نماهای بیشتر

فرش الدوز کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

0 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

فرش زیبای الدوز یکی از طرح‌های جذاب کلکسیون سالاری فرش پاتریس است که در رنگ‌های زمینه موشی و کرم و فیروزه‌ای عرضه می‌شود. کلکسیون سالاری یکی از چهار کلکسیون دربرگیرنده محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است. از ویژگی‌های اصلی محصولات HCP شرکت فرش پاتریس می‌توان به دستباف گونه بودن و ظرافت بالای طرح این فرش‌ها اشاره کرد. فرش‌های HCP پاتریس، فرش‌هایی دارای دوام رنگ و استحکام بسیار بالا هستند. جنس نخ خاب این فرش‌ها از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن‌ها ۱۰۰٪ پنبه است.

جزییات

کلکسیون سالاری، فرش الدوز کرم

 

 

 الدوز کرم فرشی ۷۰۰ شانه و دستباف گونه است. فرش‌های دستباف گونه پاتریس محصولات HCP این شرکت را تشکیل داده و به چهار کلکسیون اختصاصی تقسیم می‌شوند. فرش الدوز کرم یکی از فرش‌های زیبای کلکسیون سالاری شرکت فرش پاتریس است. از ویژگی‌های اصلی محصولات HCP که به خوبی قابل مشاهده در فرش الدوز کرم هستند می‌توان به ظرافت و زیبایی، استحکام، پاخور بالا و دوام رنگ اشاره کرد. خاب این فرش زیبا از جنس اکریلیک درالون آلمان و پود آن از جنس ۱۰۰٪ پنبه است.

 

تنوع رنگی بالا در فرش‌های اکریلیک پاتریس

 

تنوع رنگی بسیار بالا میان محصولات شرکت فرش پاتریس همواره یکی از مزیت‌های برجسته فرش‌های پاتریس بوده است. شرکت فرش پاتریس در تولید فرش‌های اکریلیک خود از حدود ۸۰ سایه رنگی مختلف استفاده می‌کند. این تنوع رنگی به خوبی در میان محصولات HCP پاتریس به چشم می‌خورند. در تولید فرش الدوز کرم از ۱۰ رنگ خالص و الیاف اکریلیک استفاده شده است.

 

اکریلیک درالون آلمان، فرش‌های با کیفیت جهانی

 

اکریلیک استفاده‌شده در فرش الدوز کرم محصول شرکت معتبر درالون آلمان است. اکریلیک درالون آلمان در مقابل نور خورشید، سائیدگی و در شستشو از مقاومت بالایی برخوردار است. حالت اسفنجی این نوع الیاف باعث حفظ گرما می‌شود. تحمل بار استاتیکی و یا به اصطلاح پاخور بالا نیز از مشخصه‌های اصلی این نوع الیاف است. اکریلیک درالون علاوه بر این‌ها ثبات و شفافیت رنگی را تضمین کرده و از سازگاری بالایی با محیط زیست برخوردار است.

 

اکریلیک هیت‌شت شده و پود پنبه فرش

 

نخ استفاده‌شده در فرش‌های اکریلیک پاتریس نخ هیت‌ست‌شده است. طی فرایند هیت‌ست شن نخ ریسیده شده تحت بخار و دما تثبیت می‌شود. استفاده از نخ هیت‌ست شده در فرش باعث کاهش پرزدهی و شکل منسجم‌تر و شیک‌تر فرش می‌شود. جدای از این‌ها نخ پود فرش الدوز کرم ۱۰۰٪ پنبه است. پنبه نوعی الیاف طبیعی است که جمع‌شدگی در برابر حرارت ندارد. این بدان مهناست که فرش شما حالت خود را از دست نداده و از قوام بالایی برخوردار است.

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه کرم
شانه ۷۰۰
تعداد رنگ ۱۰
تراکم ۲۵۵۰
نوع بافت دستباف گونه
کلکسیون محصول دستباف گونه اچ سی پی - کلکسیون سالاری
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش الدوز کرم ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰