نماهای بیشتر

فرش پردیس مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

0 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

فرش اچ‌دی (HD Carpet) پردیس مشکی یکی از طرح‌های ثبت‌شده پاتریس و یکی از محصولات میلینیوم این شرکت است. فرش زیبای پردیس مشکی فرشی ریزبافت و دارای  بافت فوق ظریف دستباف گونه است. در تولید این فرش ۱۰۰ شانه، تراکم ۳۰۰۰ از ده رنگ خالص و مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی و طبیعی استفاده‌ شده است. الیاف مصنوعی به‌کاررفته در لایه خاب این فرش از جنس الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان و جنس نخ پود آن از االیاف طبیعی پنبه است. 

جزییات

محصولات میلینیوم، فرش پردیس مشکی

 

 

فرش پردیس مشکی یکی از طرح‌های اختصاصی محصولات میلینیوم فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون پردیس این شرکت است. فرش پردیس مشکی فرشی ریزبافت است که از نوع بافت فوق ظریف دستباف گونه بهره می‌برد. در تولید فرش پردیس مشکی از مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی و طبیعی استفاده شده است. جنس نخ خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس نخ پود آن از الیاف طبیعی پنبه است. کیفیت بسیار بالای محصولات میلینیوم پاتریس باعث شده تا عنوان فرش‌های اچ‌دی (HD Carpets) را به خود اختصاصی دهند و فرش پردیس مشکی هم از این قاعده مستثنا نیست.

 

تنوع رنگی بسیار بالا در فرش‌های پاتریس

 

یکی از ویژگی‌های برجسته‌ای که محصولات پاتریس نسبت به محصولات دیگر از آن برخوردارند تنوع رنگی بسیار بالا میان این محصولات است. شرکت فرش پاتریس در تولید فرش‌های ریزبافت خود از ۷۰ نوع سایه رنگی اکریلیک استفاده می‌کند. محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس شامل فرش‌های ۱۰۵۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه این شرکت می‌شوند. فرش پردیس مشکی فرشی ۱۰۰۰ شانه است که در تولید آن از ۱۰ رنگ مختلف استفاده شده است.

 

فرش‌های تمام اکریلیک درالون آلمان

 

جنس نخ خاب فرش پردیس مشکی از الیاف مرغوب اکریلیک شرکت درالون آلمان است. الیاف اکریلیک این شرکت آلمانی علاوه بر داشتن خصوصیات بارز الیاف اکریلیک از سازگاری بیشتری با محیط ‌زیست برخوردار است. اکریلیک درالون آلمان هم رطوبت کمتری جذب کرده و هم دی‌اکسید کربن کمتری آزاد می‌کند. الیاف اکریلیک نزدیک‌ترین الیاف مصنوعی به پشم است. اکریلیک گرما را در خود حفظ می‌کند، قابلیت پاخور بالایی دارد و در مقابل شستشو، نور خورشید و سایش از خود مقاومت نشان می‌دهد.

 

ظرافت و زیبایی با فرش‌های ریزبافت

 

فرش پردیس مشکی فرشی فوق ظریف دستباف گونه و ریزبافت است. هرچه شانه یا تراکم عرضی یک فرش بالاتر باشد فرش به اصطلاح ریزبافت‌تر است. فرش‌های ریزبافت از ویژگی‌های متعددی برخوردارند. یکی از این ویژگی‌های مهم پرزدهی کم این نوع فرش‌ها است. از طرفی دیگر ظرافت و دقت به‌کاررفته در طراحی و تولید چنین فرش‌هایی باعث جلوه و زیبایی دو چندان این فرش‌ها می‌شود.

 

فرش‌های مستحکم با تراکم بالا و پود پنبه

 

جنس نخ‌های پود فرش پردیس مشکی از الیاف پنبه است. الیاف پنبه نوعی الیاف طبیعی است. پنبه در مقابل حرارت جمع نمی‌شود. این یعنی فرش شما هیچ‌گاه حالت خود را از دست نخواهد داد و همواره قوام خود را حفظ خواهد کرد. از طرفی دیگر تراکم بالای فرش پردیس مشکی به معنای استحکام هرچه بالاتر این فرش است. فرش پردیس مشکی فرشی با تراکم ۳۰۰۰ و استحکام بسیار بالا است.

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه مشکی
شانه ۱۰۰۰
تعداد رنگ ۱۰
تراکم ۳۰۰۰
نوع بافت فوق ظریف دستباف گونه
کلکسیون محصول میلینیوم - کلکسیون پردیس
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش پردیس مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰