فرش‌های زیبای مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس به دو کلکسیون اختصاصی سیمرغ و زرین تقسیم می‌شوند. فرش ترمه یکی از پنج طرح زیبای کلکسیون زرین است. ترمه مشکی فرش هشت رنگ بوده و به‌عنوان یک محصول قالی سه میلیون در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. پود فرش ترمه مشکی از پنبه و جنس نخ خاب آن از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش شکارگاه اصیل بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش شکارگاه اصیل بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  طرح شکارگاه اصیل بادمجانی یکی از طرح‌های زیبای محصولات قالی سه میلیون و کلکسیون سیمرغ فرش پاتریس است. کلکسیون سیمرغ پاتریس شامل طرح‌هایی اختصاصی، ثبت‌شده و بی‌نظیر است که به علت نوع بافت و شانه بالا در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرند. فرش‌های این مجموعه ۱۲۰۰ شانه، تراکم ۳۷۵۰ یا ۳۶۰۰ و دارای کیفیتی جهانی می‌باشند. نقشه‌های این مجموعه فرش بی‌نظیر با ظرافت و دقتی مثال‌زدنی در آتلیه اختصاصی فرش پاتریس طراحی شده‌اند و تمامی طرح‌ها ثبت‌شده می‌باشند. در تولید فرش‌های ماشینی کلکسیون سیمرغ از ۸ رنگ واقعی و الیاف مصنوعی اکریلیک شرکت درالون آلمان استفاده شده است. ریزبافتی، ثبات رنگ، مقاومت در برابر شستشو و شکستگی، زیبایی طرح از ویژگی‌های اصلی فرش‌های مجموعه قالی سه میلیون به شمار می‌روند.

  بیشتر بدانید
 3. فرش سیمرغ بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش سیمرغ بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  فرش سیمرغ بادمجانی فرشی ریزبافت و متعلق به کلکسیون سیمرغ از مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس است. فرش سیمرغ بادمجانی و دیگر فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس به علت نوع بافت منحصربه‌فرد، شانه بالا و درنتیجه ظرافت بسیار بالای طرح عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان را به خود اختصاص داده‌اند. ریزبافتی منحصربه‌فرد این فرش‌ها به معنای پرزدهی بسیار کم و زیبایی و جلوه دوچندان آن‌هاست. اما علاوه بر این ویژگی‌ها، محصولات قالی سه میلیون را برای کیفیت بسیار بالای الیاف مصنوعی به‌کاررفته در این فرش‌ها نیز می‌شناسند. الیاف اکریلیک به‌کاررفته در نخ خاب این فرش‌ها محصول شرکت درالون آلمان است و شفافیت و ثبات رنگ فوق‌العاده این فرش‌ها را تضمین می‌کند. جنس نخ پود محصولات قالی سه میلیون پاتریس نیز از الیاف طبیعی پنبه است که باعث قوام و شکل محکم این فرش‌ها شده است.

  بیشتر بدانید
 4. فرش سیمرغ کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش سیمرغ کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سیمرغ کرم نمونه‌ای عالی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا به کلکسیون سیمرغ تعلق دارد و دارای ویژگی‌های بسیار است. سیمرغ کرم به‌عنوان یکی از محصولات قالی سه میلیون پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. جنس لایه خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس لایه پود آن از پنبه است. ویژگی‌های اصلی فرش سیمرغ کرم عبارت‌اند از ظرافت و زیبایی، ثبات و شفافیت رنگ، پاخور بالا و استحکام بالا.

  بیشتر بدانید
 5. فرش سیمرغ آبی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش سیمرغ آبی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای سیمرغ آبی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. این فرش فوق‌العاده نمونه‌ای از فرش‌های بسیار ظریف و با کیفیت مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس، ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان، است. محصولات قالی سه میلیون پاتریس در قالب کلکسیون‌های سیمرغ و زرین این شرکت عرضه می‌شوند و فرش سیمرغ آبی به کلکسیون اول تعلق دارد. فرش سیمرغ آبی دارای ظرافت و زیبایی بی‌نظیر و استحکام بسیار بالا است. جنس خاب این فرش از اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است.

  بیشتر بدانید
 6. فرش سیمرغ سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش سیمرغ سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سیمرغ سرمه‌ای یکی از فرش‌های بسیار محبوب شرکت فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون سیمرغ این شرکت است. این فرش زیبا به‌عنوان نمونه‌ای از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های مهم فرش سیمرغ سرمه‌ای که از کیفیتی جهانی برخوردار است می‌توان به استحکام بالا، ظرافت و زیبایی منحصربه‌فرد، پاخور بالا و همچنین شفافیت و دوام رنگ این فرش‌ اشاره کرد. جنس خاب فرش سیمرغ سرمه‌ای از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است.

  بیشتر بدانید
 7. فرش پالیز سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش پالیز سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای پالیز سرمه‌ای به‌عنوان یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار دارد. ظرافت و زیبایی، ثبات و شفافیت رنگ، دقت و کیفیت در مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در بالاترین سطح خود قرار دارند. جنس خاب فرش پالیز سرمه‌ای مانند دیگر فرش‌های این مجموعه از جنس الیاف اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان و جنس پود آن از جنس الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 8. فرش پالیز کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش پالیز کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  طرح پالیز کرم یکی از طرح‌های اختصاصی، زیبا و ثبت‌شده شرکت فرش پاتریس از مجموعه محصولات قالی سه میلیون و متعلق به کلکسیون سیمرغ این شرکت است. فرش پالیز کرم فرشی ۱۲۰۰ شانه، ۸ رنگ، تراکم ۳۶۰۰ است. فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس دارای کیفیتی جهانی می‌باشند و در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرند. ریزبافت بودن فرش باعث پرزدهی هرچه کم‌تر آن می‌شود و طبیعتاً هرچه فرش ریزبافت‌تر باشد دقت به‌کاررفته در طرح آن بیشتر است و هرچه دقت به‌کاررفته در طرح یک فرش بیشتر باشد به جلوه و زیبایی آن نیز افزوده می‌شود.

  بیشتر بدانید
 9. فرش نقره کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش نقره کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش نقره کرم طرحی زیبا و ۱۲۰۰ شانه، ۸ رنگ با تراکم ۳۶۰۰ از مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون سیمرغ این شرکت است. محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس مجموعه‌ای از فرش‌های سنتی با طرح‌های بی‌نظیر و ثبت‌شده است. فرش زیبای نقره کرم و دیگر فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون را به علت شانه بالا و نوع بافت منحصر‌به‌فردی که دارند، به عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان می‌شناسند. فرش‌های این مجموعه در آتلیه اختصاصی فرش پاتریس طراحی‌شده‌اند و همگی دارای طرح‌های ثبت‌شده هستند. از ویژگی‌های اصلی فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون می‌توان به استفاده از الیاف مصنوعی اکریلیک درالون آلمان، از مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی، در نخ خاب و استفاده از الیاف  طبیعی پنبه در پود فرش‌های این مجموعه اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 10. فرش نقره گلبهی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش نقره گلبهی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش نقره گلبهی یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. این ویژگی مهم یکی از چندین مشخصه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. ظرافت نقش، شفافیت رنگ، جلوه طرح در محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس به بالاترین حد خود می‌رسند. جنس خاب این فرش‌های فوق‌العاده از الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان، از پیشگامان اصلی این صنعت، و جنس پود این فرش‌ها از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید