کلکسیون کرک و ابریشم مصنوعی

 1. فرش ارمغان سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش ارمغان سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای ارمغان سرمه‌ای فرشی ریزبافت و اچ‌دی (HD Carpet) است. این فرش زیبا نمونه بسیار خوبی از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است و به کلکسیون کرک و ابریشم (مصنوعی) این شرکت تعلق دارد. ازجمله ویژگی‌های فرش ارمغان سرمه‌ای می‌توان به بافت فوق ظریف دستباف گونه آن و همین‌طور شفافیت و ثبات رنگ، استحکام بسیار بالا، پرزدهی کم، پاخور بالا اشاره کرد. جنس خاب فرش ارمغان سرمه‌ای از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود این فرش زیبا از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش ارمغان قرمز رویال ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش ارمغان قرمز رویال ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ارمغان قرمز رویال فرشی اچ‌دی (HD Carpet) از سری کرک و ابریشم (مصنوعی) کلکسیون میلینیوم فرش پاتریس است. این فرش ۱۰۵۰ شانه، ۸ رنگ و تراکم ۳۰۰۰ است. فرش ارمغان قرمز رویال دارای بافت فوق ظریف دستباف گونه است و به‌عنوان یک فرش ریزبافت پرزدهی بسیار کم و جلوه و زیبایی بسیار دارد. نخ خاب این فرش از جنس الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان است. پود فرش نیز از الیاف جوت و پنبه است. فرش ارمغان قرمز رویال از ویژگی‌های بسیاری برخوردار است که از برجسته‌ترین آن‌ها می‌توان به استحکام بالا، ظرافت طرح و عدم پرزدهی اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 3. فرش ارمغان کرم ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش ارمغان کرم ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای ارمغان کرم فرشی ۱۰۵۰ شانه و ریزبافت است. این فرش بسیار زیبا نمونهٔ بسیار خوبی از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است. محصولات میلینیوم پاتریس فرش‌های ۱۰۵۰ شانه و ۱۰۰ شانه این شرکت را شامل می‌شود و به چند کلکسیون اختصاصی تقسیم می‌شود. فرش ارمغان کرم متعلق به کلکسیون کرک و ابریشم (مصنوعی) پاتریس است. جنس خاب فرش ارمغان کرم از اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف  پنبه و جوت است. ثبات و شفافیت رنگ، ریزبافتی، استحکام بالا، پرزدهی بسیار کم و پاخور بالا از مجموعه ویژگی‌های فرش ارمغان کرم هستند.

  بیشتر بدانید
 4. فرش ارمغان آبی ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش ارمغان آبی ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای ارمغان آبی فرشی ریزبافت است. این فرش زیبا جزئی از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس حساب می‌شود. محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس فرش‌های ۱۰۵۰ شانه‌ای همچون فرش ارمغان آبی و فرش‌های ۱۰۰۰ شانه این شرکت را شامل می‌شوند و به چندین کلکسیون مجزا و اختصاصی تقسیم می‌شوند. فرش ارمغان آبی یک از فرش‌های ریزبافت کلکسیون کرک و ابریشم (مصنوعی) شرکت فرش پاتریس است و از ویژگی‌هایی همچون بافت فوق ظریف دستباف گونه، خاب اکریلیک درالون آلمان، پود جوت و پنبه، ظرافت و زیبایی، پرزدهی کم، استحکام بالا، ثبات و شفافیت رنگ، پاخور بالا برخوردار است.

  بیشتر بدانید