نماهای بیشتر

فرش نقره کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

0 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

فرش نقره کرم طرحی زیبا و ۱۲۰۰ شانه، ۸ رنگ با تراکم ۳۶۰۰ از مجموعه محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون سیمرغ این شرکت است. محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس مجموعه‌ای از فرش‌های سنتی با طرح‌های بی‌نظیر و ثبت‌شده است. فرش زیبای نقره کرم و دیگر فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون را به علت شانه بالا و نوع بافت منحصر‌به‌فردی که دارند، به عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان می‌شناسند. فرش‌های این مجموعه در آتلیه اختصاصی فرش پاتریس طراحی‌شده‌اند و همگی دارای طرح‌های ثبت‌شده هستند. از ویژگی‌های اصلی فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون می‌توان به استفاده از الیاف مصنوعی اکریلیک درالون آلمان، از مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی، در نخ خاب و استفاده از الیاف  طبیعی پنبه در پود فرش‌های این مجموعه اشاره کرد.

جزییات

محصولات قالی سه میلیون پاتریس، فرش نقره کرم

 

طرح نقره کرم از طرح‌های اختصاصی و ثبت‌شده فرش پاتریس از مجموعه محصولات قالی سه میلیون و متعلق به کلکسیون سیمرغ است. نقره کرم فرشی ۱۲۰۰ شانه، ۸ رنگ، تراکم ۳۶۰۰ بوده و همانند دیگر فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. علاوه بر ظرافت و زیبایی فوق‌العاده محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس، در تولید این فرش‌ها از مرغوب‌ترین مواد اولیه استفاده شده است. جنس نخ خاب فرش نقره کرم از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن ۱۰۰٪ پنبه است.

 

 

ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان

 

برجسته‌ترین ویژگی فرش‌های مجموعه محصولات قالی سه میلیون ریزبافتی این فرش‌ها است. شانه به تراکم عرضی فرش گفته می‌شود و هرچقدر شانه فرش بیشتر باشد، فرش ظریف‌تر و ریزبافت‌تر است. فرش‌های ۱۲۰۰ شانه پاتریس را به عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان می‌شناسند. فرش‌های ریزبافت از مزیت‌های بسیاری برخوردارند. هرچه فرش ریزبافت‌تر باشد، پرزدهی آن کم‌تر است. همین‌طور هرچقدر فرش ریزبافت‌تر باشد، ظرافت طرح آن بیشتر است و طبیعتاً جلوه و زیبایی فرش‌هایی که از ظرافت طرح بالاتری برخوردارند به‌ مراتب بیشتر است.

 

اکریلیک درالون آلمان، فرش‌هایی با کیفیت جهانی

 

کیفیت نخ خاب یک فرش تا مقدار زیادی کیفیت آن فرش را مشخص می‌کند. به همین جهت، فرش پاتریس برای اطمینان از تولید فرش‌هایی با کیفیت جهانی در قالب مجموعه محصولات قالی سه میلیون، در تولید نخ خاب این فرش‌ها از الیاف اکریلیک درالون آلمان که از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین الیاف مصنوعی به شمار می‌رود، استفاده کرده است. الیاف مصنوعی اکریلیک جانشین الیاف پشم در فرش‌های ماشینی است. این نوع الیاف برگشت‌پذیری بالایی دارد و جذب رطوبت در آن بسیار کم و تقریباً صفر است. اکریلیک از پشم سبک‌تر است و از طرفی دیگر در برابر فشار بالا مقاوم است، یعنی به‌اصطلاح قابلیت پاخور بالایی دارد. همین‌طور اکریلیک عایق حرارتی خوبی است و در مقابل نور خورشید مقاوم است.

 

نخ هیت‌ست شده، کیفیت بالاتر و پرزدهی کمتر

 

نخ‌های اکریلیک استفاده‌شده در لایه خاب محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس نخ‌های هیت‌ست شده هستند. هیت‌ست شدن فرایندی است که در طی آن نخ‌ها بعد از ریسیده شدن با بخار و دما تثبیت می‌شوند. این فرایند مهم تأثیر بسزایی در ارتقای کیفیت نخ و کاهش پرزدهی فرش دارد. نخ‌های هیت‌ست شده در سطح فرش به صورت سوزنی شکل و یا به اصطلاح دانه اناری دیده می‌شوند. استفاده از چنین نخ‌هایی باعث حالت شکیل‌تر و منسجم‌تر فرش می‌گردد.

 

قوام بالای فرش با پود پنبه

 

نکته آخری که در مورد فرش نقره و محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس وجود دارد، جنس نخ پود این فرش‌های فوق‌العاده زیبا است. جنس نخ پود این نوع محصولات شرکت فرش پاتریس ۱۰۰٪ پنبه است. پنبه نوعی الیاف طبیعی است که باعث قوام بالای فرش می‌شود. از آنجایی که الیاف طبیعی پنبه در برابر حرارت جمع نمی‌شود و شکل خود را از دست نمی‌دهد، فرش شما نیز همواره حالت خود را حفظ خواهد کرد.

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه کرم
شانه ۱۲۰۰
تعداد رنگ ۸
تراکم ۳۶۰۰
نوع بافت ریزبافت ترین فرش جهان
کلکسیون محصول قالی سه میلیون - کلکسیون سیمرغ
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش نقره کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰