نماهای بیشتر

فرش سیمرغ کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

0 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

فرش سیمرغ کرم نمونه‌ای عالی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبا به کلکسیون سیمرغ تعلق دارد و دارای ویژگی‌های بسیار است. سیمرغ کرم به‌عنوان یکی از محصولات قالی سه میلیون پاتریس در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. جنس لایه خاب این فرش از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس لایه پود آن از پنبه است. ویژگی‌های اصلی فرش سیمرغ کرم عبارت‌اند از ظرافت و زیبایی، ثبات و شفافیت رنگ، پاخور بالا و استحکام بالا.

جزییات

محصولات قالی سه میلیون پاتریس، فرش سیمرغ کرم

 

 

سیمرغ کرم فرشی ریزبافت و نمونه خوبی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. فرش زیبای سیمرغ کرم ویژگی‌های بارز و برجسته این محصولات را به خوبی به نمایش می‌گذارد. فرش‌های مجموعه قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس را به عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان می‌شناسند. چنین فرش‌هایی از نوع بافت منحصربه‌فردی برخوردار هستند. دقت و ظرافت بالایی که در طراحی و تولید محصولات قالی سه میلیون به کار رفته است باعث جلوه و زیبایی دو چندان و کیفیت بسیار بالای این محصولات شده است. از ویژگی‌های برجسته این فرش‌ها می‌توان همچنین به پاخور بالا، استحکام بالا، دوام و ماندگاری رنگ اشاره کرد.

 

اکریلیک درالون آلمان، ثبات رنگ و پاخور بالا

 

جنس نخ خاب فرش سیمرغ کرم از الیاف اکریلیک درالون آلمان است. الیاف اکریلیک نزدیک‌ترین نوع الیاف مصنوعی به الیاف پشم است و به عنوان جایگزین پشم در فرش‌های ماشینی استفاده می‌شود. اکریلیک از برگشت‌پذیری بالا در مقابل بارهای استاتیک و دینامیک برخوردار است و یا به اصطلاح پاخور خوبی دارد. حالت اسفنجی اکریلیک باعث می‌شود که گرما را در خود حفظ کند. این نوع الیاف زیر دست نیز نسبتاً نرم است. اکریلیک شرکت معتبر درالون آلمان همچنین رطوبت بسیار کمی را در خود جذب کرده و دی‌اکسید کربن بسیار کم‌تری را نیز آزاد می‌کند و به عبارتی با محیط زیست سازگار است.

 

نخ هیت‌ست شده، فرش با پرزدهی کمتر

 

الیاف اکریلیک استفاده‌شده در فرش سیمرغ کرم همچنین فرایند هیت‌ست شدن را نیز طی کرده است. طی این فرایند نخ با بخار و دما تثبیت می‌شود. نخ‌های هیت‌ست شده در فرش شکل مشخص و دانه‌دانه یا سوزنی شکلی دارند که اصطلاحاً به آن دانه اناری می‌گویند. در نتیجه استفاده از نخ‌های هیت‌ست شده حالت بسیار منسجم‌تر و شیک‌تری به فرش می‌دهد. علاوه بر این‌ها این فرایند باعث پرزدهی بسیار کمتر فرش‌ها می‌شود.

 

تراکم بالا، استحکام فرش

 

هرچه شانه فرش بالاتر باشد ظرافت به‌کاررفته در فرش بیشتر است. فرش‌های ۱۲۰۰ شانه پاتریس را به عنوان ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان می‌شناسند. از طرف دیگر هرچه تراکم فرش بیشتر باشد فرش فشرده‌تر و مستحکم‌تر می‌شود. فرش سیمرغ کرم دارای تراکم ۳۷۵۰ و فرشی بسیار مستحکم است. جنس پود این فرش زیبا ۱۰۰٪ پنبه است. پنبه نوعی الیاف طبیعی است که در مقابل حرارت جمع نمی‌شود. این قابلیت پنبه باعث می‌شود که فرش هیچ‌گاه حالت و فرم خود را از دست نداده و قوام بسیار بالایی داشته باشد.

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه کرم
شانه ۱۲۰۰
تعداد رنگ ۸
تراکم ۳۷۵۰
نوع بافت ریزبافت ترین فرش جهان
کلکسیون محصول قالی سه میلیون - کلکسیون سیمرغ
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش سیمرغ کرم ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۷۵۰