جدید

نماهای بیشتر

فرش زرین مشکی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

0 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

فرش زیبای زرین مشکی یکی از محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس است. محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس دو کلکسیون سیمرغ و زرین این شرکت را در بر می‌گیرند. فرش زرین یکی از پنج طرح زیبای کلکسیون زرین است. این فرش زیبا یک فرش هشت رنگ است و به‌عنوان یک محصول قالی سه میلیون در زمره ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان قرار می‌گیرد. پود فرش زرین از پنبه و جنس نخ خاب آن از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

جزییات

محصول قالی سه میلیون، کلکسیون زرین

 

 

محصول قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس شامل دو کلکسیون اختصاصی و مجزا می‌شود. فرش زرین مشکی یکی از طرح‌های زیبای کلکسیون زرین شرکت فرش پاتریس و نمونه‌ای از محصولات قالی سه میلیون این شرکت است. محصولات قالی سه میلیون فرش پاتریس به ریزبافت‌ترین فرش‌های جهان شهرت دارند. جلوه، طرح و شفافیت رنگی بی‌نظیر تنها چندی از مشخصات این فرش‌ها هستند. علاوه بر ریزبافتی بالا در تولید این فرش‌ها از بهترین و باکیفیت‌ترین الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده شده است. جنس پود محصولات قالی سه میلیون پاتریس ۱۰۰% پنبه و جنس پود این فرش‌ها از الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان است.

 

اکریلیک درالون، حفظ گرما و عدم جذب رطوبت فرش

 

استفاده از الیاف مرغوبی همچون اکریلیک درالون آلمان در لایه خاب ویژگی‌های بسیاری را برای فرش زرین مشکی به همراه داشته است. اکریلیک جایگزین الیاف طبیعی پشم در فرش‌های ماشینی است. این نوع الیاف از پشم سبک‌تر بوده و عایق حرارتی بسیار خوبی است. از جمله ویژگی‌های اکریلیک درالون آلمان می‌توان به حفظ گرما، برگشت‌پذیری و پوشانندگی بالا، ثبات و شفافیت رنگ و از همه مهم‌تر پاخور بالا اشاره کرد. علاوه بر این‌ها اکریلیک درالون آلمان از سازگاری بالایی با محیط  زیست برخوردار است. این نوع الیاف رطوبت بسیار کمی را در خود جذب کرده و دی‌اکسید کربن بسیار اندکی تولید می‌کند.

 

 الیاف طبیعی پنبه در پود فرش

 

دو عامل مؤثر دیگر در رقم زدن کیفیت بالای محصولات قالی سه میلیون شرکت فرش پاتریس جنس نخ پود و هیت‌ست شدن نخ‌های خاب این فرش‌ها است. جنس نخ پود فرش زرین کرم ۱۰۰% پنبه است. پنبه نوعی الیاف طبیعی است که در مقابل حرارت حالت خود را از دست نداده و از همین رو باعث قوام بسیار بالای فرش می‌شود. هیت‌ست شدن فرایندی است که در طی آن نخ‌ها پس از ریسیده شدن تحت بخار و دما تثبیت می‌شوند. این فرایند به ارتقای کیفیت نخ و کاهش پرزدهی فرش کمک شایانی می‌کند. همچنین استفاده از نخ‌های هیت‌ست شده باعث انسجام فرش و حالت شکیل‌تر آن می‌شود.

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه مشکی
شانه ۱۲۰۰
تعداد رنگ ۸
تراکم ۳۶۰۰
نوع بافت ریزبافت ترین فرش جهان
کلکسیون محصول قالی سه میلیون - کلکسیون زرین
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش زرین مشکی ۱۲۰۰ شانه - تراکم ۳۶۰۰