کلکسیون پتینه

 1. فرش برلیان آبی ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش برلیان آبی ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  فرش بسیار زیبای برلیان آبی فرشی ریزبافت است. این فرش ریزبافت جزئی از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون پتینه این شرکت است. نوع بافت منحصربه‌فرد و استفاده از الیاف بسیار مرغوب در تولید این فرش از ویژگی‌های برجسته آن به شمار می‌روند. فرش برلیان آبی دارای بافت فوق ظریف دستباف گونه است و ظرافت و زیبایی و ثبات و شفافیت رنگ در این فرش باعث کیفیت فوق‌العاده بالای آن شده‌اند. جنس خاب این فرش از الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه و جوت است.

  بیشتر بدانید
 2. فرش برلیان سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش برلیان سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  فرش برلیان سرمه‌ای یکی از طرح‌های محبوب از مجموعه محصولات میلینیوم فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون پتینه این شرکت است. برلیان سرمه‌ای فرشی هشت رنگ، ۱۰۵۰ شانه، تراکم ۳۰۰۰ و ریزبافت است که در تولید آن از بهترین و باکیفیت‌ترین الیاف مصنوعی استفاده شده است. کیفیت بالا و شفافیت و ثبات رنگ منحصربه‌فرد محصولات میلینیوم فرش پاتریس باعث شده که عنوان فرش‌های اچ‌دی (HD Carpet) را به خود بگیرند. فرش برلیان سرمه‌ای دارای بافت فوق ظریف دستباف گونه است. جنس نخ خاب این فرش از اکریلیک است. فرش پاتریس در تولید فرش‌های خود از الیاف مصنوعی با‌ کیفیت اکریلیک شرکت درالون آلمان استفاده می‌کند. جنس پود این فرش نیز از الیاف جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 3. فرش یلدا کرم ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش یلدا کرم ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  یکی از فرش‌های زیبای کلکسیون پتینه از محصولات میلینیوم فرش پاتریس، فرش یلدا کرم است. این فرش ماشینی هشت رنگ دارای بافت فوق ظریف دستباف گونه است و دقت بالای به‌کاررفته در طرح و شفافیت بالای رنگ آن باعث شده است که عنوان فرش اچ‌دی (HD Carpet) را به خود بگیرد. یلدا کرم فرشی ۱۰۵۰ شانه و ریزبافت است. فرش‌های ریزبافت علاوه بر زیبایی بیشتر، پرزدهی بسیار کمی دارند. در تولید فرش یلدا کرم از الیاف مصنوعی باکیفیتی همچون الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان استفاده شده است. استحکام بالا، برگشت‌پذیری (پاخور) بالا و حفظ گرما از دیگر ویژگی‌های این فرش به حساب می‌آیند.

  بیشتر بدانید
 4. فرش درنا سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش درنا سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  یکی از طرح‌های محبوب ۱۰۵۰ شانه فرش پاتریس، فرش درنا سرمه‌ای است. فرش درنا سرمه‌ای متعلق به کلکسیون پتینه از محصولات میلینیوم فرش پاتریس است. درنا سرمه‌ای فرشی دستباف گونه است و دقت بالای به‌کاررفته در طرح این فرش باعث کیفیت بسیار بالای آن و کسب عنوان فرش اچ‌دی شده است. فرش درنا سرمه‌ای دارای بافت بی‌نظیر فوق ظریف دستباف گونه است و بهترین و باکیفیت‌ترین الیاف مصنوعی در تولید آن استفاده ‌شده‌‌اند. الیاف مصنوعی اکریلیک به‌کار‌رفته در لایه خاب این فرش محصول شرکت معتبر درالون آلمان است و الیاف مصنوعی نخ پود این فرش از جنس جوت و پنبه است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش درنا کرم ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش درنا کرم ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  فرش زیبای درنا فرشی ریزبافت است که با دو رنگ زمینه سرمه‌ای و کرم عرضه می‌شود. فرش درنا کرم یکی از فرش‌های ریزبافت کلکسیون پتینه شرکت فرش پاتریس و نمونه‌ای بسیار خوبی از محصولات میلینیوم این شرکت است. جنس خاب فرش درنا کرم از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف جوت و پنبه است. استحکام و پاخور بالا به‌علاوه بافت فوق ظریف دستباف گونه، ظرافت و زیبایی، ثبات و شفافیت رنگ تنها چندی از ویژگی‌های برجسته فرش درنا کرم هستند.

  بیشتر بدانید
 6. فرش ریزماهی کرم ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش ریزماهی کرم ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  یکی از فرش‌های زیبای ۱۰۵۰ شانه شرکت فرش پاتریس، فرش ریزماهی کرم است. فرش ریزماهی کرم متعلق به کلکسیون پتینه از گروه محصولات میلینیوم فرش پاتریس است. ریزماهی کرم یک فرش دستباف گونه است و ظرافت بالای به‌کاررفته در طرح آن باعث این شده است که عنوان فرش اچ‌دی را به خود اختصاص دهد. بافت فرش ریزماهی کرم از نوع بافت بی‌نظیر فوق ظریف دستباف گونه است و از بهترین و باکیفیت‌ترین الیاف مصنوعی در تولید این فرش استفاده شده است. الیاف مصنوعی اکریلیکی که در لایه خاب این فرش به کار رفته است محصول شرکت نام‌آشنا درالون کشور آلمان است و الیاف  به کار رفته در پود این فرش از جنس پنبه و جوت است.

  بیشتر بدانید
 7. فرش ریزماهی سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش ریزماهی سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ریزماهی سرمه‌ای یکی از فرش‌های زیبای هشت رنگ کلکسیون پتینه شرکت فرش پاتریس است. کلکسیون پتینه پاتریس یکی از پنج کلکسیونی است که محصولات میلینیوم این شرکت را در خود جای می‌دهد. فرش ریزماهی سرمه‌ای به‌عنوان نمونه‌ای از محصولات میلینیوم این شرکت از ویژگی‌هایی چون ریزبافتی، نوع بافت فوق ظریف دستباف گونه، ظرافت و دقت بالای طرح، جلوه و زیبایی بی‌نظیر است. جنس خاب این فرش از اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف طبیعی پنبه و الیاف نیمه مصنوعی جوت است.

  بیشتر بدانید