نماهای بیشتر

فرش برلیان سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

2٬450 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

فرش برلیان سرمه‌ای یکی از طرح‌های محبوب از مجموعه محصولات میلینیوم فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون پتینه این شرکت است. برلیان سرمه‌ای فرشی هشت رنگ، ۱۰۵۰ شانه، تراکم ۳۰۰۰ و ریزبافت است که در تولید آن از بهترین و باکیفیت‌ترین الیاف مصنوعی استفاده شده است. کیفیت بالا و شفافیت و ثبات رنگ منحصربه‌فرد محصولات میلینیوم فرش پاتریس باعث شده که عنوان فرش‌های اچ‌دی (HD Carpet) را به خود بگیرند. فرش برلیان سرمه‌ای دارای بافت فوق ظریف دستباف گونه است. جنس نخ خاب این فرش از اکریلیک است. فرش پاتریس در تولید فرش‌های خود از الیاف مصنوعی با‌ کیفیت اکریلیک شرکت درالون آلمان استفاده می‌کند. جنس پود این فرش نیز از الیاف جوت و پنبه است.

جزییات

محصولات میلینیوم، فرش برلیان سرمه‌ای

 

 

برلیان سرمه‌ای فرشی ریزبافت از کلکسیون پتینه شرکت فرش پاتریس و از محصولات میلینیوم این شرکت است. مجموعه محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس شامل فرش‌های ۱۰۰۰ شانه و ۱۰۵۰ شانه‌ای می‌شوند که به خاطر کیفیت بالا و مثال‌زدنی به عنوان فرش‌های HD شناخته می‌شوند. فرش اچ‌دی برلیان سرمه‌ای ویژگی‌ها برجسته محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس را به خوبی به نمایش می‌گذارد. برلیان سرمه‌ای دارای بافت فوق ظریف دستباف گونه است و ظرافت و زیبایی، ثبات و شفافیت رنگ و پاخور بالا برخی از مشخصه‌های اصلی این فرش هستند.

 

فرش‌هایی با کیفیت از جنس اکریلیک درالون آلمان

 

جنس نخ خاب فرش برلیان سرمه‌ای از الیاف اکریلیک درالون آلمان است. الیاف مصنوعی اکریلیک نزدیک‌ترین نوع الیاف به پشم است و جایگزینی برای این الیاف طبیعی در فرش‌های ماشینی به حساب می‌آید. فرش‌های اکریلیک از ویژگی‌های متعددی همچون پاخور بالا، حفظ گرما، ثبات و شفافیت رنگ و مقاومت بالا در برابر نور خورشید و مقاومت در شستشو برخوردار هستند. الیاف اکریلیک درالون آلمان نوعی از مرغوب‌ترین الیاف مصنوعی جهان است که از سازگاری بالایی با محیط زیست برخوردار است.

 

نخ هیت‌ست‌شده، پرزدهی کم‌تر

 

نخ اکریلیک استفاده‌شده در خاب فرش برلیان سرمه‌ای فرایند هیت‌ست شدن را طی می‌کنند. در طی این فرایند نخ‌های ریسیده شده تحت بخار و دما تثبیت می‌شوند. استفاده از نخ‌های هیت‌ست شده در فرش برلیان سرمه‌ای باعث شکل منسجم‌تر و شیک‌تر این فرش شده است. نخ‌های هیت‌ست شده در فرش حالت سوزنی یا دانه‌دانه و با به اصطلاح دانه اناری دارند. فرایند هیت‌ست شدن همچنین باعث کاهش چشمگیر پرزدهی فرش می‌شود.

 

ظرافت و زیبایی با فرش‌های فوق ظریف دستباف گونه

 

یکی از ویژگی‌های برجسته محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس بافت فوق ظریف دستباف گونه این فرش‌ها است. به فرش‌های شانه بالا، فرش‌های ریزبافت نیز می‌گویند. فرش‌های ریزبافتی همچون فرش ۱۰۵۰ شانه برلیان سرمه‌ای از ویژگی‌های به خصوصی برخوردار هستند. فرش‌های ریزبافت از ظرافت بالاتری برخوردار هستند و در نتیجه جلوه و زیبایی در این فرش‌ها نیز دو چندان است. علاوه بر این پرزدهی در فرش‌های ریزبافت بسیار کم‌تر است.

 

فرش مستحکم با پود جوت و پنبه

 

جنس نخ پود فرش برلیان سرمه‌ای از الیاف طبیعی پنبه و الیاف نیمه مصنوعی جوت است. فرش‌های تراکم بالا به طور طبیعی از استحکام بالایی برخوردار هستند و استفاده از چنین الیافی نیز به استحکام هرچه بیشتر فرش کمک می‌کند. پنبه نوعی الیاف طبیعی است که در برابر حرارت جمع شدگی ندارد و حالت خود را حفظ می‌کند. جوت نوعی الیاف نیمه مصنوعی و مستحکم است که از انجام فرایندهایی بر روی چوب نوعی درخت به دست می‌آید.

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه سرمه ای
شانه ۱۰۵۰
تعداد رنگ ۸
تراکم ۳۰۰۰
نوع بافت فوق ظریف دستباف گونه
کلکسیون محصول میلینیوم - کلکسیون پتینه
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش برلیان سرمه‌ای ۱۰۵۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰