نماهای بیشتر

فرش الدوز موشی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

0 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

فرش زیبای الدوز موشی فرشی دستباف گونه و یکی از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است. این محصولات به چهار کلکسیون تقسیم شده و فرش الدوز موشی متعلق به کلکسیون سالاری است. ویژگی‌ها و خصوصیات برجسته این فرش شامل ظرافت و زیبایی، پاخور بالا، حفظ گرما، دوام و شفافیت رنگ و استحکام بالا اشاره کرد. جنس خاب فرش الدوز موشی از الیاف اکریلیک درالون آلمان و جنس پود آن ۱۰۰٪ پنبه است. همچنین در تولید این فرش زیبا از ۱۰ رنگ خالص استفاده شده است.

جزییات

محصول (HCP)، کلکسیون سالاری

 

 

فرش الدوز موشی نمونه بسیار خوبی از محصولات HCP شرکت فرش پاتریس است و خصوصیات بارز و برجسته این نوع محصولات به خوبی در این فرش دیده می‌شوند. محصولات HCP شرکت فرش پاتریس شامل مجموعه فرش‌های دستباف گونه این شرکت می‌شوند. ظرافت و دقت بالای به‌کار‌ٰفته در طراحی و تولید این ‌فرش‌ها باعث شباهت هر‌چه بیشتر این فرش ها به همتاهای دستباف خود شده است. ویژگی قابل توجه دیگر فرش‌های HCP شرکت فرش پاتریس استفاده از ۱۰ رنگ خالص و الیاف بسیار مرغوب در تولید این فرش‌ها است.

 

خاب اکریلیک درالون آلمان، تنوع،ثبات و شفافیت رنگ

 

یکی از ویژگی‌های برجسته محصولات شرکت فرش پاتریس تنوع رنگ بسیار بالا در میان این محصولات است. شرکت فرش پاتریس در تولید محصولات ۱۲۰۰ شانه، ۱۰۰۰ و ۱۰۵۰ شانه و ۷۰۰ شانه خود از حدود ۷۰ سایه رنگی اکریلیک استفاده می‌کند. اکریلیک به‌کار‌رفته در خاب فرش الدوز موشی محصول شرکت معتبر درالون آلمان است. استفاده از چنین الیافی ثبات و شفافیت رنگ را تضمین می‌کند. این فرش همچنین در مقابل نور خورشید و در شستشو از مقاومت بالایی برخوردار است. علاوه  بر این‌ها پاخور این فرش بسیار بالا است و بار‌‌های استاتیکی را به خوبی تحمل می‌کند.

 

اکریلیک هیت‌ست‌شده، انسجام بیشتر و پرزدهی کم‌تر

 

نخ‌های اکریلیک شرکت فرش پاتریس فرایند هیت‌ست شدن را طی می‌کنند. اصطلاح هیت‌ست‌شده اساساً مربوط به نخ‌های به‌کار‌رفته در بافت فرش ماشینی می‌باشد و به فرایندی گفته می‌شود که طی آن نخ بعد از ریسیده شدن با بخار و دما تثبیت می‌شود.  هیت‌ست کردن نخ باعث فشرده شدن آن و پرزدهی هرچه کمتر فرش می‌شود. استفاده از اکریلیک هیت‌ست‌شده در فرش باعث می‌شود که نخ‌ها حالت سوزنی و به اصطلاح دانه اناری داشته باشند و در نتیجه فرش فرم منسجم‌تر و شیک‌تری به خود می‌گیرد.

 

ظرافت و زیبایی، فرش‌های دستباف گونه

 

فرش‌های ۷۰۰ شانه شرکت فرش پاتریس فرش‌های دستباف گونه هستند. ظرافت و دقتی که در طراحی و تولید این فرش‌های به کار رفته است منجر به جلوه و زیبایی فوق‌العاده آن‌ها شده است. از همین رو فرش‌های HCP پاتریس شباهت‌های بسیاری به همتاهای دستباف خود دارند و به اصطلاح دستباف گونه خوانده می‌شوند. حال آنکه از قیمت بسیار مناسب‌تری نسبت به همتا‌های دستباف خود برخوردار هستند.

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه موشی
شانه ۷۰۰
تعداد رنگ ۱۰
تراکم ۲۵۵۰
نوع بافت دستباف گونه
کلکسیون محصول دستباف گونه اچ سی پی - کلکسیون سالاری
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش الدوز موشی ۷۰۰ شانه - تراکم ۲۵۵۰