نماهای بیشتر

فرش ترانه کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

0 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

فرش زیبای ترانه کرم یکی از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است. این فرش زیبای ده رنگ به کلکسیون ترانه پاتریس تعلق دارد و دارای چند ویژگی مهم است. فرش ترانه کرم فرشی دستباف گونه است و از ظرافت و دقت طرح بسیار بالایی برخوردار است. جنس نخ پود این فرش زیبا ۱۰۰٪ پنبه است و  جنس نخ خاب این فرش نیز از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

جزییات

محصولات HCP، فرش ترانه کرم

 

 

فرش زیبای ترانه کرم نمونه‌ای عالی از مجموعه محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است. مجموعه محصولات HCP شرکت فرش پاتریس از چهار کلکسیون اختصاصی و مجزا تشکیل شده است. این کلکسیون‌های چهارگانه فرش‌های ۷۰۰ شانه، هشت و ده رنگ، تراکم ۲۵۵۰ پاتریس را شامل می‌شوند. فرش اچ‌سی‌پی ترانه کرم فرشی ده رنگ از کلکسیونی با همین نام بوده و از چندین مشخصه اصلی برخوردار است. این فرش زیبا مانند دیگر فرش‌های این مجموعه فرشی دستباف گونه است. دستباف گونه بودن این فرش نشانگر ظرافت و دقت به‌کاررفته در تولید و طراحی این فرش است و خبر از جلوه و زیبایی فوق‌العاده آن می‌دهد. از طرفی دیگر الیاف اکریلیک به‌کاررفته در لایه خاب این فرش‌ها محصول شرکت درالون آلمان از پیشگامان صنعت بوده و درنتیجه ثبات و دوام و شفافیت رنگ این فرش‌ها کاملاً تضمین‌شده است.

 

خاب اکریلیک درالون آلمان، ثبات و شفافیت رنگ

 

جنس نخ خاب فرش ترانه کرم از الیاف اکریلیک درالون المان است. اکریلیک نزدیک‌ترین نوع الیاف مصنوعی به الیاف پشم بوده و جایگزین آن در فرش‌های ماشینی است. شرکت درالون آلمان یکی از پیشگامان صنعت در زمینه تولید این نوع الیاف است. اکریلیک درالون آلمان گرما را حفظ می‌کند، زیر دست نسبتاً نرم است، رطوبت را به خود جذب نمی‌کند و تحمل بارهای استاتیکی و یا به اصطلاح پاخور بالایی دارد. جدای از این‌ها اکریلیک درالون آلمان از سازگاری بالایی با محیط زیست برخوردار بوده و تولید دی‌اکسید کربن در این نوع الیاف بسیار کم‌تر است.

 

نخ هیت‌ست شده، کاهش پرزدهی

 

علاوه بر این‌ها دو ویژگی دیگر وجود دارند که باعث کیفیت ویژه فرش‌های اکریلیک پاتریس می‌شوند. یکی از این ویژگی‌ها تنوع رنگی بسیار بالایی است که در میان محصولات پاتریس به چشم می‌خورد. شرکت فرش پاتریس در تولید فرش‌های اکریلیک خود از حدود ۷۰ سایه رنگی مختلف استفاده می‌کند. و ویژگی دیگر استفاده از نخ‌های هیت‌ست شده است. هیت‌ست شدن فرایندی است که در طی آن نخ‌های ریسیده شده با دما و بخار تثبیت می‌شوند. این فرایند باعث بهبود کیفیت نخ و کاهش پرزدهی فرش می‌شود. همچنین استفاده از این نخ‌ها شکل منسجم‌تر و شکیل‌تری به فرش می‌دهد.

 

پود پنبه، فرش با قوام

 

اما جنس پود فرش هم به ویژه در تعیین استحکام فرش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. جنس پود فرش ترانه کرم از الیاف پنبه است. پنبه نوعی الیاف طبیعی است. برجسته‌ترین مشخصه این نوع الیاف آن است که در مقابل حرارت از خود مقاومت نشان داده و جمع نمی‌شود. در نتیجه استفاده از این نوع الیاف به خصوص در لایه پود فرش باعث می‌شود که فرش همواره حالت خود را حفظ کرده و از قوام بسیار بالایی برخوردار باشد.

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه کرم
شانه ۷۰۰
تعداد رنگ ۱۰
تراکم ۲۵۵۰
نوع بافت دستباف گونه
کلکسیون محصول دستباف گونه اچ سی پی - کلکسیون ترانه
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش ترانه کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰