نماهای بیشتر

فرش نگار مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

0 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

فرش اچ دی (HD Carpet) نگار مشکی یک محصول میلینیوم است. محصولات میلینیوم فرش پاتریس در پنج کلکسیون مختلف قرار می گیرند. یکی از این کلکسیون ها، کلکسیون نگار است. فرش نگار مشکی، فرشی 1000 شانه و متعلق به همین کلکسیون است. بافت فرش نگار مشکی از نوع فوق ظریف دستباف گونه است و در تولید آن از ده رنگ واقعی استفاده شده است. جنس پود این فرش از الیاف طبیعی پنبه و جنس خاب آن از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

جزییات

محصول میلینیوم، فرش نگار

 

 

فرش نگار مشکی یکی از محصولات میلینیوم فرش پاتریس و متعلق به کلکسیونی با همین نام است. در تولید فرش نگار مشکی از ده رنگ واقعی استفاده شده است. محصولات میلینیوم پاتریس فرش‌هایی با بافت فوق ظریف دستباف گونه هستند. به عبارتی ریزبافتی، ظرافت طرح و جلوه و زیبایی این فرش‌ها باعث شباهت زیاد آن‌ها با همتاهای دستباف خود شده است. محصولات میلینیوم به علت کیفیت بالا و ظرافت و دقت طرح منحصربه‌فردی که دارند توانسته‌اند عنوان فرش‌های اچ‌دی (HD Carpet) را کسب کنند. اما جدای از ریزبافتی و زیبایی مثال‌زدنی، محصولات میلینیوم از ویژگی دیگری نیز برخوردار هستند و آن هم الیاف مصنوعی و طبیعی باکیفیت به‌کاررفته در تولید آن‌هاست. محصولات میلینیوم دارای پود پنبه و خاب اکریلیک هستند. الیاف اکریلیکی که در تولید این فرش‌ها استفاده شده محصول شرکت معتبر درالون آلمان است.

 

پاخور بالای فرش با الیاف اکریلیک درالون آلمان

 

همانطور که اشاره شد استفاده از الیاف مصنوعی و طبیعی مرغوب در تولید محصولات میلینیوم پاتریس یکی از مشخصه‌های اصلی این محصولات است. جنس نخ خاب فرش نگار مشکی از الیاف مصنوعی اکریلیک درالون آلمان است. این نوع الیاف رطوبت بسیار کمی در خود جذب کرده و عایق حرارتی بسیار خوبی است. استفاده از اکریلیک درالون آلمان همچنین باعث ثبات و شفافیت رنگ فرش می‌شود. الیاف اکریلیک پاخور بسیار بالایی داشته و گرما را در خود حفظ می‌کند.

 

تنوع رنگی فرش‌های پاتریس

 

تنوع رنگی یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد فرش‌های پاتریس است. شرکت فرش پاتریس در تولید فرش‌های اکریلیک خود از حدود ۷۰ نوع سایه رنگی استفاده می‌کند. از طرفی دیگر عاملی که باعث کیفیت بسیار بالای نخ‌های اکریلیک این فرش‌ها می‌شود فرایند هیت‌ست شدن است. طی این فرایند نخ‌های ریسیده شده توسط بخار و دما تثبیت می‌شوند. این باعث ارتقای کیفیت نخ و کاهش چشمگیر پرزدهی می‌شود. استفاده از این نخ‌ها همچنین باعث انسجام بیشتر فرش می‌شود.

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه مشکی
شانه ۱۰۰۰
تعداد رنگ ۱۰
تراکم ۳۰۰۰
نوع بافت فوق ظریف دستباف گونه
کلکسیون محصول میلینیوم - کلکسیون نگار
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش نگار مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰