نماهای بیشتر

فرش خشتی کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

0 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

محصول میلینیوم فرش پاتریس در پنج کلکسیون مختلف عرضه می‌شود. کلکسیون پردیس یکی از این پنج کلکسیون است. فرش خشتی کرم یک محصول میلینیوم و متعلق به کلکسیون پردیس فرش پاتریس است. فرش ریزبافت خشتی کرم یک فرش اچ‌دی (HD Carpet) است و در تولید آن از ۱۰ رنگ واقعی استفاده شده است. بافت این فرش اچ‌دی از نوع فوق ظریف دستباف گونه است. همچنین پود این فرش از جنس الیاف طبیعی پنبه و خاب این فرش از جنس اکریلیک درالون آلمان است.

جزییات

محصول میلینیوم، فرش خشتی کرم

 

 

فرش خشتی کرم یکی از محصولات میلینیوم فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون پردیس این شرکت است. خشتی کرم به عنوان یک محصول میلینیوم دارای چند مشخصه اصلی است. فرش خشتی کرم فرشی ریزبافت و دارای بافت فوق ظریف دستباف گونه است. این بدان معناست که این فرش ازلحاظ ظرافت طرح و نوع بافت شباهت بسیاری به همتاهای دستباف خود دارد. کیفیت بالای محصولات میلینیوم باعث شده است که به این فرش‌ها عنوان فرش اچ‌دی (HD Carpet) را بدهند. ویژگی دیگر محصول میلینیوم فرش پاتریس به‌کاررفتن باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین الیاف در تولید آن است. جنس نخ خاب محصولات میلینیوم فرش پاتریس از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود این فرش‌ها از الیاف طبیعی پنبه است.

 

اکریلیک درالون، کیفیت جهانی

 

همان‌طور که اشاره شد فرش خشتی کرم فرشی ریزبافت است، اما نکته دیگری که نشان از کیفیت بسیار بالای این فرش دارد مواد اولیه مرغوب استفاده‌شده در تولید آن است. جنس نخ خاب فرش خشتی کرم از الیاف مرغوب اکریلیک درالون آلمان است. استفاده از اکریلیک درالون ویژگی‌هایی همچون پاخور بالا، ثبات و شفافیت رنگ، حفظ گرما و مقاومت بالا در برابر نور خورشید را برای فرش خشتی کرم به همراه داشته است. علاوه بر این‌ها، الیاف اکریلیک درالون سازگار با محیط زیست است. این یعنی این نوع الیاف جذب رطوبت بسیار کم و تولید دی‌اکسید کربن بسیار اندکی دارد.

 

نخ هیت‌ست شده، ارتقای کیفیت و کاهش پرزدهی

 

دو ویژگی برجسته دیگر فرش‌های اکریلیک شرکت فرش پاتریس تنوع رنگی بسیار بالا میان این محصولات و هیت‌ست شدن نخ‌ها است. شرکت فرش پاتریس در تولید فرش‌های ریزبافت خود از حدود ۷۰ سایه رنگی اکریلیک استفاده می‌کند و هیت‌ست شدن فرایندی است که در طی آن نخ بعد از ریسیده شدن با بخار و دما تثبیت می‌شود. فرایند هیت‌ست شدن باعث ارتقای کیفیت نخ و کاهش پرزدهی فرش می‌شود. نخ‌های هیت‌ست شده را می‌توانید با شکل دانه اناری در سطح فرش تشخیص دهد. استفاده از این نخ‌ها باعث انسجام و شکیل بودن فرش می‌شود.

 

قوام فرش با پود پنبه

 

فرش خشتی کرم فرشی ۱۰ رنگ بوده و جنس نخ پود آن از جنس پنبه است. پنبه نوعی الیاف طبیعی و با کیفیت است. این نوع الیاف طبیعی مقاومت بالایی از خود در برابر حرارت نشان می‌دهد و هیچ‌گاه جمع نشده و حالت خود را از دست نمی‌دهد. این مسئله ویژگی بسیار مهمی برای فرش خشتی کرم در پی دارد و آن هم قوام بسیار بالای این فرش زیبا است. فرش خشتی کرم همواره حالت خود را حفظ می‌کند.

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه کرم
شانه ۱۰۰۰
تعداد رنگ ۸
تراکم ۳۰۰۰
نوع بافت فوق ظریف دستباف گونه
کلکسیون محصول میلینیوم - کلکسیون پردیس
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش خشتی کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰