نماهای بیشتر

فرش غزال مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

0 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

فرش اچ‌دی غزال مشکی یکی از طرح‌های زیبای مجموعه محصولات میلینیوم فرش پاتریس است که توسط طراحان مجرب در آتلیه اختصاصی این شرکت طراحی شده است. در تولید این فرش ماشینی از ۱۰ رنگ واقعی استفاده شده است. محصولات میلینیوم پاتریس چند کلکسیون مجزا را به خود اختصاص می‌دهند. فرش غزال مشکی متعلق به کلکسیون نگار از این محصولات است. محصولات میلینیوم فرش پاتریس شامل فرش‌های ماشینی ۱۰۰۰ شانه و ۱۰۵۰ شانه، ۸ و ۱۰ رنگ، تراکم ۳۰۰۰ می‌شوند. کیفیت بسیار بالای این فرش‌ها باعث شده است که محصولات میلینیوم فرش پاتریس عنوان فرش‌های اچ‌دی را کسب کنند. جنس نخ خاب این فرش‌ها از الیاف اکریلیک مرغوب شرکت معتبر درالون آلمان است. پود این فرش‌ها از جنس الیاف طبیعی پنبه است.

جزییات

کلکسیون نگار، فرش غزال مشکی

 

فرش اچ‌دی (HD Carpet) غزال مشکی یک فرش ۱۰۰۰ شانه، تراکم ۳۰۰۰ است که در تولید آن از ۱۰ رنگ واقعی استفاده شده است. فرش غزال مشکی نمونه‌ای از محصولات میلینیوم فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون نگار این شرکت است. نقشه این فرش زیبا در آتلیه‌های اختصاصی فرش پاتریس طراحی شده است. محصولات میلینیوم فرش پاتریس مجموعه‌ای از فرش‌های اچ‌دی (HD Carpet) ۱۰۰۰ شانه و ۱۰۵۰ شانه، ۸ رنگ و ۱۰ رنگ، تراکم ۳۰۰۰ را شامل می‌شوند. این فرش‌های زیبا دارای بافت فوق ظریف دستباف گونه هستند و به علت کیفیت و شفافیت بالای رنگ است که لقب اچ‌دی را به خود اختصاص داده‌اند. جنس نخ خاب فرش غزال مشکی همانند دیگر فرش‌های کلکسیون میلینیوم فرش پاتریس از اکریلیک شرکت درالون آلمان و جنس نخ پود آن‌ از الیاف طبیعی پنبه است.

 

 

ظرافت و زیبایی طرح با فرش های فوق ظریف دستباف گونه

 

یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های محصولات میلینیوم فرش پاتریس بافت فوق ظریف دستباف گونه این فرش‌ها است. شانه یا تراکم عرضی فرش با ریزنقشی و دقت طرح در فرش ارتباطی مستقیم دارد. فرش‌های ۱۰۰۰ شانه کلکسیون میلینیوم، فرش‌هایی ریزنقش هستند و درنتیجه از دقت و ظرافت طرح فوق‌العاده‌ای برخوردارند. ظرافت نقش بسیار بالای فرش غزال مشکی باعث جلوه و زیبایی دوچندان این فرش نیز شده است. وجود چنین ویژگی‌هایی در فرش غزال مشکی باعث شباهت بسیار بالای این فرش به فرش‌های دستباف شده است. از آنجایی که فرش‌های دستباف در عین زیبایی و ظرافت طرح بالا بسیار گران‌قیمت هستند، فرش‌های فوق ظریف دستباف گونه فرش پاتریس می‌توانند جانشین‌های مناسبی برای همتاهای دستباف خود باشند. یک فرش ریزبافت علاوه بر زیبایی مزیت‌های بسیار دیگری نیز دارد که از میان آن‌ها به پرزدهی کم این فرش‌ها می‌توان اشاره کرد.

 

اکریلیک درالون آلمان، شفافیت و ثبات رنگ 

 

مجموعه محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس شامل فرش‌های اچ‌دی (HD Carpet) می‌شود. ویژگی‌های همچون شفافیت و ثبات رنگ، ظرافت و ریزبافتی، درخشندگی طرح باعث کیفیت بسیار بالای این محصولات و کسب چنین عنوانی شده‌اند. شفافیت و ثبات رنگ در عین ظرافت و درخشندگی در این فرش‌ها به دلیل استفاده از مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی، الیاف آکریلیک شرکت درالون کشور آلمان، در تولید این محصولات بوده است. الیاف مصنوعی اکریلیک از الیاف پشم سبک‌تر است و معمولاً در فرش‌های ماشینی به‌جای آن استفاده می‌شود. این نوع الیاف مصنوعی عایق حرارتی بسیار خوبی است و از طرفی دیگر رطوبت را به سختی در خود جذب می‌کند. اکریلیک  قابلیت پاخور یا خاصیت برگشت‌پذیری بسیار بالایی دارد. علاوه بر این‌ها اکریلیک زیر دست نسبتاً نرم و در برابر فشار زیاد مقاوم است.

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه مشکی
شانه ۱۰۰۰
تعداد رنگ ۱۰
تراکم ۳۰۰۰
نوع بافت فوق ظریف دستباف گونه
کلکسیون محصول میلینیوم - کلکسیون نگار
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش غزال مشکی ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰