فرش ۱۲۰۰ شانه

 1. فرش شکارگاه اصیل بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش شکارگاه اصیل بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  طرح شکارگاه اصیل بادمجانی یکی از طرح‌های زیبای محصولات قالی سه میلیون و کلکسیون سیمرغ فرش پاتریس است. کلکسیون سیمرغ پاتریس شامل طرح‌هایی اختصاصی، ثبت‌شده و بی‌نظیر است که به علت نوع بافت و شانه بالا در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرند. فرش‌های این مجموعه ۱۲۰۰ شانه، تراکم ۳۷۵۰ یا ۳۶۰۰ و دارای کیفیتی جهانی می‌باشند. نقشه‌های این مجموعه فرش بی‌نظیر با ظرافت و دقتی مثال‌زدنی در آتلیه اختصاصی فرش پاتریس طراحی شده‌اند و تمامی طرح‌ها ثبت‌شده می‌باشند. در تولید فرش‌های ماشینی کلکسیون سیمرغ از ۸ رنگ واقعی و الیاف مصنوعی اکریلیک شرکت درالون آلمان استفاده شده است. ریزبافتی، ثبات رنگ، مقاومت در برابر شستشو و شکستگی، زیبایی طرح از ویژگی‌های اصلی فرش‌های مجموعه قالی سه میلیون به شمار می‌روند.

  بیشتر بدانید
 2. فرش سیمرغ بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش سیمرغ بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  فرش سیمرغ بادمجانی فرشی ریزبافت و متعلق به کلکسیون سیمرغ از مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس است. فرش سیمرغ بادمجانی و دیگر فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس به علت نوع بافت منحصربه‌فرد، شانه بالا و درنتیجه ظرافت بسیار بالای طرح عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان را به خود اختصاص داده‌اند. ریزبافتی منحصربه‌فرد این فرش‌ها به معنای پرزدهی بسیار کم و زیبایی و جلوه دوچندان آن‌هاست. اما علاوه بر این ویژگی‌ها، محصولات قالی سه میلیون را برای کیفیت بسیار بالای الیاف مصنوعی به‌کاررفته در این فرش‌ها نیز می‌شناسند. الیاف اکریلیک به‌کاررفته در نخ خاب این فرش‌ها محصول شرکت درالون آلمان است و شفافیت و ثبات رنگ فوق‌العاده این فرش‌ها را تضمین می‌کند. جنس نخ پود محصولات قالی سه میلیون پاتریس نیز از الیاف طبیعی پنبه است که باعث قوام و شکل محکم این فرش‌ها شده است.

  بیشتر بدانید
 3. فرش سیمرغ کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش سیمرغ کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سیمرغ کرم نمونه‌ای عالی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا به کلکسیون سیمرغ تعلق دارد و دارای ویژگی‌های بسیار است. سیمرغ کرم به‌عنوان یکی از محصولات قالی سه میلیون پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. جنس لایه خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس لایه پود آن از پنبه است. ویژگی‌های اصلی فرش سیمرغ کرم عبارت‌اند از ظرافت و زیبایی، ثبات و شفافیت رنگ، پاخور بالا و استحکام بالا.

  بیشتر بدانید
 4. فرش سیمرغ آبی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش سیمرغ آبی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای سیمرغ آبی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. این فرش فوق‌العاده نمونه‌ای از فرش‌های بسیار ظریف و با کیفیت مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس، ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان، است. محصولات قالی سه میلیون پاتریس در قالب کلکسیون‌های سیمرغ و زرین این شرکت عرضه می‌شوند و فرش سیمرغ آبی به کلکسیون اول تعلق دارد. فرش سیمرغ آبی دارای ظرافت و زیبایی بی‌نظیر و استحکام بسیار بالا است. جنس خاب این فرش از اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش سیمرغ سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰
  ناموجود

  فرش سیمرغ سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سیمرغ سرمه‌ای یکی از فرش‌های بسیار محبوب شرکت فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون سیمرغ این شرکت است. این فرش زیبا به‌عنوان نمونه‌ای از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های مهم فرش سیمرغ سرمه‌ای که از کیفیتی جهانی برخوردار است می‌توان به استحکام بالا، ظرافت و زیبایی منحصربه‌فرد، پاخور بالا و همچنین شفافیت و دوام رنگ این فرش‌ اشاره کرد. جنس خاب فرش سیمرغ سرمه‌ای از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است.

  بیشتر بدانید
 6. فرش پالیز سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش پالیز سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای پالیز سرمه‌ای به‌عنوان یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار دارد. ظرافت و زیبایی، ثبات و شفافیت رنگ، دقت و کیفیت در مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در بالاترین سطح خود قرار دارند. جنس خاب فرش پالیز سرمه‌ای مانند دیگر فرش‌های این مجموعه از جنس الیاف اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان و جنس پود آن از جنس الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 7. فرش پالیز کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش پالیز کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  طرح پالیز کرم یکی از طرح‌های اختصاصی، زیبا و ثبت‌شده شرکت فرش پاتریس از مجموعه محصولات قالی سه میلیون و متعلق به کلکسیون سیمرغ این شرکت است. فرش پالیز کرم فرشی ۱۲۰۰ شانه، ۸ رنگ، تراکم ۳۶۰۰ است. فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس دارای کیفیتی جهانی می‌باشند و در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرند. ریزبافت بودن فرش باعث پرزدهی هرچه کم‌تر آن می‌شود و طبیعتاً هرچه فرش ریزبافت‌تر باشد دقت به‌کاررفته در طرح آن بیشتر است و هرچه دقت به‌کاررفته در طرح یک فرش بیشتر باشد به جلوه و زیبایی آن نیز افزوده می‌شود.

  بیشتر بدانید
 8. فرش نقره کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش نقره کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش نقره کرم طرحی زیبا و ۱۲۰۰ شانه، ۸ رنگ با تراکم ۳۶۰۰ از مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون سیمرغ این شرکت است. محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس مجموعه‌ای از فرش‌های سنتی با طرح‌های بی‌نظیر و ثبت‌شده است. فرش زیبای نقره کرم و دیگر فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون را به علت شانه بالا و نوع بافت منحصر‌به‌فردی که دارند، به عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان می‌شناسند. فرش‌های این مجموعه در آتلیه اختصاصی فرش پاتریس طراحی‌شده‌اند و همگی دارای طرح‌های ثبت‌شده هستند. از ویژگی‌های اصلی فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون می‌توان به استفاده از الیاف مصنوعی اکریلیک درالون آلمان، از مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی، در نخ خاب و استفاده از الیاف  طبیعی پنبه در پود فرش‌های این مجموعه اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 9. فرش نقره گلبهی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش نقره گلبهی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش نقره گلبهی یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. این ویژگی مهم یکی از چندین مشخصه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. ظرافت نقش، شفافیت رنگ، جلوه طرح در محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس به بالاترین حد خود می‌رسند. جنس خاب این فرش‌های فوق‌العاده از الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان، از پیشگامان اصلی این صنعت، و جنس پود این فرش‌ها از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 10. فرش نقره بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش نقره بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای نقره بادمجانی یکی از فرش‌های ۱۲۰۰ شانه، ۸ رنگ، تراکم ۳۶۰۰ کلکسیون سیمرغ شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا نمونه‌ای از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است که به‌عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان شناخته می‌شوند. جنس خاب فرش نقره بادمجانی از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن نیز از الیاف پنبه است. دوام و شفافیت رنگ، ظرافت و زیبایی چشمگیر، پرزدهی بسیار کم و استحکام بالا چندی از ویژگی‌های برجسته فرش نقره بادمجانی هستند.

  بیشتر بدانید
 11. فرش گلشید بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشید بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  طرح ۱۲۰۰ شانه، تراکم ۳۶۰۰ گلشید بادمجانی شرکت فرش پاتریس یکی از طرح‌های اختصاصی کلکسیون سیمرغ از محصولات قالی سه میلیون این شرکت است. در تولید این فرش از مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی استفاده ‌شده است. الیاف اکریلیک به‌کاررفته در نخ خاب این فرش محصول شرکت درالون آلمان است و ثبات و شفافیت رنگ این فرش‌ها را در کنار بسیاری از ویژگی‌های دیگر رقم می‌زند. همچنین استفاده از الیاف پلی‌استر در پود این فرش‌ها باعث استحکام بسیار بالای آن‌ها می‌شود. فرش ماشینی گلشید بادمجانی همانند دیگر محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس به خاطر نوع بافت بی‌نظیرش و شانه بالا به‌عنوان یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان شناخته می‌شود.

  بیشتر بدانید
 12. فرش گلشید کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشید کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس قسمتی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان را شکل می‌دهند. این محصولات به دو کلکسیون اختصاصی تقسیم می‌شوند که کلکسیون سیمرغ یکی از آن‌هاست. فرش گلشید کرم یکی از فرش‌های ریزبافت و زیبای این کلکسیون است. جنس خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است. از ویژگی‌های برجسته این فرش می‌توان به استحکام بالا، ثبات و شفافیت رنگ، ریزبافتی و ظرافت و زیبایی منحصربه‌فرد اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 13. فرش گلشید سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشید سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای گلشید سرمه‌ای نمونه‌ای عالی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس و یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. از ویژگی‌های اصلی و برجسته فرش گلشید سرمه‌ای می‌توان به ثبات و شفافیت رنگ، استحکام بسیار بالا، ظرافت و دقت مثال‌زدنی در طراحی و تولید، جلوه و زیبایی چشمگیر و پاخور بالا این فرش اشاره کرد. فرش گلشید سرمه‌ای متعلق به کلکسیون سیمرغ شرکت فرش پاتریس است. جنس این فرش از الیاف محبوب اکریلیک درالون آلمان است. پود این فرش نیز از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 14. فرش مشکات بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش مشکات بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ماشینی مشکات بادمجانی متعلق به کلکسیون سیمرغ از مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. در تولید این فرش ۱۲۰۰ شانه، تراکم ۳۶۰۰ از ۸ رنگ استفاده شده است و این فرش زیبا در اندازه‌های مختلف عرضه می‌شود. نوع بافت طرح مشکات بادمجانی همانند دیگر طرح‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون از ظرافت خاصی برخوردار است و فرش مشکات بادمجانی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان به شمار می‌رود. در نخ خاب این محصول از الیاف اکریلیک شرکت درالون کشور آلمان استفاده شده است. این نوع الیاف باعث شفافیت و ماندگاری رنگ شده و سازگاری بالایی با محیط ‌زیست دارد. از طرفی دیگر در پود فرش مشکات بادمجانی از الیاف پنبه استفاده شده که باعث قوام و حفظ فرن فرش می‌شود.

  بیشتر بدانید
 15. فرش گلشن سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشن سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ماشینی گلشن سرمه‌ای متعلق به مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس است. گلشن سرمه‌ای فرشی ۱۲۰۰ شانه است و علاوه بر جلوه و زیبایی خیره‌کننده، پرزدهی بسیار کمی دارد. جنس نخ خاب فرش گلشن سرمه‌ای تمام اکریلیک و جنس نخ پود آن ۱۰۰٪ پنبه است. از ویژگی‌های اصلی این فرش می‌توان به ریزبافت بودن آن، ثبات و شفافیت رنگ، استحکام بالا، عدم جذب رطوبت، حفظ گرما و زیبایی طرح اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 16. فرش گلشن کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشن کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای گلشن کرم نمونه‌ای عالی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس و یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس به دو کلکسیون اختصاصی تقسیم می‌شوند و فرش زیبای گلشن کرم متعلق به کلکسیون سیمرغ است. جنس خاب فرش گلشن کرم از الیاف اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف طبیعی و پنبه است. از ویژگی‌های این فرش می‌توان به ظرافت و زیبایی، پاخور بالا و استحکام بی‌نظیر آن اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 17. فرش گلشن بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش گلشن بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای گلشن بادمجانی یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون سیمرغ است. این فرش ۱۲۰۰ شانه ۸ رنگ به‌عنوان نمونه‌ای بسیار خوب از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان به شمار می‌رود. فرش گلشن بادمجانی از ویژگی‌هایی همچون ظرافت و زیبایی بی‌نظیر، دوام و شفافیت رنگ، پاخور بالا و همین‌طور استحکام بالا برخوردار است. جنس خاب این فرش زیبا از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است.

  بیشتر بدانید
 18. فرش چلیپا کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش چلیپا کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  یکی از طرح‌های زیبا از مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس، طرح چلیپا کرم است. چلیپا کرم فرشی ۱۲۰۰ شانه و دارای نوع بافتی منحصربه‌فرد است. این فرش ماشینی و فرش‌های ماشینی دیگر مجموعه محصولات قالی سه میلیون را با عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان می‌شناسند. در تولید فرش‌های کلکسیون قالی سه میلیون از بهترین و باکیفیت‌ترین الیاف مصنوعی و طبیعی استفاده شده است. فرش ریزبافت چلیپا کرم، فرشی ۸ رنگ از جنس اکریلیک است که در لایه پود آن از الیاف طبیعی پنبه استفاده شده است.

  بیشتر بدانید
 19. فرش چلیپا بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش چلیپا بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ۱۲۰۰ شانه چلیپا بادمجانی یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس و یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان است. مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس فرش‌هایی مطابق با استانداردهای روز و کیفیتی جهانی هستند. در تولید فرش چلیپا کرم از الیاف اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان در لایه خاب و الیاف طبیعی پنبه در لایه پود استفاده شده است. از ویژگی‌های این فرش می‌توان به ریزبافتی، ظرافت و زیبایی، استحکام و پاخور بالا، پرزدهی کم و ثبات و شفافیت رنگ اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 20. فرش چلیپا سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش چلیپا سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای چلیپا سرمه‌ای به‌عنوان یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. در تولید این فرش زیبای ۱۲۰۰ شانه از ۸ رنگ واقعی و از مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی و طبیعی استفاده شده است. علاوه بر ریزبافتی فرش چلیپا سرمه‌ای دارای ویژگی‌های دیگری است که ازجمله این ویژگی‌ها می‌توان به ظرافت و زیبایی فوق‌العاده، دوام و شفافیت رنگ، پرزدهی بسیار کم، استحکام بالا و پاخور بالا اشاره کرد. جنس خاب فرش چلیپا سرمه‌ای از اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از پنبه است.

  بیشتر بدانید
 21. فرش ویولت سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش ویولت سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای ویولت سرمه‌ای، یکی از طرح‌های اختصاصی مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. این فرش ۱۲۰۰ شانه یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان به شمار می‌رود. چیزی که راجع به‌ تمامی فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون صدق می کند. در نخ خاب و پود این فرش از مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی و طبیعی با استاندارد جهانی استفاده شده است. الیاف اکریلیک درالون آلمان به‌کار‌رفته در نخ خاب این فرش به‌ گونه‌ای تولید شده است که سازگار با محیط ‌زیست باشد. این نوع الیاف جذب رطوبت بسیار کمی دارد و همین‌طور دی‌اکسید کربن کمتری تولید می‌کند. پود این فرش‌ها نیز از الیاف پنبه است و ازآنجا که تراکم این فرش‌ها نیز بسیار بالا است، فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون از استحکامی مثال زدنی برخوردارند.

  بیشتر بدانید
 22. فرش ویولت بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش ویولت بادمجانی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای ویولت بادمجانی یکی از فرش‌های ۱۲۰۰ شانه ۸ رنگ کلکسیون سیمرغ شرکت فرش پاتریس است. کلکسیون سیمرغ یکی از دو کلکسیون اختصاصی محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. فرش ویولت بادمجانی به‌عنوان یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. جنس فرش ویولت بادمجانی از اکریلیک درالون آلمان است. جنس پود این فرش از الیاف پنبه است. برخی از ویژگی‌های فرش ویولت بادمجانی شامل ظرافت و زیبایی، پرزدهی بسیار کم، پاخور و استحکام بالا می‌شود.

  بیشتر بدانید
 23. جدید فرش زرین مشکی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش زرین مشکی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای زرین مشکی یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس دو کلکسیون سیمرغ و زرین این شرکت را در بر می‌گیرند. فرش زرین یکی از پنج طرح زیبای کلکسیون زرین است. این فرش زیبا یک فرش هشت رنگ است و به‌عنوان یک محصول قالی سه میلیون در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. پود فرش زرین از پنبه و جنس نخ خاب آن از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 24. جدید فرش زرین آبی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش زرین آبی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای زرین آبی یکی از فرش‌های محبوب کلکسیون زرین از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. فرش زرین آبی به‌عنوان یک محصول قالی سه میلیون دارای نوع بافتی منحصر‌ به فرد بوده و یکی از ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان به حساب می‌آید. جنس نخ خاب این فرش‌ها از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن‌ها از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 25. جدید فرش زرین کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰
  ناموجود

  فرش زرین کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای زرین کرم فرشی ۱۲۰۰ شانه و یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس در دو کلکسیون اختصاصی با نام‌های کلکسیون سیمرغ و کلکسیون زرین قرار می‌گیرند که فرش زرین کرم به دومین کلکسیون تعلق دارد. در تولید این فرش زیبا از الیاف مصنوعی با کیفیت و مرغوبی چون الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان در لایه خاب و الیاف طبیعی پنبه در لایه پود استفاده شده است. از ویژگی‌های برجسته این فرش می‌توان به شفافیت و دوام رنگ، استحکام بالا و ریزبافتی آن اشاره کرد.

  بیشتر بدانید