کلکسیون نگار

 1. فرش ریزماهی کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش ریزماهی کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ریزماهی کرم یک محصول میلینیوم است و در کلکسیون نگار شرکت فرش پاتریس قرار می‌گیرد. محصول میلینیوم در کل به پنج کلکسیون تقسیم می‌شود که کلکسیون نگار یکی از آن‌هاست. فرش ریزماهی کرم به‌عنوان یک محصول میلینیوم از شرکت فرش پاتریس، یک فرش اچ‌دی با بافت فوق ظریف دستباف گونه است. الیاف مصرفی در این فرش شامل پنبه در پود و اکریلیک درالون آلمان در خاب فرش هست. از ویژگی‌های این فرش می‌توان به ظرافت طرح، ثبات رنگ، شفافیت رنگ و استحکام بالا اشاره کرد.

  بیشتر بدانید
 2. فرش ریزماهی مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش ریزماهی مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش ریزماهی مشکی فرشی ۱۰۰۰ شانه ده رنگ از کلکسیون نگار شرکت فرش پاتریس است. این فرش بسیار زیبا نمونه‌ای عالی از فرش‌های اچ‌دی (HD Carpet) و ریزبافت مجموعه محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است. جنس خاب این فرش از الیاف بسیار با کیفیت اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف طبیعی پنبه است. ویژگی‌های برجسته فرش ریزماهی مشکی شامل ظرافت و دقت و زیبایی و جلوه بالا، دوام و شفافیت رنگ و استحکام بسیار بالا می‌شود.

  بیشتر بدانید
 3. فرش غزال کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش غزال کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  محصولات میلینیوم فرش پاتریس پنج کلکسیون اختصاصی و مختلف این شرکت را به خود نسبت می‌دهند. کلکسیون نگار یکی از این پنج کلکسیون اختصاصی است و فرش غزال کرم یکی از فرش‌های محبوب این کلکسیون است. فرش غزال کرم فرشی اچ‌دی است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این فرش ۱۰۰۰ شانه همچنین فرشی ریزبافت و دارای بافت فوق ظریف دستباف گونه است. جنس خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف طبیعی پنبه است. ظرافت طرح، دوام و شفافیت رنگ و استحکام بالا تنها چندی از ویژگی‌های برجسته این فرش هستند.

  بیشتر بدانید
 4. فرش غزال مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش غزال مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش اچ‌دی غزال مشکی یکی از طرح‌های زیبای مجموعه محصولات میلینیوم فرش پاتریس است که توسط طراحان مجرب در آتلیه اختصاصی این شرکت طراحی شده است. در تولید این فرش ماشینی از ۱۰ رنگ واقعی استفاده شده است. محصولات میلینیوم پاتریس چند کلکسیون مجزا را به خود اختصاص می‌دهند. فرش غزال مشکی متعلق به کلکسیون نگار از این محصولات است. محصولات میلینیوم فرش پاتریس شامل فرش‌های ماشینی ۱۰۰۰ شانه و ۱۰۵۰ شانه، ۸ و ۱۰ رنگ، تراکم ۳۰۰۰ می‌شوند. کیفیت بسیار بالای این فرش‌ها باعث شده است که محصولات میلینیوم فرش پاتریس عنوان فرش‌های اچ‌دی را کسب کنند. جنس نخ خاب این فرش‌ها از الیاف اکریلیک مرغوب شرکت معتبر درالون آلمان است. پود این فرش‌ها از جنس الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 5. فرش سارینا مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش سارینا مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای سارینا مشکی نمونه‌ای از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس و فرشی ریزبافت است. این فرش زیبا از ویژگی‌هایی ازجمله جلوه و ظرافت خیره‌کننده، بافت فوق ظریف دستباف گونه، استحکام بالا، پاخور بالا، ثبات و شفافیت رنگ برخوردار است. الیاف اکریلیک به‌کاررفته در خاب فرش سارینا مشکی و دیگر محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس، الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان است. پود چنین فرش‌هایی نیز از الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 6. فرش سارینا کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش سارینا کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش زیبای سارینا کرم یک محصول میلینیوم از کلکسیون نگار شرکت فرش پاتریس است. کلکسیون نگار یکی از پنج کلکسیون دربرگیرنده محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است و شامل چهار طرح زیبا و اختصاصی می‌شود. جنس خاب فرش سارینا کرم از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن از الیاف پنبه است. ثبات و شفافیت رنگ، ظرافت و زیبایی طرح و استحکام بالا تنها چندی از ویژگی‌های بسیار فرش سارینا کرم هستند.

  بیشتر بدانید
 7. فرش سارینا فیروزه‌ای ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش سارینا فیروزه‌ای ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سارینا فیروزه‌ای فشی ریزبافت و نمونه‌ای از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است. فرش سارینا فیروزه‌ای یکی از فرش‌های ۱۰ رنگ کلکسیون نگار شرکت فرش پاتریس است. از ویژگی‌های برجسته این فرش می‌توان به بافت فوق ظریف دستباف گونه، ظرافت و زیبایی طرح، دوام و شفافیت رنگ، استحکام بی‌نظیر اشاره کرد. جنس نخ خاب فرش سارینا فیروزه‌ای از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس نخ پود آن از جنس الیاف طبیعی پنبه است.

  بیشتر بدانید
 8. فرش سارینا آبی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش سارینا آبی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش سارینا آبی یکی از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس است. محصول میلینیوم فرش پاتریس در پنج کلکسیون مختلف و مجزا قرار می‌گیرد. کلکسیون نگار یکی از این پنج کلکسیون است و فرش سارینا آبی به این کلکسیون اختصاصی تعلق دارد. فرش سارینا آبی فرشی اچ‌دی (HD Carpet) است که از بافت بی‌نظیر فوق ظریف دستباف گونه برخوردار است. همچنین فرش سارینا آبی فرشی ده رنگ است، پود آن از جنس پنبه است و علاوه بر این‌ها جنس نخ خاب آن از جنس اکریلیک شرکت درالون آلمان، یکی از پیشگامان صنعت تولید الیاف مصنوعی در دنیا، است.

  بیشتر بدانید
 9. فرش نگار مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰
  ناموجود

  فرش نگار مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

  ناموجود

  0 هزار تومان

  فرش اچ دی (HD Carpet) نگار مشکی یک محصول میلینیوم است. محصولات میلینیوم فرش پاتریس در پنج کلکسیون مختلف قرار می گیرند. یکی از این کلکسیون ها، کلکسیون نگار است. فرش نگار مشکی، فرشی 1000 شانه و متعلق به همین کلکسیون است. بافت فرش نگار مشکی از نوع فوق ظریف دستباف گونه است و در تولید آن از ده رنگ واقعی استفاده شده است. جنس پود این فرش از الیاف طبیعی پنبه و جنس خاب آن از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

  بیشتر بدانید