کلکسیون پردیس

 1. فرش پردیس مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش پردیس مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش اچ‌دی (HD Carpet) پردیس مشکی یکی از طرح‌های ثبت‌شده پاتریس و یکی از محصولات میلینیوم این شرکت است. فرش زیبای پردیس مشکی فرشی ریزبافت و دارای  بافت فوق ظریف دستباف گونه است. در تولید این فرش ۱۰۰ شانه، تراکم ۳۰۰۰ از ده رنگ خالص و مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی و طبیعی استفاده‌ شده است. الیاف مصنوعی به‌کاررفته در لایه خاب این فرش از جنس الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان و جنس نخ پود آن از االیاف طبیعی پنبه است. 

  بیشتر بدانید
 2. فرش بهاران کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش بهاران کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای بهاران کرم یکی از محصولات میلینیوم و متعلق به کلکسیون پردیس شرکت فرش پاتریس است. فرش اچ‌دی (HD Carpet) بهاران کرم یکی از فرش‌های ۱۰۰۰ شانه، تراکم ۳۰۰۰ محصولات میلینیوم به شمار می‌رود. در تولید این فرش زیبا از ۱۰ رنگ واقعی استفاده شده است. فرش بهاران کرم دارای بافت فوق ظریف دستباف گونه است و ظرافت و دقت طرح، شفافیت و ثبات رنگ و استحکام بالا از مشخصه‌های اصلی آن هستند. جنس پود این فرش از الیاف طبیعی پنبه و جنس نخ خاب آن از الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 3. فرش بهاران مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش بهاران مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش بسیار زیبای بهاران مشکی یکی از فرش‌های فوق‌العاده کلکسیون پردیس از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است. محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس پنج کلکسیون مختلف این شرکت را به خود اختصاص می‌دهند و دارای چندین ویژگی به‌خصوص هستند. محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس فرش‌های اچ‌دی (HD Carpets) و ریزبافتی هستند که از بافت فوق ظریف دستباف گونه برخوردارند. علاوه بر ظرافت بالا، دقت و جلوه طرح، الیاف مصنوعی استفاده‌شده در تولید این فرش‌ها نیز از کیفیت منحصربه‌فردی برخوردار است. جنس خاب این فرش‌ها از اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن‌ها از پنبه است.

  بیشتر بدانید
 4. فرش بهاران فیروزه‌ای ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش بهاران فیروزه‌ای ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای بهاران فیروزه‌ای فرشی ۱۰۰۰ شانه و ۱۰ رنگ از کلکسیون پردیس شرکت فرش پاتریس است. کلکسیون پردیس یکی از کلکسیون‌های اختصاصی فرش پاتریس است که محصولات میلینیوم این شرکت را در خود جای می‌دهد. فرش‌های ریزبافت مجموعه محصولات میلینیوم فرش پاتریس دارای بافت فوق ظریف دستباف گونه و ظرافت و زیبایی منحصربه‌فرد هستند. جنس خاب این فرش‌ها از الیاف اکریلیک درالون و جنس پود آن‌ها از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش خشتی کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش خشتی کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصول میلینیوم فرش پاتریس در پنج کلکسیون مختلف عرضه می‌شود. کلکسیون پردیس یکی از این پنج کلکسیون است. فرش خشتی کرم یک محصول میلینیوم و متعلق به کلکسیون پردیس فرش پاتریس است. فرش ریزبافت خشتی کرم یک فرش اچ‌دی (HD Carpet) است و در تولید آن از ۱۰ رنگ واقعی استفاده شده است. بافت این فرش اچ‌دی از نوع فوق ظریف دستباف گونه است. همچنین پود این فرش از جنس الیاف طبیعی پنبه و خاب این فرش از جنس اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید
 6. فرش خشتی مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش خشتی مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش خشتی مشکی یکی از چهار طرح زیبای کلکسیون پردیس شرکت فرش پاتریس است. کلکسیون پردیس یکی از کلکسیون‌های اختصاصی محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است. فرش خشتی کرم به‌عنوان یک محصول میلینیوم فرشی اچ‌دی (HD Carpet) و دارای بافت فوق ظریف دستباف گونه است. جنس نخ خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس نخ پود آن از پنبه است. ظرافت و جلوه طرح، استحکام بالا و ثبات و شفافیت رنگ برخی از ویژگی‌های این فرش زیبا هستند.

  بیشتر بدانید
 7. فرش نیلگون مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش نیلگون مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصولات میلینیوم فرش پاتریس شامل مجموعه‌ای از فرش‌های این شرکت می‌شود که در پنج کلکسیون مجزا و اختصاصی عرضه می‌شوند. فرش نیلگون مشکی یک محصول میلینیوم است و به کلکسیون پردیس فرش پاتریس تعلق دارد. فرش نیلگون مشکی فرشی ده رنگ و دارای خصویات برجسته‌ای است. یکی از این ویژگی‌های نوع بافت فرش فوق ظریف دستباف گونه این فرش است. غلاوه بر این، فرش نیلگون مشکی فرشی اچ‌دی (HD Carpet) است و در تولید آن از الیاف اکریلیک و پنبه به ترتیب در خاب و پود فرش استفاده‌ شده است.

  بیشتر بدانید