نماهای بیشتر

فرش پالیز سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

0 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

فرش زیبای پالیز سرمه‌ای به‌عنوان یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار دارد. ظرافت و زیبایی، ثبات و شفافیت رنگ، دقت و کیفیت در مجموعه محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در بالاترین سطح خود قرار دارند. جنس خاب فرش پالیز سرمه‌ای مانند دیگر فرش‌های این مجموعه از جنس الیاف اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان و جنس پود آن از جنس الیاف طبیعی پنبه است.

جزییات

محصولات قالی سه میلیون، فرش پالیز سرمه‌ای

 

 

پالیز سرمه‌ای نمونه‌ای از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. محصولات قالی سه میلیون پاتریس شامل فرش‌های ۱۲۰۰ شانه، تراکم ۳۷۵۰ و ۳۶۰۰ این شرکت را شامل شده و دو کلکسیون مجزا را به خود اختصاص می‌دهند. محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس را به عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان می‌شناسند. فرش پالیز سرمه‌ای به عنوان نمونه‌ای از این محصولات دارای ویژگی‌های بسیاری است که از میان آن‌ها می‌توان به ظرافت و زیبایی فوق‌العاده، پاخور بالا، قوام و استحکام، پرزدهی کم، دوام و شفافیت رنگ اشاره کرد. جنس نخ خاب فرش پالیز سرمه‌ای از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن ۱۰۰٪ پنبه است.

 

ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان

 

یکی از مشخصه‌های اصلی فرش‌های ۱۲۰۰ شانه شرکت فرش پاتریس ریزبافت بودن این فرش‌ها است. هرچه شانه فرش بیشتر باشد فرش به اصطلاح ریزبافت‌تر است. محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرند. دقت و ظرافت به کار‌رفته در طراحی و تولید و همچنین نوع بافت بی‌نظیر محصولات قالی سه میلیون پاتریس باعث جلوه و زیبایی فوق‌العاده این فرش‌ها شده است. علاوه بر این‌ها فرش‌های ریزبافت از مزیت برجسته دیگری هم برخوردار هستند و آن پرزدهی کم‌تر است.

 

اکریلیک درالون، فرش‌هایی با کیفیت جهانی

 

مشخصه بارز دیگر محصولات قالی سه میلیون پاتریس جنس نخ خاب این فرش‌ها است. الیاف اکریلیک درالون آلمان که یکی از مرغوب‌ترین انواع الیاف مصنوعی به شمار می‌رود لایه خاب فرش‌های ریزبافت شرکت فرش پاتریس را تشکیل می‌دهد. استفاده از این نوع الیاف ویژگی‌هایی همچون تحمل بار استاتیکی یا پاخور بالا، مقاومت در برابر نور خورشید، مقاومت در شستشو، شفافیت و ثبات رنگ را برای محصولات قالی سه میلیون پاتریس به همراه داشته است. علاوه بر این‌ّها الیاف اکریلیک درالون آلمان از سازگاری بالایی با محیط زیست برخوردار است. این نوع اکریلیک رطوبت بسیار کم‌تری در خود جذب کرده و دی‌اکسید کربن کم‌تری آزاد می‌کند.

 

کاهش پرزدهی فرش با نخ هیت‌ست شده

 

نکته‌ای که باعث کیفیت حتی بیش‌تر فرش‌های اکریلیک شرکت فرش پاتریس می‌شود، هیت‌ست شدن نخ‌های خاب فرش است. طی فرایند هیت‌ست شدن نخ‌ها بعد از ریسیده شدن با بخار و دما تثبیت می‌شوند. این فرایند حالتی دانه اناری به نخ‌ها داده و باعث می‌شود فرش شکل منسجم‌تر و شیک‌تری به خود بگیرد. هیت‌ست شدن همچنین باعث کاهش پرزدهی فرش می‌شود.

 

استحکام و قوام بالای فرش با پود ۱۰۰٪ پنبه

 

هر‌چه شانه یا تراکم عرضی فرش بالا‌تر باشد فرش ریزبافت‌تر است و هرچه تراکم طولی فرش بیش‌تر باشد استحکام فرش بیش‌تر است. فرش پالیز سرمه‌ای فرشی ۱۲۰۰ شانه، تراکم ۳۶۰۰ است و از استحکام فوق‌العاده بالایی برخوردار است. علاوه بر این نخ‌ پود فرش پالیز سرمه‌ای از جنس الیاف طبیعی پنبه است. پنبه جمع‌شدگی در مقابل حرارت ندارد و در نتیجه فرش هیچگاه حالت خود را از دست نخواهد داد.

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه سرمه ای
شانه ۱۲۰۰
تعداد رنگ ۸
تراکم ۳۶۰۰
نوع بافت ریزبافت ترین فرش جهان
کلکسیون محصول قالی سه میلیون - کلکسیون سیمرغ
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش پالیز سرمه‌ای ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰