نماهای بیشتر

فرش ریزماهی کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

0 هزار تومان

دسترسی:ناموجود

Details:

فرش ریزماهی کرم یک محصول میلینیوم است و در کلکسیون نگار شرکت فرش پاتریس قرار می‌گیرد. محصول میلینیوم در کل به پنج کلکسیون تقسیم می‌شود که کلکسیون نگار یکی از آن‌هاست. فرش ریزماهی کرم به‌عنوان یک محصول میلینیوم از شرکت فرش پاتریس، یک فرش اچ‌دی با بافت فوق ظریف دستباف گونه است. الیاف مصرفی در این فرش شامل پنبه در پود و اکریلیک درالون آلمان در خاب فرش هست. از ویژگی‌های این فرش می‌توان به ظرافت طرح، ثبات رنگ، شفافیت رنگ و استحکام بالا اشاره کرد.

جزییات

محصول میلینیوم، فرش فوق ظریف دستباف گونه

 

 

فرش ریزماهی کرم نمونه‌ای از محصولات میلینیوم شرکت فرش پاتریس و متعلق به کلکسیون نگار این شرکت است. فرش ریزماهی کرم یکی از فرش‌های ۱۰ رنگ این کلکسیون بوده و از بافت فوق ظریف دستباف گونه برخوردار است. ظرافت و دقت بالای طرح و نوع بافت بی‌نظیر این فرش‌ها باعث شده که عنوان فرش اچ‌دی یا HD Carpet را کسب کنند. جدای از شانه بالا و بافت فوق ظریف، به کار رفتن بهترین و باکیفیت‌ترین الیاف مصنوعی و طبیعی در تولید محصولات میلینیوم ویژگی دیگری برای این فرش‌ها محسوب می‌شود. پود محصول میلینیوم از الیاف طبیعی پنبه و خاب این فرش زیبا از الیاف اکریلیک درالون آلمان است.

 

اکریلیک درالون آلمان، تنوع رنگی فرش‌های پاتریس

 

جنس نخ خاب فرش‌های فوق ظریف دستباف گونه شرکت فرش پاتریس از اکریلیک درالون آلمان است. استفاده از چنین الیاف مرغوبی باعث کیفیت بسیار بالای این فرش‌ها و بروز ویژگی‌هایی همچون تحمل بارهای استاتیک و یا پاخور بالا، ثبات و شفافیت رنگ، حفظ گرما و مقاومت در برابر نور خورشید می‌شود. همچنین یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد محصولات پاتریس تنوع رنگی بالا میان این محصولات است. شرکت فرش پاتریس در تولید فرش‌های ریزبافت خود از حدود ۷۰ سایه رنگی مختلف استفاده می‌کند.

 

پرزدهی کمتر و کیفیت بالاتر با نخ‌های هیت‌ست شده

 

نخ‌های اکریلیک استفاده‌شده در لایه خاب فرش‌های ریزبافت پاتریس بعد از ریسیده شدن با دما و بخار تثبیت می‌شوند. چنین نخ‌هایی را نخ‌های هیت‌ست شده می‌خوانند. فرایند هیت‌ست شدن تأثیر بسزایی در ارتقای کیفیت و کاهش پرزدهی فرش دارد. نخ‌های هیت‌ست شده به صورت سوزنی یا دانه دانه و یا به اصطلاح دانه اناری دیده می‌شوند. در نتیجه استفاده از چنین نخ‌هایی همچنین باعث شکیل‌تر و منسجم‌تر شدن فرش می‌شوند.

 

پود پنبه، فرش با قوام

 

در آخر باید به الیاف مرغوب استفاده‌شده در لایه پود فرش‌های ریزبافت ۱۰ رنگ پاتریس نیز اشاره کرد. جنس نخ پود این فرش‌های فوق ظریف دستباف گونه از الیاف پنبه است. پنبه نوعی الیاف طبیعی و با کیفیت است. مشخصه اصلی پنبه آن است که در مقابل حرارت از خود مقاومت نشان داده و جمع نمی‌شود. این ویژگی به قوام فرش بسیار کمک می‌کند و باعث می‌شود که فرش هیچ‌گاه حالت خود را از دست ندهد.

اطلاعات اضافی

رنگ زمینه کرم
شانه ۱۰۰۰
تعداد رنگ ۱۰
تراکم ۳۰۰۰
نوع بافت فوق ظریف دستباف گونه
کلکسیون محصول میلینیوم - کلکسیون نگار
جنس اکریلیک

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: فرش ریزماهی کرم ۱۰۰۰ شانه - تراکم ۳۰۰۰