نماهای بیشتر

فرش پالیز کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

0 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

طرح پالیز کرم یکی از طرح‌های اختصاصی، زیبا و ثبت‌شده شرکت فرش پاتریس از مجموعه محصولات قالی سه میلیون و متعلق به کلکسیون سیمرغ این شرکت است. فرش پالیز کرم فرشی ۱۲۰۰ شانه، ۸ رنگ، تراکم ۳۶۰۰ است. فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس دارای کیفیتی جهانی می‌باشند و در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرند. ریزبافت بودن فرش باعث پرزدهی هرچه کم‌تر آن می‌شود و طبیعتاً هرچه فرش ریزبافت‌تر باشد دقت به‌کاررفته در طرح آن بیشتر است و هرچه دقت به‌کاررفته در طرح یک فرش بیشتر باشد به جلوه و زیبایی آن نیز افزوده می‌شود.

جزییات

محصولات قالی سه میلیون، فرش پالیز کرم

 

طرح پالیز کرم یکی از طرح‌های اختصاصی، زیبا و ثبت‌شده شرکت فرش پاتریس از مجموعه محصولات قالی سه میلیون و متعلق به کلکسیون سیمرغ این شرکت است. مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس شامل دو کلکسیون بی‌نظیر از طرح‌های اختصاصی و ثبت‌شده ۱۲۰۰ شانه، تراکم ۳۶۰۰ و ۳۷۵۰ می‌شود. فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون دارای کیفیتی جهانی هستند و در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرند.

 

 

فرش ریزبافت، پرزدهی کم و جلوه بالا

 

یک فرش ریزبافت از مزیت‌های بسیاری برخوردار است. برای مثال ریزبافت بودن فرش باعث پرزدهی هرچه کم‌تر آن می‌شود. از طرفی دیگر ریزبافت بودن یک فرش نشانگر این است که دقت و ظرافت بیشتری در طراحی و تولید آن به کار رفته است. و طبیعتاً هرچه دقت و ظرافت به‌کاررفته در طرح یک فرش بیشتر باشد، جلوه و زیبایی آن فرش نیز دوچندان می‌شود. دقت و ظرافت به‌کاررفته در طراحی و تولید این فرش‌ها باعث شده که تفاوت چندانی با همتاهای دستباف خود نداشته باشند و از همین رو به این‌گونه فرش‌ها، فرش‌های دستباف گونه می‌گویند. 

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه کرم
شانه ۱۲۰۰
تعداد رنگ ۸
تراکم ۳۶۰۰
نوع بافت ریزبافت ترین فرش جهان
کلکسیون محصول قالی سه میلیون - کلکسیون سیمرغ
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش پالیز کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰